Pakkumised

Hoolime sinust

Hea klient!

Seoses pandeemia levikuga on Viking Motors võtnud südame asjaks anda endast parim Sinu turvalisuse tagamiseks. Tööd jätkavad E-R kell 8.00-18.00 kõik kolm Viking Motorsi esindust – Tammsaare tee 51, Ülemiste tee 2 ja Läike tee 32/2 keretööde maja.

Alates 11. märtsist on Viking Motorsi esindustes klientidele avatud vaid teenindus. Kontaktide vähendamiseks on suletud kõik klientide ootealad. Autode ostu või müügiga seotud küsimustega palume valida endale sobiv elektrooniline kanal – kodulehe vestlusaken.

Meie teenindusmeeskond järgib kõrgemaid hügieeni- ja ohutusreegleid Sinu auto transportimisel ja hooldamisel. Palume seda teha ka Sinul. Salongides on olemas desinfitseerimisvahendid kätele. Kui tunned end haigena püsi kodus ja võta meiega ühendust ning leiame uue sobiva aja teeninduseks. Salongi külastades kanna kindlasti maski.

Auto on võimalik teenindusse tuua ja kätte saada kontaktivabalt:

Lisatööna pakume autode salongi ja ventilatsioonisüsteemi desinfitseerimist pärast teenindustööde lõppu. Viirusevaba autohoolduse paketi hinnaks on 43 € ja see sisaldab 20 minutit desinfitseerimist Terviseametis registreeritud biosiidse aerosooliga, mis eemaldab nii bakterid kui viirused. Küsi puhastust teenindajalt.

Jätkuvalt vastame kõikidele tekkinud küsimustele 665 2600

Üheskoos saame viirusest jagu. Olgem terved!

[oi_button id=bookingModal emailto=””]