Uued autod

Sõiduelamus

PEUGEOT 308 GTi KATALOOG                      PEUGEOT LISAVARUSTUS

PEUGEOT 308 GTi mõeldud pakkuma teile elamusi sportlikest sõidumaneeridest ilma järeleandmiseta turvalisuse osas.

PEUGEOT i-COCKPIT®, JUHTIMISE UUS TASE

MIDAGI KÕIKIDELE MEELTELE

Olge valmis erakordseteks elamusteks. PEUGEOT SPORT kontseptsiooni järgi valminud 308 GTi ainuomane i-Cockpit® lülitab teid Red Line motiividesse. Kompaktse, rooliga integreeritud juhtsüsteemidega võite lasta oma meeled vabaks: suur puutetundlik ekraan ja Head up näidukite plokk tõotavad teile täiesti uuelaadseid sõiduelamusi.

Emotsiooniderohkeid kogemusi võimendavad nii Driver Sport Pack sportrežiim kui ka väljalülitatav ESP, samuti võimsa ja moonutusteta heliga kõrgkvaliteetne muusika Pack Hi-Fi Denon (Lisavarustus) helisüsteemist.

TERAVAD ELAMUSED

Driver Sport Pack võimendab sportlikku atmosfääri masinas sees: vajutus nupule SPORT keskkonsoolil lülitab näidikute valgustusrežiimi valgelt punasele ning näidikuteploki keskel kuvatakse võimsus, pöördemoment, turbo rõhk, külg- ja otsesuunaline kiirendus, samuti võimendub mootori hääl (läbi helisüsteemi) ning gaasipedaal muutub tundlikumaks.

 

ÜHENDUS

100% digitaalne PEUGEOT i-Cockpit® imetabane maailm pakub teile laialdasi võrguühenduse võimalusi.

Võrguühendusega 3D navigatsiooniseade näitab teile reaalajas teed suurel  puutetundlikul ekraanil, Apple CarPlay ja Android Auto  funktsioonid avavad teile ukse võrguühenduste maailma.

* Paigal seistes ja olenevalt olukorrast ka sõidu ajal funktsionaalsed, üksnes sertifitseeritud Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® rakendused. Vastavate rakenduste teatavad funktsioonid on sõidu ajal blokeeritud. Teatavad, tasuta teie nutitelefoniga ligipääsetavad sisud eeldavad samaväärse sertifitseeritud, tasulise Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® rakenduse tellimist. Mirror Screen funktsioon toimib olenevalt olukorrast Android Auto (Android nutitelefonide korral), Apple CarPlay™ (iOS nutitelefonide korral) või siis MirrorLink® (MirrorLink® ühilduvusega android nutitelefonide korral) tehnoloogia toimel mobiili ja internetiühenduse olemasolul.

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTUS JA HOIATUSED

Multifunktsionaalne kaamera tunneb ära kiiruspiirangute märgid ja teavitab teid asjaomasest piirangust näidikute abil. Teile pakutakse võimalust loetud kiiruse salvestamiseks uue juhisena kiiruse regulaatorile või püsikiirushoidjale.

AKTIIVNE SÕIDUREA HOIDJA

See hoiatus võimaldab tuvastada soovimatu, pideva või katkendliku joone ületuse, mis toimub ilma sisselülitatud suunatuleta. Heliline ja visuaalne hoiatus on eriti kasulik võimaliku unisuse või ühekordse tähelepanu kõrvalepööramise korral. Lisaks korrigeerib joone soovimatu ületamise aktiivhoiatus sõidujoone: kohe kui süsteem tuvastab katendimärgistuse joone soovimatu ületamise ohu, asub roolisüsteem rattaid progressiivselt vastassuunas keerama eesmärgiga hoida sõidukit algselt valitud real.