Uued autod

3008

PEUGEOT 3008 linnamaastur paljastab oma tugevad küljed ja iseloomu.
Sisenege tehnoloogia maailma, et kogeda juhtimiselamust tõhusate DIISEL, BENSIINI ja PISTIKHÜBRIID MOOTORITE jõul.

PEUGEOT 3008 KATALOOG                   PEUGEOT 3008 LISAVARUSTUS

DISAIN
INSPIREERIV STIIL


Armuge PEUGEOT 3008 linnamaasturi jõulisse esiossa, selle ruudulisse kroomitud ilusvõresse ning täis-LED esituledesse, mis annavad kauni kassiilme. Avastage auto voolujooneline ja dünaamiline kuju, mida rõhutavad veelgi elegantsed kroomitud küljekarbid. Ainulaadse ja terava disainiga on PEUGEOT 3008 linnamaastur veelgi löövam oma musta Diamond katusega ja läikivmusta tagapaneeliga, kus asuvad kolme küünist meenutavad LED päevatuled.

„BLACK DIAMOND“ KATUS
Ühtviisi nii ainukordselt isikupärase kui ka teotahtelise iseloomuga PEUGEOT 3008 linnamaastur uhkeldab oma musta värvi Black Diamond katuse ja läikivmusta dekoratiivribaga sõiduki tagaosas, millega on integreeritud 3 küünise motiiviga, nii pimeda kui ka valgel ajal põlevad LED tagatuled.
LED ESITULED
PEUGEOT 3008 omab elegantseid musta ja kroomitud viimistlusega esitulesid, mis rõhutavad veelgi uue linnamaasturi kaasaegset, kassilikku ilmet. Need esituled koosnevad LED päevatuledest ja katikust tuleplokis, mis tagab täis-LED nähtavuse.

LED TAGATULED
Sõiduki tagaosas võluvad teid esimesest silmapilgust 3D küünise motiivi moodustavad LED tagatuled. Need nii valgel kui ka pimedal ajal hästi silmapaistvad tuled on 3008 mudeli eksimatult äratuntava isikupära signatuuriks.
KATUSELUUGIGA PANORAAMKATUS
PEUGEOT 3008 linnamaasturi katuseluugiga panoraamkatus statsionaarse klaasist osaga tagaosas ja liikuva osaga esiosas on avar ja valgusküllane. Lisaks valgusküllasusele reisijateruumis avardab panoraamkatus ühtviisi veel ka salongi tunnetuslikku avarust.
DETAILIDENI VÄLJAPEETUD
Kaasaegsete materjalide range valik, kroomviimistlus, nahk, ulatuslikud tekstiiliviimistlusegavõi halli tamme tooni pinnad jne – PEUGEOT 3008 reisijateruumi rikkalikkus ja kaasaegsus tagavad teile tippklassist sõiduelamuse.

JUHIKOHT
MULJETAVALDAV PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT 3008 linnamaasturis istudes läheb pilk kohe hämmastavale, futuristlikule armatuurlauale. Vaadake PEUGEOT i-Cockpit® kõige täiuslikumat versiooni ja selle tipptehnoloogilisi innovatsioone. Rool on väiksem ja suur 8-tolline puutetundlik ekraan sarnaneb armatuurlaua keskele paigaldatud tahvelarvutile. 12,3-tollist silmade kõrgusel asuvat digitaalset ekraani saab täielikult konfigureerida ja kohandada ning see sisaldab kõike, mida juht võib oma vaateväljas näha soovida. PEUGEOT i-Cockpit® kokpitis on ka kuus elegantset klaveriklahvitaolist lülitit – andes otsese ja püsiva juurdepääsu peamistele juhtimisfunktsioonidele: raadio, kliimaseade, navigatsioonisüsteem, sõiduki parameetrid, telefon ja mobiiltelefoni rakendused. PISTIKHÜBRIIDI mudeliversiooni korral on PEUGEOT i-Cockpit® näidikuplokk ja puutetundlik ekraan täies mahus hübriidi jaoks välja töötatud, võimaldades otstarbekohaselt energiakulu statistika (elektri ja fossiilkütuse toitel) visualiseerimise.

