Uued autod

Tehnoloogia

TEHNOLOOGIA

PEUGEOT 208 KATALOOG             PEUGEOT 208 LISAVARUSTUS

PEUGEOT 208 GTi tehnoloogia on välja töötatud selleks, et parandada ja toetada teie sõiduelamust, suurendades sõidurõõmu ja -mugavust, pakkudes samas ka ülimat efektiivsust ja ohutust.

KOMPAKTNE JA HÄSTI MANÖÖVERDATAV

SÕIDUNAUDING

PEUGEOT 208 võimsad ja säästlikud PureTech ja BlueHDi mootorid tagavad tipptasemel sõiduomadused ja nauditava juhtimise. PEUGEOT i-Cockpiti ja kompaktse rooli, erinevate mootorite jaoks kohandatud vedrustuse ning kütusekulu vähendava ja dünaamikat parandava optimaalse kaaluga PEUGEOT 208 veermik pakub esmaklassilist kombinatsiooni mugavusest ja suurepärasest teel püsimisest. Tulemuseks on äärmiselt nauditav sõiduelamus.

peugeot_208

LED-ESITULED

LED-ESITULED

PEUGEOT 208 musta värvi ja kroomiga viimistletud ja iseloomuliku kõrgtehnoloogilise LED-mustriga esituled annavad autole teravama, enesekindlama ja isikupärasema välimuse, tagades samas suurepärase nähtavuse — eriti teepervel ja kurvides.

KÕRGTEHNOLOOGILISED TULED

KÕRGTEHNOLOOGILISED TULED

PEUGEOT 208 tuled ning nende punased hüpnotiseerivad ja veiklevad “küünistega” 3D LED-tuled on rabavad ja samas kütkestavad. Need kõrgtehnoloogilised “küünistega” tippsaavutused kaunistavad kogu PEUGEOT 208 tootevalikut.

MIRROR SCREEN

Funktsioon Mirror Screen võimaldab kuvada Mirrorlink® või Carplay® süsteemiga ühilduvaid nutitelefoni rakendusi 7-tollisel puutetundlikul ekraanil. Optimaalse loetavuse ja turvalise kasutamise tagamiseks autos kuvatakse ühilduvad rakendused koos spetsiaalse juhtimiseks kohandatud liidesega.