Uued autod

Disain

DISAIN

PEUGEOT 3008 KATALOOG          PEUGEOT 3008 LISAVARUSTUS

Uue Peugeot 3008 jõulisus ja stiil väljenduvad igas pisemaski detailis. Rattakoobaste laiendid, kõrge kliirens ja suured rattad tekitavad jõulisuse, samas lisavad viimistletud kerejooned intensiivsust.

VÕIMAS JA ELEGANTNE

Uus PEUGEOT 3008 linnamaastur jätab oma peenelt tasakaalustatud proportsioonidega harmoonilise mulje. Inspireerituna võimsast vertikaalsest esiosast ja valides ühe järgmistest variantidest:

  • Kroomitud liistudega iluvõre, mida ümbritsevad efektsed teravad ja erksad halogeenesituled
  • Ruudulise mustriga iluvõre ja täis-LED esituled, mis on kauni kassipilgu ilmega

PEUGEOT 3008 jõuline ilme jätkub horisontaalse soonelise kapotiga, samal ajal rõhutavad stiilsed kroomitud küljekarbid   ja roostevabast terasest katusekaared voolujoonelisi ja dünaamilisi jooni.

ERISTUV DISAIN

Uus PEUGEOT 3008 linnamaastur on kordumatu ja terava kujundusega. Selle voolujoonelist kuju rõhutab säravmust Diamond (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) katus. Auto tagaosas jätkub ikooniline ja innovaatiline stiil läikivmusta tagapaneeliga, millel asuvad Peugeot’ signatuurküünistega LED päevatuled.

VAATEMÄNGULINE SALONG

peugeot_3008
peugeot_3008

Uues PEUGEOT 3008 linnamaasturis istudes läheb pilk kohe hämmastavale, futuristlikule armatuurlauale.

Vaadake PEUGEOT i-Cockpit® kõige täiuslikumat versiooni ja selle tipptehnoloogilisi innovatsioone.

Rool on väiksem ja suur 8-tolline puutetundlik ekraan sarnaneb armatuurlaua keskele paigaldatud tahvelarvutile. 12,3-tollist silmade kõrgusel asuvat digitaalset ekraani saab täielikult konfigureerida ja kohandada ning see sisaldab kõike, mida juht võib oma vaateväljas näha soovida.

PEUGEOT i-Cockpit® kokpitis on ka kuus elegantset klaveriklahvitaolist lülitit – andes otsese ja püsiva juurdepääsu peamistele juhtimisfunktsioonidele: raadio, kliimaseade, navigatsioonisüsteem, sõiduki parameetrid, telefon ja mobiiltelefoni rakendused.

i-COCKPIT® AMPLIFY

 

Lõõgastuge ning laske i-Cockpit® Amplify süsteemil hoolitseda igasuguste sensoorsete vajaduste ja mugavuse eest. Te saate ’Boost’ ja ’Relax’ režiimide abil muuta auto õhustiku hetkega meeleolule ja teekonnale vastavaks.
Nautige delikaatsete aroomide valikut, mille on välja töötanud rahvusvaheliselt tuntud Scentyse ja Antoine Lie aroomispetsialistid.

DRIVER SPORT PACK

Driver Sport Pack pakett võimaldab teil konfigureerida imelisi lisafunktsioone:

  • Kindlam ja tundlikum roolivõimendi
  • Gaasipedaali teravam tundlikkus
  • Mootori ja käigukasti suurem tundlikkus
  • Suurem sportlik elamus ja võimsam mootori hääl (digitaalvõimendi kaudu, mis parandab heli kokpitis)
  • Erinevate ekraanide kuvavärv
peugeot_3008_DRIVER SPORT PACK

TÄHELEPANU PISIDETAILIDELE

Kõik kaasaegsed nahk- ja detekstiilmaterjalid on hoolikalt valitud nahast , tuues välja kroomitud detailid. Uue PEUGEOT 3008 glamuurne ja kaasaegne interjöör tagab luksusliku ja stiilse sõidu.

KUJUNDAGE OMA RUUM

Süsteemi Magic Flat abil saab tagumise istmerea osaliselt 2/3-1/3 või täielikult kokku klappida, mis vabastab tasase põranda. Pakiruumi põrandat on võimalik seada kahte eri kõrgusesse ja parempoolse esiistme kokku klappimisel saab laadida peale väga pikki esemeid.

VÄRVIVALIK

* täpsema info värvide ja mudelite kohta leiate hinnakirjast või lähimast Peugeot esindusest.

VELJED

Uued veljed on saadaval kogu valikus:  17-tollised MIAMI ilukilbid ning 17- kuni 19-tollised värvitud või kahetoonilised teemantlõigatud valuveljed.