Uued autod

508 & 508 SW PSE

TAAS KORD TEERAJAJA ROLLIS

360 hj – 520 Nm
Koguvõimsus – Maksimaalne väändemoment
5,2 sekundit
kiirendus 0 -100 km/h
46 g/km CO2
CO2 kombineeritud heitmekogus(WLTP)

Laske end haarata PEUGEOT’ poolt jõudlusnäitajate peatükis puhuma pandud uutest tuultest.
Nautige iga hetke ja väljendage oma uuendusmeelsust uue 508 sedaani või 508 SW universaalkerega PEUGEOT SPORT ENGINEERED sõiduki roolis ning tundke rõõmu ülimalt sportlikest sõiduomadustest vähese heitmekoguse juures, mida võimaldab teile PEUGEOT SPORT ENGINEERED kaubamärki kandev uus, kõrgete jõudlusnäitajatega ja elektri jõul liikuvate mudelite valik.

DISAIN

FULL SENSATION EXPERIENCE*

*Naudinguterohke kogemus.
Tundke rõõmu jõudlusest inspireeritud esteetilisusest.
Täiesti uute, jõudlusnäitajate peatükis uute tuulte ajajärgu saabumist rõhutavate stilistiliste lahendustega uusi PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeleid iseloomustavad ühtviisi nii nende jõuline kui ka meeliköitev disain, mida rõhutavad eeskätt selle sõiduki muskliliselt punnis pamperid, sportlikus konfiguratsioonis karbid ja laiendatud rööbe uute 20-tolliste eriseeria velgedega.
Uus ikooniline, õhuliste musta värvi liistudega, püstsuunalise asetusega tiivakestega ja muude aerodünaamiliste omadustega iluvõre kõnelevad kõik selgelt masina dünaamiliste geenide tõhususe keelt.
Nende mudelite tõupuhta joonega, aerodünaamilise ja pealehakkamisest pakatava disaini nägusust rõhutab veelgi uus „seleenhall“ eriseeria värvilahendus maitseka pärlmutterläikega vaheldumisi elujõulisust pulbitseva „krüptoniit“ värvilahendusega.

ESITULED
Suurema nähtavusmugavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad margikohaselt äratuntava tuledejoone koosseisu Full LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus. Optimaalsete sõidutingimuste ja ohutuse tagamiseks on teile alati tagatud hea nähtavus ja te olete ise alati hästi nähtav.
KRYPTONITE SIGNATUUR
Need, uue PEUGEOT SPORT ENGINEERED tooteliini laitmatut kvaliteeti, kaasaegsust ja tõhusust sümboliseerivad tunnused margikohase, kolme küünisejälje imitatsiooniga on rõhutatud krüptoniit värvilahenduses dekoratiivelementidel asukohaga sedaankerega mudeliversiooni nurkades ja universaalkerega mudeliversiooni esitiibadel.
See seisneb PEUGEOT SPORT ENGINEERED tooteliini kontseptsiooni kvaliteedimärgis lisades sõidukile ühtviisi veel ka nägusust ja silmailu ning rõhutades selle masina kompromissitult täiuslikke proportsioone, viimistlust ja väljapeetust ka kõige väikseimates detailides vaieldamatult täiusliku terviku moodustamisel.
Raamita uste elegants räägib selget keelt püüdlusest uute 508 ja 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED mudeliversioonide silueti täiuslikkuse tabamisel.
ÕHUVÕTUAVAD
Uue PEUGEOT SPORT ENGINEERED tooteliini graafilised ja aerodünaamilised elemendid, suuremõõtmelised ja krüptoniit-värvitooniga esiletõstetud eriseeria õhuvõtuavad tagavad mootori tõhusama jahutuse, rõhutades samas uute 508 ja 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED mudelite veenvat tahtejõulisust ja temperamenti.
Andes esipamperile silmapaistvalt kaasaegse ja väljapeetud ilme rõhutavad need ühtviisi veel ka masina juures madala ja sujuvalt ettesirutuva ning püstisest esiosast ilmestatud silueti atleetlikku esteetilisust.

