Uued autod

e-2008

Avastage uus PEUGEOT 2008 kompaktne ja mitmekülgne linnamaastur, mille disain ei jäta kedagi külmaks ning mis pakub võimsa juhtimiselamuse. Uus Peugeot 2008 on varustatud innovaatilise 3D PEUGEOT i-Cockpit® armatuuriga, mida iseloomustavad ühtviisi nii tipptasemel tehnoloogilised lahendused, kui ka võimsate ning tõhusate sisepõlemis ja elektriliste mootorite valik.

DISAIN

MEELIÜLENDAV LINNAMAASTUR

Toekas kuid sujuva joonega siluett ja muljetavaldavad gabariidid annavad ühtviisi aimu nii uue PEUGEOT 2008 linnamaasturi tõhususest kui ka usaldusväärsusest. Sõiduki margikohaselt iseloomulik horisontaalne esiosa, kapott ja suurendatud kliirens on täielikus kooskõlas selle masina trimmis silueti ja skulptuursete külgedega. Tagaosas väljendavad masina sportlikkust ja järeleandmatut iseloomu spoiler, läikivmust dekoratiivriba ja kroomitud summutiotsad.

TÄIUSLIKKUS IGAS ELEMENDIS.Et tulemus oleks ühtviisi nii elegantne kui ka funktsionaalne, on iga väiksemgi detail ka kõige väiksema pisiasjani täpselt ja hoolikalt läbi mõeldud.
Tuledejoon kõneleb oma kolme küünise motiiviga täis LED esitulede ja margikohaselt iseloomulike LED tagatulede läbi masina kaasaegsuse ja tippklassi tehnoloogilisuse keelt.

SUURENDAGE OMA VÕIMALUSI

Ruumika, moduleeritava pagasiruumiga ja allaklapitava tagaistmega pakub uus kompaktne PEUGEOT 2008  linnamaastur laialdaselt praktilist laadimisruumi.
Pagasiruumi mahutavus põrandakatte kohalt mõõdetuna on sama mis elektrilisel mudeliversioonil.

JUHIKOHT

ULATUSLIK KOGEMUS