Uued autod

Disain

DISAIN

PEUGEOT 208 KATALOOG             PEUGEOT 208 LISAVARUSTUS

Suurendamaks atraktiivsust ja enesekindlust PEUGEOT 208, andsid PEUGEOT disainerid väljendusrikkama ja jõulisema välimuse.

PÕNEV JA ELUJÕUST PAKATAV DISAIN

välisdisain

Isikupärane ja elegantse stiiliga luukpära — PEUGEOT 208 on šikk, sportlike kontuuride, kaasaegselt dünaamiliste proportsioonidega (esi- ja tagaosas vähendatud üleulatus, kompaktne kõrgus) ja detailideni viimistletud (hoolikalt vormitud küljed, kroomliistud akende ümber).

SPORTLIK JA STIILNE

peugeot 208

Esipaneeli kontuurid on muudetud teravamaks ja täpsemaks, jättes jõulisema mulje. Laiem esivõre kui ka seda ümbritsev liist on täielikult esipaneeli integreeritud. Uuenenud stiili rõhutavad kahevärvilised esituled, mille mustad ja kroomitud liistud annavad 208-le terava ja jõulise “kassipilgu”, ning alati äratuntav tehnoloogiliselt täiuslik LED-signatuur.

HÕÕGUVALT ISIKUPÄRANE

peugeot_208_stiilne
peugeot_208_stiilne 208

Tagatuledel ning nende 3D LED-valgustitel on rabav ja kütkestav efekt. Nende äärmiselt ühtlane viimistlus, soe punane värvus ning 3D-efekt muudavad need tõeliselt kaasaegse tehnoloogia meistriteoseks. Tuled koos PEUGEOT’le iseloomuliku kolme “küünisega” kaunistavad kogu PEUGEOT 208 tootevalikut.

VÄRSKE JA KAASAEGNE KEREVÄRV

peugeot 208

PEUGEOT 208 tootevaliku värvivalik ja viimistlus — tavaline, metallik, pärlmutter ja tekstuurvärv — on samuti uuendatud. Mitmekülgne, 12 toonist koosnev värvivalik on välja töötatud eesmärgiga vastata järjest suuremale nõudlusele isikupära ja eksklusiivsete lahenduste järele. Orange POWER metallikvärv mõjub hoogsalt, nooruslikult ja värskelt. Ergas ja sädelev toon on trendikas ja rõõmsameelne, tõstes esile PEUGEOT 208 mudelit kui ka selle juhti.

TEKSTUURVÄRVID

TEKSTUURVÄRVID
PEUGEOT 208 pakub ka kahte uut ja äärmiselt innovatiivset tekstuurvärvi, mis ühendavad endas matt- ja läikevärvi omadusi: ICE Grey ja ICE Silver. Need värvid reageerivad jõuliselt erinevates valgusoludes, rõhutades sõiduki stiilseid kontuure ja dünaamilist isikupära. Värvide kergelt kare tekstuur on katsudes üllatav ja unikaalne, andes tugevalt mõista, et PEUGEOT 208 on töökindel auto, mis hoolitseb oma sõitjate eest hästi. Tekstuurvärvid on vastupidavamad ning neid on lihtsam hooldada kui klassikalisi matte värve, samuti on need äärmiselt vastupidavad mikrokriimustustele ja tihedale autopesule nii kõrgsurvepesuri kui ka automaatpesulate rullharjadega. Tekstuurvärvid on nüüdsest muutunud igaühele kättesaadavaks, kuna kuuluvad suure tootmistsükliga sõiduki standardvarustusse.

VÄLIMUSE ISIKUPÄRASTAMINE

PEUGEOT 208-le on saadaval välimuse isikupärastamise paketid. Pakettidesse kuulub  konkreetsust väljendav läikivmust pakett Black (iluvõre ümbrus, küljepeeglid, udutulede katted) (värvitud 3D-efektiga iluvõre, tähed PEUGEOT ees ja taga, udutulede ääred ja suunatuled).

  • Erivärvi pakett LIME Yellow on julge, kaasaegne ja lahe.
  • Pakett MENTHOL White oma valgete toonidega lisab autole dünaamilisust ja elegantsi.

VÄRVID

VELJED

Uue kujundusega veljed on saadaval kõikidel tootevaliku mudelitel: alates 15″ NIOBIUM ilukilpidest kuni uute 16″ TITANE alumiiniumvelgedeni. Valikuliste lisatarvikutena on saadaval ka erinevat tüüpi eksklusiivsed 16″ ja 17″ alumiiniumveljed: värvitud veljed, teemantlõike viimistlusega veljed ning teemantlõike või laseri abil kaunistatud veljed.

SISEDISAIN

PEUGEOT I-COCKPIT

PEUGEOT I-COCKPIT

Loomulikuna tunduv ning äärmiselt ergonoomiline PEUGEOT i-Cockpit annab juurde sõidurõõmu, lihtsustab juhtimist ja muudab selle täpsemaks. Väiksem rool tagab kindla haarde, suur 7-tolline puutetundlik ekraan ja kõrgemale tõstetud näidikuteplokk tagavad vahetu ja intensiivse sõidukogemuse.

PISIDETAILIDENI

Autosalongi kaasaegne ja viimistletud disain sobib täiuslikult auto välisilmega. Armatuurlaua väljendusrikkad jooned, kassisilma-kujulised ventilatsiooniavad armatuurlaua mõlemal pool ning kõik muud detailideni lihvitud elemendid näitavad, kui palju tähelepanu oleme pööranud ka kõige väiksematele detailidele. Väljendusrikka disainiga kuumpressitud armatuurlaud on puudutamisel meeldivalt pehme, mis annab armatuurlaua korpusele veelgi kvaliteetsema lõpptulemuse.

SALONGI ISIKUPÄRASTAMINE

 

PEUGEOT 208-le on saadaval isikupärased sisedisaini paketid. Nende abil saate autosalongi muuta kaasaegseks ja elegantseks — alates sportistmetest kuni kroomitud ventilatsiooniavade ning erivärvilahendusega istmepolstrite, rooli, armatuurlaua ja uksepaneelideni. Pakett MENTHOL White oma valgete toonidega lisab autosalongi dünaamilisust ja elegantsi. Erksavärviline pakett LIME Yellow on julge, kaasaegne ja lahe.

TEKSTUURVÄRVID

* kaasnevad kroomitud liistud, küljepeeglite korpused, uste käepidemed