20-TOLLISED VELJED
Stilistiliselt madaldava efekti andvate elementidega pamper toob ilmekalt esile uute 20-tolliste, Black Mist lakkviimistlusega valuvelgede perfektse paiknemise sõidukile parima haarduvuse tagavas, laiendatud rööpmega konfiguratsioonis.
Need, PEUGEOT uue 508 ja 508 SW SPORT ENGINEERED mudeliversiooni jaoks spetsiaalselt välja töötatud, masina esteetilist ja tipptehnoloogilist perfektsionismi rõhutavad valuveljed on põhivarustuses varustatud Michelin Pilot Sport 4S sportrehvidega.
Velgede vahelt püüavad esiratastel kelmikalt pilku optimaalse ja püsiva pidurdusjõu tagavad neljakolvilised krüptoniitvärvi pidurisadulad suuremõõtmelistel õhkjahutusega piduriketastel.
TAGAKÜLG
Sõiduki tagaosa ilmestab läbiv läikivmusta värvi iluriba rõhutades margikohaselt kiskja kolme küünisejälge imiteerivate 3D ja Full LED tagatulede pilkupüüdvat salapära, mis tervitavad kelmika valgusmänguga uste iga lukustamise ja lahtilukustamise korda. Valgustugevus mugandub automaatselt vastavalt valgustingimustele, tagades teile senisest parema nähtavuse.
Perfektselt muude elementidega terviku moodustava difuusori kahel küljel paiknevad elektrolüütilise, musta värvi viimistlusega, PEUGEOT SPORT ENGINEERED tooteliinile eripärased ning selgelt masina erakordsest 360-hj võimsusvarust kõnelevad summutiotsad.
IKOONILINE ILUVÕRE
Lisaks rõhutab uue, ujuvliistude toimel tõhusalt õhuvoogusid lõikava ja kanaliseeriva, väljapeetud „tumeda kroomiga“ lõvimärgiga ja mustas värvitoonis iluvõre peenekoelisust seda ümbritsev peenekoeline dekoratiivriba.
Uus ikooniline satiinmust iluvõre, millel troonib „508“ embleem, koos kolme krüptoniitvärvi küünisejälje imitatsiooniga sümboliseerib diskreetselt masinas pulbitsevat enneolematut sportlikku iseloomu.Milline iseloom!

JUHIKOHT

NAUDING SÕITMISEST SÕIDUKIGA NAGU ULMEFILMIST

Võtke koht sisse PEUGEOT i-COCKPIT® juhikohal ning kogege juhtimisega ja autosõiduga kaasnevat sõidurõõmu täiesti uutes mõõtmetes.
Selle sõiduki kompaktse ja perfektselt kätte sobituva rooliga sooritate kõik manöövrid ülima täpsusega, samas kui uus, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näiduplokk võimaldab teile kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise silmade kõrgusele.
Asetage oma nutitelefon laadijasse keskkonsoolil ning tundke rõõmu stressivabast sõidust ühenduvusega ja häältuvastuse toega 3D naviseadme toel ning tänu TomTom® teenustele, mis võimaldavad kogu, teekonnal vajaliku liiklusinfo edastamise teile reaalajas.

UUENENUD NÄIDUPLOKK JA MAHTUVUSLIK EKRAAN
Intuitiivselt silma all ja käeulatuses paiknevad liidesed võimaldavad teile suhtlemise juhtimise ajal ilma tähelepanu liikluses toimuvalt ära pööramata. PEUGEOT SPORT ENGINEERED tooteliini eriseeria kujundusega, 12,3-tolline pilku teel pööramata jälgimist võimaldav näiduplokk ja 10-tolline mahtuvuslik HD puuteekraan on isikukohastatavad ja võimaldavad kuvapildi näiteks tahhomeetri või energiavoogude näidust, parema ülevaate saamiseks kasutatavate jõuallikate talitlustest. Sportrežiimis lülitub liides mootori digitaalse heli- ja värvipildi kuvamisele, mis ei jäta kahtlust viibimisest tõelise sportauto pardal.
Hi-Fi PREMIUM FOCAL® TIPPKLASSI HELISÜSTEEM
Hellitage oma kõrvu Hi-Fi Premium FOCAL® helisüsteemi täiusliku kõlaga. See audiosüsteem tagab heli puhta ja täpse taasesituse ka kõige nõudlikuma melomaani jaoks. Kõrgkvaliteetse Hi-Fi, rikka, puhta ja dünaamilise helipildi saavutamiseks salongis on reisijateruumi paigaldatud otstarbekohase paigutusega 10 kõlarit, seal hulgas keskkanal, 4 tweeterit, 4 wooferit ja subwoofer.

