Uued autod

Disain

UUE 308 SW DISAIN

PEUGEOT 308SW KATALOOG                     PEUGEoT 308SW LISAVARUSTUS

DÜNAAMILINE JA UNIVERSAALNE

Uue PEUGEOT 308 SW elegantne kuid sportlik stiil on varjamatult kaasaegne. Seda kiirgab nii uuest, kroompaneelidega esiosast (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) kui ka selle uutest elliptiliste moodulitega halogeentuledest (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) Masina gabariidid räägivad selget keelt ruumikusest, praktilisusest, moduleeritavusest ja funktsionaalsusest.

PEUGEOT i-COCKPIT® – JUHTIMINE OMANDAB TÄIESTI UUE MÕÕTME

PEUGEOT 308 SW juures väärib äramärkimist iga detail. Salongi istudes  leiate end PEUGEOT’ modernse ja väljapeetud i-Cockpiti rüpest: masina kompaktne rool muudab juhtimisliigutused täpsemaks, Head up  näidikuteplokk suurendab mugavust ja uus suur puutetundlik ekraan (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) loeb teie soove lausa silmist. Uus 308 SW Allure on soovikorral saadaval ka  kunstnahk / Oxford tekstiil sisuga koos sportlike istmetega Mistral või Guérande viimistluse korral.

PEUGEOT’ i-Cockpit

UUE 308 SW GT LINE DISAIN

gt line 308

Esiosa ilmestab uus, ruudulipu motiiviga iluvõret hõlmav kapott. Selle keskmes troonib Peugeot lõvi, mille kohal paikneb liist margi nimetusega punases skulptuurses kirjas. Uue PEUGEOT 308 GT Line sportlikku iseloomu rõhutab uus esipamper koos täis LED (LED: 100% elektri-luminessens dioodidel põhinevad tuled- GT põhivarustuses) esituledega: täis LED esituled, kerivad LED suunatuled, LED udutuled.

Masina sportlikku iseloomu rõhutavad veel karbikatted ning kahte stiilset summutitoru otsa hõlmav läikivmust difuusor.

UUE 308 SW GT DISAIN

SELGELT ESILETULEVAD ISELOOMUOMADUSED

PEUGEOT 308 disain, vastupidavus ja stiil leiavad elegantselt kinnitust tänu nii valgel kui ka pimedal ajal esil oleva täis LED tuledekombinatsioonile nii masina esi- kui ka tagaosas. Silmapaistva tähelepanu koos oma pamperi musta värvi alaliistuga pälvivad siiski ennekõike just selle sõiduki kerivad LED suunatuled* ning LED udutuled.

Masinale iseloomulikku siluetti toonitavad veelgi pamperi musta värvi alaliistud, spoilerid, 18’’ Diamant valuveljed ja 10 mm madaldatud sportvedrustus.

Tagaosas rõhutab 308 SW GT sportlikku iseloomu kahte stiilset summutitoru otsa hõlmav läikivmust difuusor.

Avastage täiesti uus sõiduelamus tänu  väljalülitatavale ESP-le (Saadaval 308 GT põhivarustuses)

 

EKSKLUSIIVNE SALONG

Uue PEUGEOT SW 308 GT rafineeritud ja klants sisemus võluvad teid juba esimesest silmapilgust. Salongis erutavad teie meeli kõrgkvaliteetsed materjalid, tippklassi disain koos luksuslike katetega, nahast rool ja hoolikalt väljatöötatud alumiiniumelemendid. Istmekatted, armatuurlaud, uksepaneelid, rool, käigukangi ümbris ja vaibad on tepitud punasekirja mustriga*. Interjööri kogu selle elegantsi rüpes mööduvad teie reisid suurima hingerahu atmosfääris avara, pimeduse kattega panoraamkatuse (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) all, millest tunnevad rõõmu ka kõik reisijad.

* Punasega tepitud Club NAPPA Mistral musta värvi nahk põhivarustuses ja punasega tepitud ALCANTARA Mistral must kunstnahk lisavarustuses – naha spetsifikatsioonid on saadaval müügiesindustes

Kohe uste avamisel võtab teid vastu GT tervitusteade näidikute, ruudulipu motiiviga taustapaneelil.
308-SISEDISAIN