Uued autod

3008

PEUGEOT 3008

PEUGEOT 3008 KATALOOG                   PEUGEOT 3008 LISAVARUSTUS

PEUGEOT 3008 linnamaastur paljastab oma tugevad küljed ja iseloomu. Sisenege tehnoloogia maailma, et kogeda juhtimiselamust tõhusate DIISEL, BENSIINI ja PISTIKHÜBRIID MOOTORITE jõul.

VAIMUSTAV STIIL

Armuge PEUGEOT 3008 linnamaasturi jõulisse esiossa, selle ruudulisse kroomitud ilusvõresse ning täis-LED esituledesse, mis annavad kauni kassiilme.
Avastage auto voolujooneline ja dünaamiline kuju, mida rõhutavad veelgi elegantsed kroomitud küljekarbid. Ainulaadse ja terava disainiga on PEUGEOT 3008 linnamaastur veelgi löövam oma musta Diamond katusega ja läikivmusta tagapaneeliga, kus asuvad kolme küünist meenutavad LED päevatuled.

„BLACK DIAMOND“ KATUS
Ühtviisi nii ainukordselt isikupärase kui ka teotahtelise iseloomuga PEUGEOT 3008 linnamaastur uhkeldab oma musta värvi Black Diamond katuse ja läikivmusta dekoratiivribaga sõiduki tagaosas, millega on integreeritud 3 küünise motiiviga, nii pimeda kui ka valgel ajal põlevad LED tagatuled.

LED ESITULED
PEUGEOT 3008 omab elegantseid musta ja kroomitud viimistlusega esitulesid, mis rõhutavad veelgi uue linnamaasturi kaasaegset, kassilikku ilmet. Need esituled koosnevad LED päevatuledest ja katikust tuleplokis, mis tagab täis-LED nähtavuse.

LED TAGATULED
Sõiduki tagaosas võluvad teid esimesest silmapilgust 3D küünise motiivi moodustavad LED tagatuled. Need nii valgel kui ka pimedal ajal hästi silmapaistvad tuled on 3008 mudeli eksimatult äratuntava isikupära signatuuriks.

KATUSELUUGIGA PANORAAMKATUS
PEUGEOT 3008 linnamaasturi katuseluugiga panoraamkatus statsionaarse klaasist osaga tagaosas ja liikuva osaga esiosas on avar ja valgusküllane. Lisaks valgusküllasusele reisijateruumis avardab panoraamkatus ühtviisi veel ka salongi tunnetuslikku avarust.

DETAILIDENI VÄLJAPEETUD
Kõik kaasaegsed nahk- ja tekstiilmaterjalid on hoolikalt valitud, tuues välja kroomitud detailid. PEUGEOT 3008 glamuurne ja kaasaegne interjöör tagab luksusliku ja stiilse sõidu.

JUHIKOHT
MULJETAVALDAV PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT 3008 linnamaasturis istudes läheb pilk kohe hämmastavale, futuristlikule armatuurlauale.

Vaadake PEUGEOT i-Cockpit® kõige täiuslikumat versiooni ja selle tipptehnoloogilisi innovatsioone.

Rool on väiksem ja suur 8-tolline puutetundlik ekraan sarnaneb armatuurlaua keskele paigaldatud tahvelarvutile. 12,3-tollist silmade kõrgusel asuvat digitaalset ekraani saab täielikult konfigureerida ja kohandada ning see sisaldab kõike, mida juht võib oma vaateväljas näha soovida.

PEUGEOT i-Cockpit® kokpitis on ka kuus elegantset klaveriklahvitaolist lülitit – andes otsese ja püsiva juurdepääsu peamistele juhtimisfunktsioonidele: raadio, kliimaseade, navigatsioonisüsteem, sõiduki parameetrid, telefon ja mobiiltelefoni rakendused.

PISTIKHÜBRIIDI mudeliversiooni korral on PEUGEOT i-Cockpit® näidikuplokk ja puutetundlik ekraan täies mahus hübriidi jaoks välja töötatud, võimaldades otstarbekohaselt energiakulu statistika (elektri ja fossiilkütuse toitel) visualiseerimise.

TIPPKLASSI FOCAL® HI-FI SÜSTEEM

PEUGEOT 3008 on varustatud väga kõrgest klassist helipildiga Hi-Fi Premium FOCAL® helisüsteemiga. See süsteem hõlmab 10, FOCAL® eksklusiivtehnoloogiatel põhinevat kõlarit, millega on tagatud rõõm heli puhtast ja täpsest taasesitusest sõidukis. PEUGEOT 3008 on esimene seeriatootmises olev sõiduk maailmas FOCAL® helisüsteemiga!