‘CONFORT FIT’ ISTMED
Võtke mugavalt sisse koht kehale optimaalse toestuse tagavatel „confort-fit” eriseeria istmetel, mis on reguleeritavad, istmesoojendusega ja massaažifunktsiooniga, ning tundke rõõmu väljapeetud disainiga ning šikkide materjalide kasutamisel loodud hubase atmosfääri võludest. Istmed on eriseeria polstriga, mis on segu Alcantarast, tekstiilist ja Nappa Mistral nahast koos maitseka, krüptoniit ja tramontaan värvilahendusega topeltpistega palistusega. Salongi premium-klassi sisust annavad kohe ukse avamisel aimu PEUGEOT SPORT ENGINEERED kirjadega lävepakud ning salongi kõik sisustuselemendid alates armatuurlauast, jätkates küünarnukitugedega ja kuni põrandakateteni välja toovad esile sellele uuele tooteliinile iseloomuliku elegantsi ja sportlikkuse.
ERISEERIA ROOL
Võtke mugavalt haare kompaktsest ja ülimugavalt kätte istuvast, perforeeritud nahkkattega ja krüptoniitpistega topeltõmblustega roolist, mille alaosas toretseb läikivmustal liistul PEUGEOT SPORT ENGINEERED logo kiskja küünisejälgede imitatsiooniga.
Laske valla kõik oma meeled …

MOOTORID

HIGH EFFICIENCY*


*Ülim jõudlus.
Hübriidi mitmekülgsus ja kõrgjõudlusega mootori tõhusus teie käsutuses!
Tegeliku koguvõimsusega 360 hobujõudu, mis saavutatakse kahe elektrimootori ja ühe sisepõlemismootori kombinatsiooni jõul ning kahe energiaallika ja nelikveolise veoskeemi toimel, on uued PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeliversioonid erakordselt tõhusa haarduvusega ning tagavad ülima erksuse ja enneolematu kiirenduse maksimaalse väändemomendiga 520 Nm.
See ülim jõudlus ühendab endas hübriidi eelised igapäevaselt kasutatava võimsusega ning võimaldab läbisõiduulatuse elektrilisel sõidurežiimil 42 km (WLTP järgi mõõdetuna).

OPTIMAALNE VÕIMSUS KOLME MOOTORI JÕUL


PEUGEOT SPORT oskusteave veermiku, kere ja mootorite koosluse juurutamisel võimaldasid kolme, Euro 6/d mootori kasutuselevõtmise tegeliku koguvõimsusega 360 hj ja maksimaalse kombineeritud väändemomendiga 520 Nm salongi mugavuse ja pagasiruumi mahutavuse arvelt järeleandmisi tegemata:

 • 200-hj PureTech bensiinimootor
 • 81-kW / 110-hj maksimaalse võimsusega elektrimootor sõiduki esiosas kombinatsioonis elektrilise lülitusega, 8-käigulise automaatkäigukastiga
 • 83-kW / 113-hj maksimaalse võimsusega elektrimootor sõiduki tagaosas

Kütusekuluga kombineeritud sõidutsükli korral 2,03 l/100 km (WLTP järgi mõõdetuna). CO2 heitmekogused on 46g/km (WLTP järgi mõõdetuna). Elektrilisel sõidurežiimil CO2 heitmeid ei teki.

TEHNOLOOGIA

PEUGEOT SPORT INSIDE*

* PEUGEOT SPORT seestpoolt.
Uued tuuled jõudluse peatükis.
PEUGEOT SPORT ENGINEERED uue tooteliini juurutamisel on pandud mängu PEUGEOT SPORT kogu oskusteave hübriidtehnoloogiate valdkonnas ning selle tulemusena on nüüd teie käsutuses enneolematu erksusega, ülimalt dünaamiline ja tohutut sõidurõõmu pakkuv sõiduk.
PEUGEOT SPORT ENGINEERED uut tooteliini iseloomustab täiuslik kombinatsioon sportlikkuse ja vähestel heitmekogustel töötavate tehnoloogiate vahel, millega on pandud puhuma uued vooruslikud tuuled jõudlusnäitajate peatükis.