PIIRAMATUD ÜHENDUSED
Mirror Screen funktsioon võimaldab teie, Apple CarPlayTM, MirrorLink® või Android Auto ühilduvusega nutitelefoni rakenduste kasutamise sõiduki puutetundlikul ekraanil. Ühtviisi on teil võimalus oma nutitelefoni juhtmevabaks laadimiseks.
Ühenduvusega, 3D navisüsteemiga olete alati reaalajas kursis teile sõitmiseks vajaliku infoga.
MUGAVUS, MIS MUUDAB KÕIK TEIE REISID ESMAKLASSILISTEKS
PEUGEOT 3008 istmed on suure mugavuse allikas pakkudes ühtviisi kehale sobiva toestuse olenemata teekonna iseloomust. Juhiiste on AGR sertifikaadiga, mis on kvaliteedimärki nii ergonoomilisust kui ka istme reguleerimisulatusi silmas pidades. Optimaalse mugavuse saavutamiseks on 3008 mudelil pakkuda kaheksa pneumotasku toimel töötav koguselja massaažisüsteem ja istmesoojendused esiistmetel.
TIPPKLASSI FOCAL® HI-FI SÜSTEEM
PEUGEOT 3008 on varustatud väga kõrgest klassist helipildiga Hi-Fi Premium FOCAL® helisüsteemiga. See süsteem hõlmab 10, FOCAL® eksklusiivtehnoloogiatel põhinevat kõlarit, millega on tagatud rõõm heli puhtast ja täpsest taasesitusest sõidukis. PEUGEOT 3008 on esimene seeriatootmises olev sõiduk maailmas FOCAL® helisüsteemiga!

MOOTORID
JÕUDLUS JA TÕHUSUS

HYBRID4: NELJARATTAVEOLISE MOOTORID
PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaastur on saadaval HYBRID4 versioonis (neljarattavedu, 300-hj). Selles on ühendatud:
• PureTech bensiinimootor, 147 kW/200 hj
• Kaks elektrimootorit, 80 kW/110 hj
Elektrimootori 13,2kWh aku võimaldab läbisõiduulatuse 100% elektri jõul 59 km WLTP järgi mõõdetuna.
LAADIMISEGA PISTIKHÜBRIID: UUTE KOGEMUSTE OTSINGUL
PEUGEOT 3008 HYBRID linnamaastur on saadaval hübriidmootoriga mudeliversioonis (kaherattavedu, 225 hj). Selles on ühendatud:
• PureTech bensiinimootor, 132 kW/180 hj
• Elektrimootor, 80 kW/110 hj
Elektrimootori 13,2kWh aku võimaldab läbisõiduulatuse 100% elektri jõul 40 km WLTP järgi mõõdetuna.

PURETECH: PUHAS JÕUDLUS
PEUGEOT 3008 linnamaasturi PureTech mootoriga on tagatud piisav võimsusvaru igas olukorras ja kõrgest klassist jõudlusnäitajad.
• PureTech 130 S&S 6- käiguline manuaalkäigukast – BVM6
• PureTech 130 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8
• PureTech 180 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8
BLUE HDi: EKSKLUSIIVNE TEHNOLOOGIA
BlueHDi mootorid on varustatud PEUGEOT poolt välja töötatud eksklusiivsete AdBlue® ja SCR tehnoloogiliste lahendustega, mis võimaldavad saavutada ühelt poolt kõrge jõudluse ja teiselt poolt vähesed heitmekogused.
• BlueHDi 130 S&S 6- käiguline manuaalkäigukast – BVM6
• BlueHDi 130 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8
• BlueHDi 180 S&S 8-käiguline automaatkäigukast – EAT8

EAT8: MILLINE SUJUVUS
PEUGEOT 3008 on rikastanud oma mootorivalikut 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga. See automaatkäigukast tagab masinale piisava jõuvaru igas olukorras.
Käigukasti kiiremad käiguvahetused, ülimalt sujuva sõidu ja kasutusmugavuse annab ‘Quickshift’ käiguvahetuse tehnoloogia. See kooslus on sõiduki poolt pakutava sõiduelamuse ja -mugavuse lahutamatu komponent.
6-KÄIGULINE BVM6 MANUAALKÄIGUKAST
PEUGEOT 3008 SUV linnamaastur on lisaks saadaval veel ka kuuekäigulise manuaalkäigukastiga järgmiste mudelivalikute korral:
• PureTech 130 6-käiguline manuaalkäigukast BVM6
• BlueHDi 130 6-käiguline manuaalkäigukast BVM6

TEHNOLOOGIA
TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID


Teie turvalisuse suurendamiseks, samuti parema ülevaate andmiseks teile ümbritsevast ning võimalike ohtude ennetamiseks on PEUGEOT 3008 varustatud arvukate juhi- ja manööverdusabidega.

