PEUGEOT PARTNERi tuumaks on professionaalse kasutaja põhivajadused: maksimaalne funktsionaalsus ja suur võimekus.

ENNAST TÕESTANUD TARBESÕIDUK

PAREMAKS TÖÖTAMISEKS SOBIV SUURUS

peugeot partner

4,40 m pika L1 mõõdud on täielikult vastavuses sektori vajadustega, pakkudes samas garanteeritud ja optimeeritud veoruumi pikkust 1,81 m. See pikkus võimaldab sõltuvalt versioonist laadida peale 2 euroalust mahuga 3,30 m3 kuni 3,80 m3.
Seda võimekust on võimalik veelgi suurendada L2 versiooniga, mille mõõtusid on pikendatud üle 4,75 m (+35 cm). Selle veoruumi pikkuseks on 2,16 m ja kantav maht vahemikus 3,90 m3 kuni 4,40 m3.

Uus PEUGEOT PARTER on ehitatud platvormi EMP2 variatsioonile, millega on varustatud kaubamärgi värskeimad mudelid. See ennast tõestanud alusplatvorm pakub lühemaid eendeid üle telgede ja väiksemat pöörderaadiust manööverdamise hõlbustamiseks: seetõttu on pöörderaadius äärekivide vahel ainult 10,82 m L1 ja 11,43 m L2 versioonil.

Kandevõime on sektori parim, pakkudes konkreetsete versioonide puhul väärtuseid vahemikus 650 kg kuni 1000 kg nii L1 kui ka L2 mudelite jaoks. Väga madala kütusetarbimisega (VLC) versioonide kandevõime on 600 kg.

Tellides saate endale laadimisala paketi, milles on laadimisala tugevdatud tuled ja kuni 10 kinnitusaasa.

Illustreerides põhimõtet: kohustus kasutada seadustega nõutud rebenemiskindlat võrku, et välistada mis tahes oht, mida põhjustab läbi koormaluugi laaditud pikkade esemete liikumine sõidukijuhi suunas.

MODULAARSUS KÕIKIDE ÜLESANNETE JAOKS

UUE ELUKVALITEEDI TAGAMISEKS AUTO SALONGIS

MUGAVUS AUTO SALONGIS
Uue PEUGEOT PARTNER saab varustada reguleeritava Multiflex-pinkistmega. Selline varustuse element tagab tasase põranda, rohkem ruumi koormale – 400 l – ja veetava koorma pikkuse kuni 3 m L1 ja isegi 3,35 m L2 versioonis, säilitades samas võimaluse transportida 2 inimest tänu kaassõitja väljatõmmatavale külgistmele.
Kõrgeid koormaid saab transportida tänu külgistme alusraamile, mida saab samuti üles tõsta ja seljatoele kokku voltida.
Keskmise istme all olevat hoiuruumi saab tabalukuga lukustada.

Hoiukohad on disainitud erinevate professionaalidest kasutajate jaoks. Need on hõlpsasti ligipääsetavad ja nutikalt jaotatud üle kogu sõitjate ruumi: kindalaegas, pagasiruumalus ning ülemine kindalaegas. Kaassõitja vastas asub lisaruum tänu bag in roof-tüüpi turvapadjale ja sinna saab vajadusel paigutada 15“ arvuti või seda ruumi saab jahutada. Kaablikeermestaja võimaldab samuti jätta selle laadima otse hoiukohas.

Koormate turvaliseks kinnitamiseks sisaldub standardvarustuses 6 kinnitusaasa ja 4 täiendavat aasa on võimalik lisada poolele kõrgusele kere suhtes ning lisaks on koos laadimispaketiga saadaval valikuna kuuest LED-tulest koosnev tugevdatud valgustuskomplekt.

Juurdepääs on tagatud külgmiste liugustega (saadaval valikuna) ja tagumised hingedel paneeluksed (2/3 – 1/3) tagavad maksimaalse avanemise (valikuna on saadaval ka luugiga versioon).