Uusi, ülitõhusale raamile ehitatud, 20-tollistel sportvelgedele toestatud ning ülitõhusate piduritega ning sisepõlemismootori ja elektrimootori ressursi täiemahuliseks ärakasutamiseks optimeeritud seadistustega PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeliversioone iseloomustab erakordne sportlikkus:

 • Kiirendus 0 kuni 100 km/h 5,2 sekundiga
 • Kiirendus 80 kuni 120 km/h 3 sekundiga
 • Üks kilomeeter kohaltstardiga 24,5 sekundiga
 • Maksimaalne kiirus on piiratud 250 km/h, kasutamiseks teedel kus see on lubatud,
 • Koguvõimsus on 360 hj ja maksimaalne väändemoment on 520 Nm.

PACK CITY 2
Parkimismanöövrite sooritamise hõlbustamiseks.
HD kaamerad asukohaga sõiduki esi- ja tagaosas muudavad manööverdamise ohutumaks ja turvalisemaks.
Kaamerad võimaldavad pildi kuvamise sõiduki ette või taha jäävatest aladest koos sõidukit ümbritsevat keskkonda 360° ulatuses vaadelda võimaldava pealtvaatega sõiduki puutetundlikule ekraanile.
NIGHT VISION
Näe rohkem kui silmaga näha.
Ohutuma ja turvalisema sõidu tagamiseks tuvastab infrapunakaameraga varustatud NIGHT VISION* süsteem pimedaajal jalakäijad ja loomad sõiduki ees. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja koos hoiatussignaali edastamisega.
DRIVE ASSIST PLUS
Sõitmine osaliselt isejuhtivas sõidurežiimis.
DRIVE ASSIST PLUS* tehnoloogia võimaldab sõiduki sõidukiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks.
Samuti võimaldab see sõidukile juhi poolt valitud sõidujoone hoidmise sõidurajal.

LÄBISÕIDUULATUS JA LAADIMINE

LÄBISÕIDUULATUS ELEKTRI JÕUL 42 km (WLTP)

Uute, PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW mudeliversioonide liitiumioonakude mahutavus võimaldab teile läbisõiduulatuse puhtalt elektri jõul kuni 42 km WLTP tüübikinnituse protokolli järgi mõõdetuna.
WLTP protokoll võimaldab kasutajatele selgema ja täpsemalt tegelikkust kajastava ülevaate läbisõiduulatuse väärtustest vastavalt sõiduki tegelikule kasutusele.

LÄBISÕIDUULATUSE OPTIMEERIMINE
Teie sõidu kohandamiseks vastavalt teie vajadustele on teil valida viie sõidurežiimi vahel, millest neli on hübriidid (Confort, Sport, Hybrid) ja 1 on sõidurežiim elektri jõul:
 • Electric sõidurežiim võimaldab tänu optimeeritud akule sõitmise elektri jõul kiirusel kuni 130 km/h läbisõiduulatusega kuni 42 km, võimaldades teile muuhulgas sõitmise linnades ja linnastutes sisepõlemismootoriga sõidukite liiklusele keelatud aladel
 • 4WD nelikvedui tagab optimaalse haarduvuse ja teelpüsivuse ka kehvema haarduvusega teedel.
 • Sportrežiimis ühendatakse sisepõlemismootori ja elektrimootorite võimsusvaru, millega on tagatud sõiduki ülim erksus ja kohene kiirendus vajutamisel gaasipedaalile.
 • Hybrid sõidurežiimis kulgeb sõit vaheldumisi elektrimootori ja sisepõlemismootori jõul mõlema energiaallika optimaalseks ärakasutamiseks
 • Confort mugavusrežiimis kulgeb sõit sarnaselt hübriidrežiimiga, kuid seda mitmekülgsema kasutuse võimaldamiseks vedrustuse pehmema seadistuse juures.
LÄBISÕIDUULATUSE SUURENDAMINE PIDURDAMISEL
See ülimalt energiatõhus regeneratiivne ‘i-Booster’ pidurdussüsteem võimaldab seonduvalt pidurdamiste või mahakiirendustega vabaneva energia salvestamise või energia genereerimise kõrgepingeaku osaliseks laadimiseks. Lisaks vabaneva elektrienergia salvestamisele on seda, hübriidsõidukite jaoks väljatöötatud ‘i-booster’ süsteemi PEUGEOT SPORT poolt optimeeritud tagamaks pidurdustõhususe nelja, vastupidava ja töökindla pidurikolvi jõul ka kõige sportlikumate sõiduvõtete korral.

