Uued autod

308 SW

Kätte on jõudnud hetk taasavastada enda jaoks kompaktne, senisest veelgi atraktiivsema iseloomuga PEUGEOT 308 SW , mis pakub teile täiesti uuelaadse juhtimiskogemuse haarates ohjad Peugeot’ digitaalse i-Cockpit® juhikohal.

DISAIN
PUHAS DISAIN*


*Margikohaselt stiilipuhas disain
Oma uue, Vertigo sinise värviga uhkeldav PEUGEOT 308 kõneleb selget keelt julgest pealehakkamisest, mida omakorda rõhutab selle sõiduki ühtlase ja sujuva joonega, margikohaselt stiilipuhas disain. Oma, jõulisusest paktava esiosaga, mille keskmes troonib lõvimärk, teravdatud joontega kapotiga ruudulipu motiiviga iluvõre kohal ja dünaamilise pamperiga võlub see sõiduk vaatajaid juba esimesest silmapilgust.

VEENEV ISELOOM
Selle masina juures teotahtelisusest pakatav disain ja stiil kõnelevad maitseka elegantsi keelt, mille visiitkaardiks on margikohaselt isikupärane ning ühtviisi nii valgel kui ka pimedaajal toretsev full LED tuledejoon. Sõiduki dünaamilise vormiga pamperis on justkui valatult leidnud oma koha kelmikalt LED-riba mööda jooksvad suunatuled kui ka LED udutuled.
IGA KILOMEETER ON TÄIS ELEVUST
Teile läbi ulatuslike klaaspindade ja liugkardinaga varustatud panoraamkatuse avaneva vaatega tunnete end kui külaline nauditava lavakujundusega teatrietendusel.
MODULEERITAVUS VASTAMAKS KÕIKIDELE TEIE SOOVIDELE
Teie, PEUGEOT 308 SW ruumikas reisijateruum on moduleeritav vastavalt teie vabaaja veetmise vajadustele ja elustiilile. Tänu oma „Magic Flat“ kokkuliigendatavale tagaistmele on niigi ruumikas pagasiruum muudetav sileda põrandaga, optimaalse mahutavusega laadimispinnaks. Ligipääs laadimistasapinnale on tänu madalale laadimislävele vaevatu.
MIDAGI HINGELE
PEUGEOT 308 SW juures on ühtviisi kõnekas iga pisemgi detail. Te vaid vaadake kõiki neid, premiumklassi viimistlusele iseloomulikult hoolikalt valitud kvaliteetmaterjale ja igas pisemas kui elemendis kvaliteeti rõhutavaid disainilahendusi.
ÜLIM MUGAVUS
PEUGEOT 308 SW universaalkerega sõiduki kaasaaegsed ja väljapeetud, istmele mugavuse tagavatest materjalidest vastavalt teie valikule, kehale head toestust pakkuvad istmed võluvad nii teid kui ka kõiki teisi sõidukis viibijaid.
PEUGEOT 308 SW võimsama mudeliversiooni sportlikkust rõhutab kvaliteetsisu punast värvi dekoratiivpiste, nahkrool ja alumiiniumist iluliistud.
ÜHESELT ÄRATUNATAV ISIKUPÄRA
Margikohaselt äratuntavad modernsed, kolme küünisejälge imiteerivad tagatuled lummavad vaatajat esimesest silmapilgust.

PEUGEOT i-COCKPIT® DIGITAL
PUHTAKUJULINE SÕIDURÕÕM*

* Ainulaadne juhtimiskogemus
PEUGEOT 308 SW universaalkerega mudeli reisijateruumis ümbritseb teid täiesti uuelaadse juhtimiskogemuse pakkumiseks teile PEUGEOT’, peensusteni läbimõeldud i-Cockpit® digimaailm.
Selle sõiduki kompaktne rool tagab vaevatud ja täpsed manöövrid, uus digitaalne, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuplokk võimaldab täieliku keskendumise juhtimisele ja mahtuvusliku puutetundliku ekraani funktsioonid on intuitiivsemad kui kunagi varem

UUS DIGITAALNE NÄIDIKUPLOKK
Uue digitaalse, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava näidikuplokiga kuvatakse kõik teile juhtimiseks vajalik teave vahetult teie vaatevälja rooli kohal. Juhtimiselamuse rikastamiseks on teil võimalus valida endale meelepärane kuue võimaliku kuvamisrežiimi, seal hulgas teekonna kulgu ilma pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava režiimi seast.
ÜHENDUVUS
Jälgige oma teekonna muretut kulgu uuenenud, läikiva ilmega mahtuvuslikul puutetundlikul ekraanil või digitaalsel näidikuplokil. Tänu TomTom® Traffic ühenduvusega 3D naviseadmele on teie käsutuses reaalajas liiklusinfo, teie teekonnale kuluv aeg nagu ka ohualad. Mirror Screen funktsiooniga kuvate oma nutitelefoni ühilduvad rakendused vahetult mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile.
MEELIÜLENDAVAD AISTINGUD
Pack Hi-Fi Denon helipakett kutsub teid sõidule kõrgkvaliteetse taasesitusega muusiga rüpes. Helisüsteem hõlmab 8 kõlarit, bassikõlarit ja digitaalset helivõimendit. Kahe helijaotusega salongis ja viie heliregistri valikuga on nii juhile kui ka reisijatele tagatud helide võimas, täpne ja loomulik taasesitus. Teravamate elamuste saamiseks juhtimisel aktiveerige Driver Sport Pack funktsioon, mis teeb otstarbekohased korrektuurid vajalikes parameetrites muutes näiteks äkilisemaks kiirenduse ja andes mootori häälele sportliku tämbri pakkudes seeläbi rohkelt rõõmu just sportlikuma juhtimisstiili harrastajatele.

MOOTORIVALIK
PUHAS JÕUDLUS*


*Silmapaistev jõudlus
Kõrgest klassist jõudlusnäitajate ja sõidukogemuse tagamiseks on PEUGEOT’ kompaktne 308 SW universaalkerega mudel saadaval Peugeot’ viimase põlvkanna PureTech bensiinimootoritega ja BlueHDi diiselmootoritega. Olenevat mootorivalikust on valikus kas kuuekäiguline BVM6 manuaalkäigukast või kaheksakäiguline, märkamatult kiire ja sujuva käiguvahetusega EAT8 automaatkäigukast.

TEHNOLOOGIA
PUHAS VIIDE*

HyperFocal: 0

*Viide tipptehnoloogiale.
PEUGEOT 308 SW on varustatud tippklassi juhiabidega nagu näiteks adaptiivse püsikiirusehoidjaga, aktiivse turvapidurdusega, kokkupõrkeohu hoiatussüsteemiga või siis pimeda nurga jälgimise aktiivsüsteemiga.
Pikkade teekondade jaoks on teie saatjateks hulgaliselt tipptehnoloogilisi lisasid: väsimusandur, piirkiiruse märkide tuvastamine ja soovitusliku kiiruse valik, kaug- ja lähitulede automaatne ümberlülitus, soovimatu jooneületuse aktiivhoiatus jne.
Täiendav ohutus manööverdamisel parkimiskohale ja lahkumisel parkimiskohalt on tagatud Visiopark 1 või Park Assisti funktsioon toimel.

MYPEUGEOT®RAKENDUS
PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakendusele:

  • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
  • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
  • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.