Uued autod

Sisedisain

SISEDISAIN

PEUGEOT 2008 KATALOOG                    PEUGEOT 2008 LISAVARUSTUS

PEUGEOT I-COCKPIT®

cocpit

PEUGEOT i-Cockpit® pakub unikaalseid sõiduelamusi. Minimalistliku disainiga juhikoht võimaldab juhil tähelepanelikuks jääda ja keskenduda sõitmisele. Juhikoht lausa kutsub rooli haarama ja tutvuma kõigega, mis sellel mudelil pakkuda on. Kompaktsel roolil paiknevad käed madalamal ning üksteisele ligemal, muutes juhtimise lihtsamaks ja vähem väsitavaks.

Juhi pilk on teel ning siniste LED tuledega näidikutele kuvatav oluline info on otse silme ees tänu kõrgel paiknevale näidikuteplokile. Tulemuseks on turvalisem ja mugavam sõidukogemus. 7-tolline puutetundlik ekraan võimendab veelgi sõiduelamust, tagades täieliku kontrolli erinevate süsteemide üle.

KÕRGTEHNOLOOGILINE ELEGANTS

peugeot_suv2008_salong1
peugeot_suv2008_salong1

Esimesena oma segmendis pakub 2008 salong võrgutavalt kõrgkvaliteetset viimistlustasandit, mis on peenelt viimistletud viimse nüansini ja seda meeldivate ning mugavate materjalidega.

Valguskeskkond on loodud erilise hoolega.

2008 sisemus ja selle PEUGEOT i-Cockpit® on valgusküllane tänu suurtele klaaspindadele. Roolil asuvat näidikuteplakki ümbritsevad äärmiselt kõrgtehnoloogilised sinised LED-tuled. Katus on saadaval kahes variandis: panoraamne klaaskatus LED ääristega või LED taustavalgustusega lasersöövitusega katus.

DETAILIKUNST

 

MODULAARSUS

Minimalistlik sisedisain sobib täiuslikult kokku välise stiiliga. Armatuurlaud ühendab õhulised ja graafilised jooned ning selle külgedel asuvad tuulutusavad, on 2008 esitulede joont jälgivad. „Tahulised“ elemendid näitavad piinlikult täpset meisterlikkust, mis on pandud igasse viimasesse kui detaili.