Uued autod

Sõiduelamus

MAKSIMAALNE TURVALISUS

PEUGEOT 3008 KATALOOG PEUGEOT 3008 LISAVARUSTUS

VALMISTUGE ÜLIMAKS ELAMUSEKS

Kõrgema sõiduasendi ja suurema kliirensiga on uuel PEUGEOT 3008 linnamaasturil täpne ja erakordne teelpüsivus. Kui olete juba kogenud seda ohutut ja sujuvat teelpüsivust, ei suuda Te enam sõitmist lõpetada!

5 TÄRNI TURVALISUS

Testi tulemuseks saadud 5 tärni tõestab, et uus PEUGEOT 3008 vastab väga kõrgetele turvanõuetele ja seda standardvarustuses. Kõigis neljas kategoorias sai Peugeot 3008 väga hea tulemuse, kuid eriti kõrgeks hinnati täiskasvanud reisijate ja laste turvalisust.

euroncap

TÄIUSTATUD PARKIMISABI

Täiustatud parkimisabisüsteemi (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) kuuluvad kaamerad, nii saab juht kabiinis asuvalt puutetundlikult ekraanilt vaadata kõiki alasid ümber auto.

Reaalajas ja manööverdamisel kuvatakse sõiduki linnusilma vaadet ja selle vahetut ümbrust. See tähendab, et juhil on 360° nähtavus ja ta suudab näha kõiki lähedal asuvaid takistusi.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety Brake (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) on viimase põlvkonna automaatne avariipidurdussüsteem, mis sekkub, kui avastab ähvardava kokkupõrke ohu.

Kaamera ja radar võivad tuvastada nii liikuvaid kui paigal olevaid takistusi.

Kui juht ei pidurda, kas piisavalt või üldse mitte, käivitab süsteem juhi asemel pidurdussüsteemi. Seega aitab aktiivne parkimisabi vältida kokkupõrget või vähendada selle tagajärgi, vähendades kokkupõrke kiirust.

ADAPTIIVNE PÜSIKIIRUSEHOIDJA SEISKAMISFUNKTSIOONIGA

Radari sensori abil (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) tuvastab süsteem eessõitva sõiduki ning hoiab piduri ja gaasi abil automaatselt ohutut, varem seatud vahemaad. Seda funktsiooni on võimalik aktiveerida alates kiirusest 30km/h ning on võimalik kasutada kuni 160km/h.

SÄILITAGE KONTROLL

peugeot_3008_kontroll

Uus PEUGEOT 3008 linnamaastur on linnas vilgas, kuid armastab end täiustatud veojõukontrolli (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) abil väljendada ka kõrvalistel teedel.

Keskkonsoolil asuva nupu abil saate valida veojõu režiimi, mis sobib kõige paremini maastikuga, kus sõidate, olgu see lumi, pori või liiv. Järskudel kallakutel reguleerib automaatne kallakult laskumise abifunktsioon, mis reguleerib sõiduki kiiruse automaatselt kallaku kaldekraadi järgi, võimaldades sõidukiga tasapisi ja sujuvalt laskuda ilma gaasi või pidurit kasutamata.

PIIRAMATUD ÜHENDUSED

Nüüdsest kuvatakse teie nutitelefon rakendused 8-tollisel puuteekraanil. Mirror Screen (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) võimaldab teil kasutada oma nutitelefoni ühilduvaid rakendusi Apple CarPlayTM, MirrorLink® ja Android Auto*.

MirrorLink®, Apple CarPlayTM või Android Auto sertifitseeritud rakendused töötavad sõltuvalt telefonist ja selle tarkvarast.

TIPPKLASSI FOCAL® HI-FI SÜSTEEM

Sõitke täielikus luksuses mugavates sportistmetes, kuulates oma muusikat FOCALi tippklassi Hi-Fi süsteemilt. FOCAL® eksklusiivse tehnoloogiaga 10-kõlariline süsteem tagab sõidukis puhta ja selge heli.

Uus PEUGEOT 3008 linnamaastur on kõige esimene toodetav mudel, millele on paigaldatud Prantsusmaa akustikameistri FOCAL® tehnoloogia! PEUGEOT 3008 linnamaasturis naudite Focal®i signatuurakustika olemust ja vaimu, mis on üle 35-aastase innovatsiooni- ja kompetentsialase tegevuse tulemus kvaliteetkõlarisüsteemide ja kõlarite tootmise alal.