Uued autod

Disain ja mugavus

Kuna tarbesõiduk on ühtaegu nii tõeline liikuvuse kui ka reklaami tööriist, on erilist rõhku pandud nii uue PEUGEOT PARTNERI stiilile, salongi mugavusele kui ka ergonoomilisusele eesmärgiga soodustada äriklientide edu võimalusi ja avardada ärivõimalusi.

“SINU ÄRI AMETLIK PARTNER”

peugeot

Uut PEUGEOT PARTNER mudelit iseloomustab selle jõuline esiosa koos püstise asetusega iluvõrega ja esituledega uues kuues. Masina proportsioonid on ideaalses tasakaalus lühikese, horisontaalse asetusega kapotiga, kõrgel paikneva vööjoonega ja võimalikult nurkade läheduses paiknevate ratastega.

Ühtviisi oleme pööranud erilist tähelepanu ka müra vähendamisele, mis on olulise tähendusega kõigile neile, kellel tuleb veeta pikki tunde teel olles.

ÜHENDUVUS

HÄSTI LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED PROFFIDELE

Viimase põlvkonna juhiabidega, seal hulgas ühenduvuse ja häälkäskluste toega 3D navigatsiooniseadmega, muudate oma sõidud vaevatuks ning muretuks. Teie parima mugavuse tagamiseks  ühendub teie nutitelefon 8″ puuteekraaniga Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® funktsiooni toimel ning lisaks laadib ennast juhtmevabalt induktiivlaadija toimel.

MULTIFLEX LIIGENDUSEGA ISTE

UUTE VÕIMALUSTE PAKKUMISEKS SALONGIS

Uus PEUGEOT PARTNER on saadaval varustatuna MultiFlex liigendusega istmega. See varustus võimaldab kolme inimese paigutamise esiistmele nii, et osutuks võimalikuks ühtaegu nii personali kui ka tööriistade vedu võimaldades seeläbi reisiaja optimeerimise. Käsipiduri hoova ümberpaigutamine masinas  võimaldab lisaruumi sõiduki keskosa laiuses.

Keskmise istekoha kokkuliigenduvas seljatoes paiknev integreeritud kirjutuslaua tasapind  võimaldab liikuva kontori konfiguratsiooni loomise ja see on pööratav nii reisija kui ka juhi suunas. Panipaigad keskmise istekoha all on tabalukuga lukustatavad.

UUED SEADISTUSVÕIMALUSED

Lisaks tavapärastele viimistlustasemetele pakub uus PEUGEOT PARTNER esimesena rakenduspõhiselt juba tehase poolt ettevalmistatud „kasutusvalmis” mudeliversioone.

GRIP mudeliversioon on kohandatud kõiges tulemaks toime raskelt läbitavatel pinnastel kasutamiseks nende poolt, kellel tuleb transportida raskeid, määrdunud või pikki veoseid ilma, et selleks tuleks kedagi kolmest reisijateruumis viibijast maha jätta.

BUSINESS  mudeliversioon on mõeldud neile, kes sõidavad pikki vahemaid, et sõidukis veedetud aeg mööduks märkamatult, ning kelle prioriteetideks on mugavus ja ohutus.

Nendel mudeliversioonidel on saadaval kõik lisavarustuse võimalused täpseks ühildumiseks kõikide ametialaste vajadustega.

Lisaks on teil esmakordselt võimalus langetada otsus tehase enda poolt valmistatud L2  mudeliversiooni kasuks moduleeritavuse saavutamiseks, mis võimaldab teile kuni viie inimese veo, rohkelt laadimisruumi ja laadimisruumi kasuliku pikkuse ulatusega kuni 3,5 meetrit.

PEUGEOT PARTNER BUSINESS

KILOMEETER-KILOMEETRI JÄREL

VAIKUS, MUGAVUS JA TURVALISUS

Uue PEUGEOT Partneriga ei tule teil teha järeleandmisi oma turvalisuse osas sellepärast, et sõidate tarbesõidukiga.. Mudel sisaldab:

 • Eriti tõhus heliisolatsioon
 • Comfort istmed
 • Taha- ja külgvaatekaamera
 • Elektriline seisupidur
 • 8” puuteekraaniga raadio
 • Püsikiirusehoidja ja kiiruspiiraja
 • Vihmasensoriga esiklaasipuhasti
 • Konditsioneer

PEUGEOT PARTNER GRIP

NEILE, KELLE TEED EI KULGE ÜKSNES MAANTEEL

PARTNER

The GRIP version is totally adapted to terrains that are difficult to access for those who need to transport heavy, dirty or long loads, but who also need to transport 3 people. With unfailing sturdiness, this version has:

 • Kõrgendatud kliirens
 • M+S rehvide toimel tõhustatud haarduvus
 • Advanced Grip Control
 • Esiistmete konfiguratsioon 3 istekohaga
 • Laadimisruumi plastikkattega põrand
 • Kandevõime kuni 1000 kg
 • Võimsam valgustus laadimisruumis
 • Täismõõdus tagavararatas

PEUGEOT PARTNER TEAM

PEUGEOT PARTNER TEAM

partner team

VALMISTATUD MUGAVAKS JA MODULEERITAVAKS

Moduleeritavus, mis võimaldab kuni 5 inimese vedamise ja laadimisruumi pikkuse või mahutavuse suurendamise ilma, et sellega kaasneks sõiduki ümberregistreerimise vajadus teise kategooriasse,
Pika kabiiniga mudel on juba tehasest varustatud võrestikust vaheseinaga reisijate eraldamiseks veetavast koormast teie endi ja reisijate turvalisuse tagamiseks, kusjuures vaheseinas on luuk pika lasti vedamiseks ja see jätab tagaistmel reisijatele PEUGEOT Rifteriga võrdväärse põlveruumi,
Saadaval ainult L2 versioonina
Saadaval ka GRIP varustustasemega
Kandevõime kuni 850 kg
Hulgaliselt praktilisi panipaiku kogumahutavusega 113 liitrit salongis kõikide teie tööks vajalike esemete paigutamiseks.

PROFFIDE KÄES KARASTUNUD SÕIDUK

PIKKUSEVARU IGAKS OLUKORRAKS

Versiooniga L1 tagate endale:

 • laadimisruumi pikkusega 1,817 m ja mahutavuse 3,30 m3,
 • Multi-Flex istmega on laadimispikkus kuni 3,09 m ja mahutavus 3,80 m3.

Pika versiooniga L2 tagate endale:

 • laadimisruumi pikkusega 2,167 m ja mahutavuse 3,9 m3,
 • Multi-Flexi istmega on laadimispikkus kuni 3,44 m ja mahutavus 4,40 m3.

Teie käsutuses on kandevõime kuni 1000 kg, eraldussein turvalisuse tõstmiseks ja mugavuse suurendamiseks, Cargo pakett laadimisruumis, milles on kombineeritud võimsam valgustus laadimisruumis ja kuni 10 koormakinnitusaasa , võimalus kuni 2 euroaluse laadimiseks juba alates mudeliversioonist L1.

PEUGEOT_PARTNER