Uued autod

Sisedisain

SISEDISAIN

PEUGEOT 208 KATALOOG             PEUGEOT 208 LISAVARUSTUS

Peugeot 208-l on viimistletud ja kõrgekvaliteetne salong. Siin loeb iga detail — parim ergonoomika juhtimise lihtsustamiseks, et tagada veelgi instinktiivsem ja ohutum sõit.

PEUGEOT I-COCKPIT

PEUGEOT I-COCKPIT

Loomulikuna tunduv ning äärmiselt ergonoomiline PEUGEOT i-Cockpit annab juurde sõidurõõmu, lihtsustab juhtimist ja muudab selle täpsemaks. Väiksem rool tagab kindla haarde, suur 7-tolline puutetundlik ekraan ja kõrgemale tõstetud näidikuteplokk tagavad vahetu ja intensiivse sõidukogemuse.

PISIDETAILIDENI

Autosalongi kaasaegne ja viimistletud disain sobib täiuslikult auto välisilmega. Armatuurlaua väljendusrikkad jooned, kassisilma-kujulised ventilatsiooniavad armatuurlaua mõlemal pool ning kõik muud detailideni lihvitud elemendid näitavad, kui palju tähelepanu oleme pööranud ka kõige väiksematele detailidele. Väljendusrikka disainiga kuumpressitud armatuurlaud on puudutamisel meeldivalt pehme, mis annab armatuurlaua korpusele veelgi kvaliteetsema lõpptulemuse.

SALONGI ISIKUPÄRASTAMINE

 

PEUGEOT 208-le on saadaval isikupärased sisedisaini paketid. Nende abil saate autosalongi muuta kaasaegseks ja elegantseks — alates sportistmetest kuni kroomitud ventilatsiooniavade ning erivärvilahendusega istmepolstrite, rooli, armatuurlaua ja uksepaneelideni. Pakett MENTHOL White oma valgete toonidega lisab autosalongi dünaamilisust ja elegantsi. Erksavärviline pakett LIME Yellow on julge, kaasaegne ja lahe.