Uued autod

e-208

Uus PEUGEOT 208

Uus PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett . Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

VASTUPANDAMATU DISAIN

peugeot-208-uus

SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN

Uuest PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides uus 208 on tõeline pilgupüüdja! Sõiduki tugevat iseloomu rõhutavad Black Diamond katus ning läikivmustad rattakoopa ääred ja ukseklaasi äärised, samuti teemantlõikega veljed koos keskkapslitega.

ENESEKINDEL JA SILMAPAISTEV

Uue PEUGEOT 208 väljendusrikast esiosa kroonib suur kroomitud iluvõre ning sõiduki modernsusest pakatavat ja lõikavat pilku toonitavad 3 küünisejäljega Full LED esituled koos alaliselt põlevate LED päevasõidutuledega. Peugeot’le äratuntavalt iseloomulikku tagaosa tõstavad esile nii päevasel kui pimedaajal alaliselt põlevad, kolme küünist jäljendavad täis LED tagatuled koos tulede vahel jooksva läikivmusta ribaga.

JUHIKOHT

HÜPE NEXTGEN TEHNOLOOGIASSE

peugeot-208-uus

PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Salongis tervitab teid PEUGEOT’ uus, viimase põlvkonna i-Cockpit® 3D. Juhtimise erksus ja intuitiivsus on omandanud uued mõõtmed tänu kompaktsele ja integreeritud juhtsüsteemidega roolile konfigureeritavale digitaalsele 3D näidikuplokile, suurele 10’’ puutetundlikule HD ekraanile ja seitsmele klaviatuuri stiilis lülitile. Lisaks on teil veelgi suurema modernsuse saavutamiseks võimalus valida veel ka 8 erivärvi miljöövalgustuse vahel.

peugeot-208-uus
Täiustatud ühenduvus
•Kaardilugemise ja teekonnavaliku võite julgelt usaldada navigatsiooniseadme hooleks, mis muuhulgas pakub TomTom® Traffic liiklusinfo teenuseid, ning teie poolt soovitud rakendused on kõik kasutatavad Mirror Screen Triple Play funktsiooni toimel.
•PUUTEVABA USTE LUKUSTUS/AVAMINE pakub teile lisaks käed-vabad käivitamise funktsioonile veel ka uste automaatse avamise võimalust teie lähenemisel oma uuele PEUGEOT 208-le nagu ka automaatse lukustamise võimalust sõidukist eemaldumisel, kusjuures lukustumise toimumist kinnitab helisignaal. Kui võti on teiega, ei ole enam uste lukustamiseks käepidet puudutada.
•MyPeugeot rakendus tagab teile püsiühenduse oma e-208’ga: Teile on seeläbi alati teada akude laetuse tase , võimalik läbisõiduulatus, laadimise lõpuni jäänud aeg jne.

Teel isejuhtimise poole

Uue PEUGEOT 208 linnaautoga on teie käsutuses hulgaliselt intelligentseid ja suure kindlustunde tagavaid juhiabisid. Teid saadavad teie teekondadel järgnevad juhiabid nagu PEUGEOT Drive Assist:
•sõidujoone jälgimine koos sõidureal paiknemisega,
•liiklusmärkide tuvastamine,
•kiiruse kohandamine ja pikivahe hoidmine

nagu ka manööverdamisabid teie abistamiseks: nt Full Park Assist funktsioon, mis pargib sõiduki automaatselt parkimiskohale.

peugeot-208-uus

MOOTORID

RÕÕMU VALIKUVABADUSTEST

peugeot-208-uus

Uus paindlik ja tõhus platvorm

Uus Peugeot 208 linnaauto põhineb uuel, moduleeritaval ja erinevate jõuallikate kasutamise toega CMP/eCMP platvormil, mis võimaldab teil valida sisepõlemismootori (bensiin/diisel) või elektrilise mootori vahel ilma mis tahes kompromisside tegemise vajaduseta.

Olenemata valikust on teile tagatud nii kõrgest klassist jõudlus kui ka sõiduomadused: eeskujulik teelpüsivus, optimeeritud mass, manööverdatavus, heli- ja soojusisolatsioon ehk kõik mis vaja, et muuta teie sõidukogemus nauditavaks.

peugeot-208-uus

Sisepõlemismootorite valik*

Viimase põlvkonna €6 suure jõudlusega ja tõhusad bensiini- ja diiselmootorid meeldejääva sõiduelamuse kogemiseks:
•PureTech
•BlueHDi

Lisaks väikesele kütuselkulule* on need mootorid veel kõik varustatud ka Stop & Start süsteemiga.

Elektrimootor

Kogege meeldivaid elamusi täielikus vaikuses. Seda võimaldavad:
•Elektrimootori võimsus 100 kW (136 hj)
•Erksus tänu suurele pöördemomendile 260 Nm

Läbisõiduulatus kuni 340 km WLTP järgi / kuni 450 km NEDC järgi

peugeot-208-uus

GALERII