LAADIMINE ELUKOHAS JA TÖÖKOHAL
Teil on võimalus oma uue PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW aku täiemahuliseks täislaadimiseks:
 • tavapärasest vooluvõtupesast (8A, 220V) 6 tunni ja 30 minutiga
 • Green’up® tüüpi jõuvõtupesast (14A, 220V) 3 tunni ja 30 minutiga.

Lisaks on teil võimalus akude laadimiseks kiirendatud korras ning täiesti ohutult Wall Box laadimiskilbi kasutamisel: täislaadimine 7,4kW Wall Box laadimiskilbi kasutamisel kestab vaid 1 tunni ja 30 minutit. PEUGEOT on oma klientidele abiks Wall Box laadimiskilbi paigaldamisel kliendi elukohta koostöös oma äripartneriga ZEborne. Laadimispunkti paigaldamiseks on võimalik taotleda riigipoolset abi toetuste või maksusoodustuste näol.

LAADIMINE AVALIKES LAADIMISJAAMADES
Teie hübriidsõiduki laadimiseks on saadaval ulatuslik võrgustik rohkem kui 185 000 avaliku laadimisjaamaga üle kogu Euroopa. PEUGEOT’ soovitab teil registreeruda mobiilirakenduse kasutamisel Free2Move Services teenuste Charge My Car pakkumisega, mis hõlbustab teile juurdepääsu oma ulatuslikule avalike laadimisjaamade võrgustikule. Charge My Car ja selle laadimiskaardiga on teile avatud hõlbus juurdepääs võrgustikule rohkem kui 140 000 laadimisjaamaga üle kogu Euroopa.

SPETSIAALSELT PISTIKHÜBRIIDI JAOKS VÄLJATÖÖTATUD TEENUSED

VABAM KUI KUNAGI VAREM

Tänu MyPEUGEOT ja Free2Move Services poolt pakutavatele teenustele olete te oma elektriautoga seonduva haldamisel vabam kui kunagi varem.

REMOTE CONTROLS*
Hallake ja plaanige sõiduki laadimist otse oma nutitelefonist. Ühtviisi on teil võimalus soovitud salongitemperatuuri tellimiseks.
Charge My Car
Tänu Free2Move Services laadimisjaamade võrgustikule planeerite oma teekonnad elektrisõidukile täiesti murevabalt.

MYPEUGEOT® RAKENDUS

TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele:

 • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
 • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
 • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
 • Hallake vaevatult uued PEUGEOT SPORT ENGINEERED 508 ja 508 SW akude laadimislülitusi ja reguleerige temperatuuri salongis
 • Teil on võimalus laadimislülituste tegemiseks ja laadimisaegade planeerimiseks soodustariifide ärakasutamise eesmärgil vahetult teie nutitelefonist


KÜTUSEKULU JA CO₂ HEITMEKOGUSED

 • WLTP väärtused (1): Keskmine läbisõiduulatus: 42 km / CO2 heitmekogused kombineeritud sõidutsükli korral: 46 g/km / Kombineeritud sõidutsükli korral: 2,03 l/100 km

(1) Näidatud kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused vastavad alates 1. septembrist 2018. jõustunud WLTP katseprotseduurile uute sõidukite homologeerimiseks. Nimetatud WLTP protseduur asendab seni testimiseks kasutatud Euroopa sõidutsükli (NEDC) protseduuri. Kuna katsetingimused vastavad täpsemalt tegelikkusele on ka WLTP protseduuri järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ heitmekogused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC protseduuri järgi mõõdetuna. Kütusekulu, CO2 heitgaaside koguse ja läbisõiduulatuse väärtused võivad varieeruda olenevalt tegelikest kasutustingimustest ja erinevatest asjaoludest nagu näiteks järgmistest: laadimise sagedus, juhtimisstiil, kiirus, sõiduki varustustase, lisavarustus, rehvitüüp, välistemperatuur ja soojusmugavus sõiduki reisijateruumis. Täpsemat teavet selle kohta küsige oma lähimast müügiesindusest.