Uued autod

e-2008

Avastage PEUGEOT e-2008 kompaktne elektriline linnamaastur ja selle mootoriga kaasnevad eelised. Nautige elektriauto seniolematuid sõiduelamusi ja lõigake kasu eelistest, mis kaasnevad sõitmisega elektri jõul.

EELISED

320 kilomeetrit
läbisõiduressursiga (WLTP)*
*Läbisõiduulatus sõitmisel aku pealt sõltub tegelikest kasutustingimustest (ilmastikuolud, sõidustiil jne…)
30 minutit
läbisõiduressursi taastamiseks 80% ulatuses*
* 100-kW laadijatega. Laadimise aeg võib erineda olenevalt laadimisjaama tüübist ja võimsusest, välisõhu temperatuuris laadimispunktis ning aku temperatuurist.
0 grammi
CO2 heitmeid sõitmisel

peugeot-2008

SÕIDUNAUDING
Seniolematud elamused, mida pakub sõitmine 100% elektrilisel režiimil:
• Läbisõiduulatus ühe laadimisega 320 km WLTP järgi mõõdetuna
• Sõidu sujuvus ja ühtlus sisuliselt ilma vibratsioonideta
• Kohene kiirendus vahetult mootorist tuleva väände toimel
• Müra puudumine
KOKKUHOID
Elektrienergia on odavam kui vedelkütus
Väiksed käituskulud tänu väiksemale hooldusvajadusele
Riigipoolsed toetuse võimalus elektriautodele
‘ECO’ ökonoomse sõidurežiimi kasutamise võimalus aku pealt saavutatava läbisõiduulatuse optimeerimiseks
LIHTSUS JA UUS MÕÕDE LIIKLEMISEL
Teie jaoks läbimõeldud funktsioonid:
• Lihtne ja intuitiivne laadimine
• Liiklemise vabadus, seda ka sõidukitele tavapäraselt suletud aladel
• Haldamine distantsilt rakenduse MyPeugeot®* abil
• Sõitude lihtsustamine Free2Move Services** teenuste abil
• ‘Mobility Pass’ sisepõlemismootoriga sõiduki muretuks rentimiseks otstarbekohase vajaduse korral

*Funktsioonide nagu näiteks laetuse oleku, sõidueelse ettevalmistuse, sõidu statistika jne juhtimine distantsilt.
**Free2Move Services teenused seisnevad pardasüsteemi mobiilimakserakenduses (ühilduvuse eeldusel), mis on otstarbekohaselt nähtud ette elektrisõidukite laadimise lihtsustamiseks (ühilduvate laadimispunktide leidmine, laadimise eest tasumine kaardiga või rakendusest, teekonna planeerimine laadimispunktide asukohtade ja laadimisaja alusel jne)

DISAIN

peugeot-2008

Oma skulptuurse silueti poolest sarnaneb uus elektriline linnamaastur PEUGEOT e-2008 sisepõlemismootoriga mudeliversioonidele, tegemata seejuures mingisuguseid järeleandmisi reisijate ja pagasiruumi ruumikuse osas.

Elektrilisele mudeliversioonile on iseloomulik, seda sisepõlemismootoriga mudeliversioonidest eristada võimaldav, rohelise ja sinise helgiga elektriline Lõvi kerega sama värvi, rõhtsuunaliste ornamentidega iluvõrel, samuti aitab elektrilist mudeliversiooni teistest eristada jõuallikale viitav embleem „e” esitiibadel ja tagaluugil.
Sõiduki sisemuses on reisijateruum varustatud Alcantara© Gréval hallist tekstiilist, rohelise ja sinise pistega eksklusiivsisuga.

TEHNOLOOGIA
100% ELEKTRILINE

ELEKTRILINE MOOTOR
100-kW (136-hj) mootoriga on tagatud masina ülim erksus tänu otse mootorist saabuvale 260Nm väändemomendile, konkurentsitult sujuvaim sõit ning seeläbi ühtlasest, dünaamilisest ning müravabast sõitmisest saadav sõidurõõm.
SUURE MAHUTAVUSEGA AKU
Uue PEUGEOT e-2008 kompaktse SUV linnamaasturi koosseisu kuulub suure mahutavusega 50kWh kõrgepingeaku, mis on sõidukisse paigutatud nutikalt viisil, millega ei kaasne mitte mingisugust ruumikadu reisijateruumis ning millega ei ole tehtud järeleandmisi pagasiruumi mahutavuses. Läbisõiduulatus aku ühe laadimiskorraga on 320 km WLTP järgi mõõdetuna ilma, et sõitmisega kaasneks seejuures mis tahes CO2 heitmete teke. Aku garantii kestab 8 aastat mahutavuse juures 70% või pärast 160 000 km läbisõitu.