PACK DRIVE ASSIST PLUS
3008 HYBRID4 SUV linnamaastur – Pack Drive Assist Plus juhiabide pakett.
‘Pack Drive Assist Plus juhiabide pakett võimaldab teile sammu astumise isejuhtivate sõidukite maailma suunas:
Tänu pamperite keskel ja tuuleklaasi ülaosas paiknevatele radaritele võimaldab adaptiivne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks.
See süsteem toimib koostöös sõidurea hoidmise süsteemiga, mis hoiab sõidukit juhi poolt valitud reas.
ACTIVE SAFETY BRAKE JA DISTANCE ALERT
Pikivahe hoiatus (kokkupõrkeohu hoiatus) võimaldab juhi hoiatamise võimalikust otsasõidu ohust eessõitvale sõidukile või jalakäijale sõidurajal.
Active Safety Brake (automaatne hädapidurdus) võimaldab ükskõik kas liikuvate või statsionaarsete takistuste tuvastamise. See süsteem on nähtud ette otsasõidu ärahoidmiseks või võimaliku otssõiduga kaasnevate kahjude minimeerimiseks sõiduki kiiruse vähendamise teel juhul, kui juht otsasõidu vältimiseks ise midagi ette ei võta.
JOONE SOOVIMATU ÜLETAMISE HOIATUS
Sõidureast soovimatust kõrvalekaldumisest hoiatav süsteem seisneb tuvastussüsteemis, mis tunneb pidevaid ja katkendlikke teekatte jooni kaamera abil ning teavitab juhti sõidurea kulgevate joonte ületamise. Süsteem hoiatab sellest juhti ja korrigeerib sõidujoont koheselt ohu identifitseerimise korral.

JUHI TÄHELEPANU HAJUMISE HOIATUS
See süsteem hindab juhi tähelepanu olekut sõiduki sõidujoone ja teekattemärgiste vastavuse võrdlemise teel. Pärast kolme esimese astme hoiatust (teade „olge tähelepanelik” koos helisignaaliga) edastab süsteem uue hoiatuse koos teatega „Tehke paus!” koos nõudlikuma helisignaaliga juhi hoiatamiseks.
TULEDE AUTOMAATLÜLITUS
See seade võimaldab tulede automaatsed ümberlülitused lähitulede ja kaugtulede vahel vastavalt valgus- ja liiklustingimustele.
Ühtviisi võimaldab see süsteem sellisena täistuledega sõitmise aja optimeerimise suurema turvalisuse saavutamise eesmärgil.
KIIRUSPIIRANGUTEGA LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE
See süsteem tuvastab ja loeb kiiruspiiranguid kandvaid ning kiiruspiirangute lõppu tähistavaid liiklusmärke ning kuvab need näidikuteplokile. Ühtviisi arvestab see süsteem veel ka kiiruspiirangute märkide teabega navisüsteemi kaartidel.
Seadet täiendab soovitusliku kiiruspiirangu esitamine: juhil on võimalus kaamera poolt loetud piirkiiruse valimiseks kiiruse piiraja / püsikiiruse hoidja toimel.

ISEKOHANDUV PÜSIKIIRUSE HOIDJA
Seade tuvastab radari abil teie ees sõitva sõiduki ja hoiab automaatselt vajalikku pikivahet pidurite rakendamise või sõidukiiruse lisamise teel.Vajaduse korral toimib süsteem kuni sõiduki täieliku peatumiseni (automaatkäigukastiga) või kuni kiiruseni 30km/h manuaalkäigukasti korral.

NUTIKAD TEHNOLOOGIAD

Veojõukontroll Advanced Grip Control
Veojõukontroll seisneb paketis, mis moodustub optimeeritud veojõukontrolli süsteemist, spetsiaalsetest rehvidest ning mägipidurisüsteemist. See võimaldab optimaalse haarduvuse saavutamise ka kõige raskemate tingimustega: lumes, mudas või liivas. HYBRID4 võimas neljarattaveoga mudeliversioon pakub suuremaid sõiduelamusi ja tavapärasest parema haarduvuse nii teedel ja tänavatel kui ka raskesti läbitavatel maastikel ning sõiduk on saadaval ka nõlvast laskumise juhiabiga Hill Assist Descent Control.
Nutikas modulaarsus
Looge süsteemi Magic Flat ja selle langetatava istme 2/3–1/3 abil oma salongiruum, liigendatud või avar, vabastades tasase põranda.
Käed-vabad tagaluuk
Kas käed on hõivatud? Tänu nutikale käed-vabad tagaluugile avaneb ja sulgub tagaluuk kõikide teie asjade sõidukisse tõstmise hõlbustamiseks ise, ilma kõrvalise abita.

KULDAVÄÄRT LINNAMAASTUR
ÜLE 64 AUHINNA

Alates tootmisse lülitamisest on PEUGEOT 3008 pärjatud juba 67 rahvusvahelise auhinnaga, seal hulgas nimekas Euroopa Aasta Auto auhind. 3008 on oma dünaamilisusega, välise stiiliga, varustustasemega ja sisekujundusega, seda eeskätt tänu PEUGEOT i-Cockpit® armatuurile, suutnud võita erinevate žüriide südamed igal pool maailmas.
Lisaks on PEUGEOT 3008 linnamaastur saanud 5 tärni ehk parima võimaliku tulemuse Euro NCAP 2016 katsetustel.

MYPEUGEOT® RAKENDUS

TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele:
• Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
• Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
• Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
• Hallake vaevatult oma uue 3008 linnamaasturi aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi.

MYPEUGEOT®


Viking Motors KASKO