Uued autod

308

PEUGEOT 308

PEUGEOT 308 KATALOOG                 PEUGEOT 308 LISAVARUSTUS

 

ISELOOM JA DÜNAAMILISUS

Uus PEUGEOT 308 paljastab oma tugeva isikupära juba esimesest pilgust. Sõiduki uue, ilmeka esiosa keskmes troonib Peugeot lõvi, masina elegantsust rõhutava veelgi uued 16’’ Zyrcon veljed. Uue ja kompaktse PEUGEOT 308  karakteri toob veelgi ilmekamalt esile uute halogeentuledega (Saadaval põhivarustuses mudeliversioonidel Access, Active ja Allure) integreeritud ainuomane valgussignatuur (Saadaval põhivarustuses mudeliversioonidel Access, Active ja Allure).

PEUGEOT i-COCKPIT® – JA AUTOSÕIT OMANDAB TÄIESTI UUE TÄHENDUSE

Salongis haarab teid oma embusse ülimalt nauditav, lõpuni läbimõeldud PEUGEOT i-Cockpit®.  Kompaktne rool muudab juhtimisliigutused täpseteks ja Head up näidikutepaneelid koos puutetundliku (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) ekraaniga justkui loevad teie soove silmist. Veelgi suuremate elamuste nautlejatele on saadaval Hi-Fi Denon helisüsteem (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) ekraaniga ja Driver Sport Pack (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) ekraaniga varustuspakett.

UUS 308 GT LINE, SPORTLIK DISAIN

ABSOLUUTNE ÜHENDATAVUS

Viimase põlvkonna juhiabiseadmed nagu ka 3D, häälkäsklustega naviseade muudavad teekonnad hõlpsateks ja nauditavateks. Maksimaalse mugavuse tagamiseks toimub nutitelefoni ühendumine puutetundliku ekraaniga Apple Carplay ja Android Auto rakenduste abil.

ISIKUPÄRANE STIIL

Oma stiilipuhtuse ja kõrgkvaliteetsete materjalidega ei jäta PEUGEOT 308 GT Line kahtlust oma sportlikus ja väljapeetud iseloomus. Meeli erutavad punasega pikitud kunstnahast ja Oxford Mistral tekstiilist  sisu, täisnahast rool ja alumiiniumist detailid.

UUS 308 GT, VEELGI JÕULISEMALT ESILETULEV ISIKUPÄRA

PURUSTAGE PIIRID

Uus PEUGEOT 308 GT ja selle endisest veelgi vürtsisem temperament ei jäta kedagi külmaks. Oma madaldatud vedrustusega väljendab PEUGEOT 308 GT selgelt, milleks ta tegelikult võimeline on.

Põhivarustuses paigaldatud Driver Sport Pack muudab sõidu dünaamilisemaks kui kunagi varem.

SPORTLIKKUS ENNEKÕIKE

Uue PEUGEOT 308 sünnipärane sportlikkus tuleb eriti selgelt esile just GT juures, mis on saadaval spetsiaalselt väljatöötatud mootoritega nagu  THP 205 S&S (EL tüübikinnituse järgi) koos 6-käigulise manuaalkastiga ja BlueHDi 180 S&S koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkastiga, mis tagab senisest veelgi suurema jõudluse ja tõhususe.

  • Kütusekulu linnas (l/100 km) 7,4 – CO2 heitgaaside kogus linnatsüklis (g/km): 130
  • Kütusekulu maanteel (l/100 km) 4,6 – CO2  heitgaaside kogus maanteel (g/km): 106
  • Kombineeritud kütusekulu (l/100 km) 5,6 – COheitgaaside kogus kombineeritud tsüklite korral (g/km): 130

FOTO JA VIDEO

Viking Motors KASKO