MUGAVUS, MIS MUUDAB KÕIK TEIE REISID ESMAKLASSILISTEKS

PEUGEOT 3008 istmed on suure mugavuse allikas pakkudes ühtviisi kehale sobiva toestuse olenemata teekonna iseloomust. Juhiiste on AGR sertifikaadiga, mis on kvaliteedimärki nii ergonoomilisust kui ka istme reguleerimisulatusi silmas pidades.
Optimaalse mugavuse saavutamiseks on 3008 mudelil pakkuda kaheksa pneumotasku toimel töötav koguselja massaažisüsteem ja istmesoojendused esiistmetel.

PIIRAMATUD ÜHENDUSED

Mirror Screen funktsioon võimaldab teie, Apple CarPlayTM, MirrorLink® või Android Autoi ühilduvusega nutitelefoni rakenduste kasutamise sõiduki puutetundlikul ekraanil. Ühtviisi on teil võimalus oma nutitelefoni juhtmevabaks laadimiseksi.
Ühenduvusega, 3D navisüsteemiga olete alati reaalajas kursis teile sõitmiseks vajaliku infoga.

MOOTORID

JÕUDLUS JA TÕHUSUS

HYBRID4: NELJARATTAVEOLISE MOOTORID

PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaastur on saadaval HYBRID4 versioonis (neljarattavedu, 300-hj). Selles on ühendatud:

 • PureTech bensiinimootor, 147 kW/200 hj
 • Kaks elektrimootorit, 80 kW/110 hj

Elektrimootori 13,2kWh aku võimaldab läbisõiduulatuse 100% elektri jõul 50 km WLTP järgi mõõdetuna (60 km NEDC järgi mõõdetuna).

3008 HYBRID

LAADIMISEGA PISTIKHÜBRIID: UUTE KOGEMUSTE OTSINGUL

PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaastur on saadaval hübriidmootoriga mudeliversioonis (kaherattavedu, 225 hj). Selles on ühendatud:

 • PureTech bensiinimootor, 132 kW/180 hj
 • Elektrimootor, 80 kW/110 hj

Elektrimootori 13,2kWh aku võimaldab läbisõiduulatuse 100% elektri jõul 40 km WLTP järgi mõõdetuna (50 km NEDC järgi mõõdetuna).

PURETECH: PUHAS JÕUDLUS

PEUGEOT 3008 linnamaasturi PureTech mootoriga on tagatud piisav võimsusvaru igas olukorras ja kõrgest klassist jõudlusnäitajad.

 • PureTech 130 S&S 6- käiguline manuaalkäigukast – BVM6 standard- ja eriti kütusesäästlikul mudeliversioonil
 • PureTech 130 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8
 • PureTech 180 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8

BLUE HDi: EKSKLUSIIVNE TEHNOLOOGIA

BlueHDi mootorid on varustatud PEUGEOT poolt välja töötatud eksklusiivsete AdBlue® ja SCR tehnoloogiliste lahendustega, mis võimaldavad saavutada ühelt poolt kõrge jõudluse ja teiselt poolt vähesed heitmekogused.

 • BlueHDi 130 S&S 6- käiguline manuaalkäigukast  – BVM6
 • BlueHDi 130 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8
 • BlueHDi 180 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8

EAT8: MILLINE SUJUVUS

PEUGEOT 3008 on rikastanud oma mootorivalikut 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga. See automaatkäigukast tagab masinale piisava jõuvaru igas olukorras.
Käigukasti kiiremad käiguvahetused, ülimalt sujuva sõidu ja kasutusmugavuse annab ‘Quickshift’ käiguvahetuse tehnoloogia.
See kooslus on sõiduki poolt pakutava sõiduelamuse ja -mugavuse lahutamatu komponent.

6-KÄIGULINE BVM6 MANUAALKÄIGUKAST

PEUGEOT 3008 SUV linnamaastur on lisaks saadaval veel ka kuuekäigulise manuaalkäigukastiga järgmiste mudelivalikute korral:

 • PureTech 130 6-käiguline manuaalkäigukast BVM6
 • BlueHDi 130 6-käiguline manuaalkäigukast BVM6

TEHNOLOOGIA

TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID

Teie turvalisuse suurendamiseks, samuti parema ülevaate andmiseks teile ümbritsevast ning võimalike ohtude ennetamiseks on PEUGEOT 3008 varustatud arvukate juhi- ja manööverdusabidega.

 

Nutikad tehnoloogiad

KULDAVÄÄRT LINNAMAASTUR

ÜLE 64 AUHINNA

Alates tootmisse lülitamisest on PEUGEOT 3008 pärjatud juba 64 rahvusvahelise auhinnaga, seal hulgas nimekas Euroopa Aasta Auto auhind. 3008 on oma dünaamilisusega, välise stiiliga, varustustasemega ja sisekujundusega, seda eeskätt tänu PEUGEOT i-Cockpit® armatuurile, suutnud võita erinevate žüriide südamed igal pool maailmas.
Lisaks on PEUGEOT 3008 linnamaastur saanud 5 tärni ehk parima võimaliku tulemuse Euro NCAP 2016 katsetustel.

PEUGEOT KINDLUSTUS