KASUTUSLIHTSUS
Vaadake 3D animatsiooni ja avastage enda jaoks oma uue ja kompaktse PEUGEOT e-2008 elektrilise linnamaasturi kasutuslihtsus ja peamised eelised:
• Veojõu jaotus
• Funktsioneerimine
• Laadimine
• sõidurežiim
• Laadimine pidurdusenergia arvelt…

3 SÕIDUREŽIIMI
Need võimaldavad juhtimisparameetrite kohandamise juhi eelistustega või kasutustingimustega:
• Sportlik sõidurežiim Sport: Sportlik sõidurežiim ‘Sport’ päästab valla sõiduki kogu võimsusressursi ja pakub seeläbi enneolematuid sõiduelamusi peadpööritava võimsuse ja väände jõul.
• Tavarežiim Normal: Tavarežiim ‘Normal’ seisneb igapäevaseks sõiduks kõige paremini kohandatud sõidurežiimis maksimaalse mugavuse tagamisel sõidu ajal.
• Säästurežiim Eco: säästurežiim ‘Eco’ võimaldab aku ühe laadimiskorraga saavutatava läbisõiduulatuse optimeerimise.
2 PIDURDUSREŽIIMI
Pidurdusrežiimi ‘Brake’(mootorpidur) aktiveermine vähendab piduripedaalile vajutamise vajadust võimaldades samas aku laadimise sõiduki mahakiirenduste käigus.
Võimalikud on kaks pidurdusrežiimi:
• mõõdukas, mis sarnaneb tajutavalt sisepõlemismootoriga mudeliversioonide vastavatele omadustele,
• tõhustatud kontrollitud mahapidurdusteks gaasipedaali toimel.

LIHTNE JA KIIRE LAADIMINE

peugeot-2008-laadimine
Uue PEUGEOT e-2008 linnamaasturi läbisõiduulatuse 320 km (WLTP) täimahuliseks ärakasutamiseks on sõidukil mitu täislaadimise võimalust.

LAADIMINE ELUKOHAS JA TÖÖKOHAL
Uus ja kompaktne PEUGEOT e-2008 SUV elektriline linnamaastur, mida saab laadida tavapärasest vooluvõtupesast elukohas standardkaabil kasutamisel või siis kiirlaadimise vooluvõtu pesast vähendades laadimisaja seeläbi 17 tunnini.
Tänu meie poolt pakutavale Wall box seinakilbile laadite oma SUV PEUGEOT e-2008 linnamaasturi aku täis vähema ajaga ja täiesti ohutult: 11 kW Wallbox kilbiga on täiemahuliseks täislaadimiseks kuluv aeg vaid 5 tundi.
Meil on pakkuda teile lahendus, mis on kohandatud paigaldamiseks teie elukohta
LAADIMINE AVALIKES LAADIJATES
Aku termoregulaator võimaldab 100kW laadijate kasutamise ja 80% laetuse taseme saavutamise 30 minutiga.
Tänu ChargeMyCar rakendusele koos Free2Move Services teenuste ja laadimiskaardiga on teil ligipääs võrgustikule rohkem kui 130 000 laadimispunktiga üle kogu Euroopa.

ELEKTRISÕIDUKILE SPETSIAALNE 3D i-COCKPIT®

Oma kompaktse rooliga, 10’’ HD mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga ja konfigureeritava, 3D digitaalse näidikuplokiga on uue ja kompaktse PEUGEOT e-2008 elektrilise SUV linnamaasturi 3D armatuurlaua juures lähtud intuitiivse ergonoomilisuse pakkumise vajadusest.
Lisaks sellele tuleb kogu, juhi jaoks elektrisõidukiga sõitmiseks vajalik teave selle vahetuks hoomamiseks kuvamisele 3D digitaalsele näidikuplokile juhi vaateväljas:
• Sõidurežiim: Eco/ Normal/ Sport
• Aku laetuse tase
• Graafiline liikuv kujutis veoahela toimimise kohta reaalajas.

MYPEUGEOT®

SÕIDUKI TOIMINGUTE JUHTIMINE DISTANTSILT
Kontopõhiselt isikukohastatavad ja sünkroniseeritud teenused teie käsutuses reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele*:
• Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
• Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
• Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
• Aku laadimislülituste lihtsus ja salongikliima sõidueelne ettevalmistamine teie uues PEUGEOT e-2008 SUV linnamaasturis.
*Mobiilsidevõrgu olemasolu eeldusel ja saadaval olenevalt turunduse sihtriigist

MYPEUGEOT®

GALERII

LIISINGU NÄIDISTINGUMUSED
Teenuse pakkuja on Swedbank liising AS. Tutvuge teenuse tingimustega www.swedbank.ee, vajaduse korral konsulteerige pangatöötajaga. Krediidi kulukuse määr on 1,98 %, vara hind 28 250 € + km, sissemakse 20% periood 5a, jääkväärtus 30%, lepingutasu 350 €, liisingu kuumakse 302,03 €, intress 6 kuu euribor + 1,49% a (28.09.2020 oli 6 kuu euribor –0,47 % euribori negatiivne väärtus loetakse võrdseks nulliga; euribor võib muutuda iga 6 kuu järel), tagasimaksete summa 25 238,71 €. Krediidi kogukulu on 25 297,27 €.