Uued autod

308

Kätte on jõudnud hetk taasavastada enda jaoks kompaktne, senisest veelgi atraktiivsema iseloomuga PEUGEOT 308, mis pakub teile täiesti uuelaadse juhtimiskogemuse haarates ohjad Peugeot’ digitaalse i-Cockpit® juhikohal.

DISAIN
PUHAS DISAIN*


*Margikohaselt stiilipuhas disain
Oma uue, Vertigo sinise värviga uhkeldav PEUGEOT 308 kõneleb selget keelt julgest pealehakkamisest, mida omakorda rõhutab selle sõiduki ühtlase ja sujuva joonega, margikohaselt stiilipuhas disain. Oma, jõulisusest paktava esiosaga, mille keskmes troonib lõvimärk, teravdatud joontega kapotiga ruudulipu motiiviga iluvõre kohal ja dünaamilise pamperiga võlub see sõiduk vaatajaid juba esimesest silmapilgust.

MÄRKIMISVÄÄRSELT TEOTAHTELINE
Selle sõiduki juures teotahtelisusest pakatav disain ja stiil kõnelevad maitseka elegantsi keelt, mille visiitkaardiks on isikupärane ning ühtviisi nii valgel kui ka pimedaajal toretsev full LED tuledejoon. Tehnoloogia tippklassist kõnelevad ühtviisi nii kelmikalt LED-riba mööda jooksvad suunatuled kui ka LED udutuled.
TEERAJAJA
Äratuntavad modernsed, kolme küünisejälge imiteerivad tagatuled lummavad vaatajat esimesest silmapilgust.
VÄLJAPEETUD SALONG
Te vaid vaadake kõiki neid, premiumklassi viimistlusele iseloomulikult hoolikalt valitud kvaliteetmaterjale ja igas pisemas kui elemendis PEUGEOT 308 salongi kvaliteeti rõhutavaid disainilahendusi.
MUGAVUS ENNEKÕIKE
PEUGEOT 308, kehale head toestust pakkuvad ja ülimalt ergonoomilised istmed võimaldavad enese mugavat sisseseadmist nii esi- kui ka tagaistmetel, muutes kõik sõidud PEUGEOT 308 pardal nauditavamateks kui eales varem.
MEELERAHU, NII KAUGELE KUI SILM SELETAB
Salongi kogu selle elegantsi keskel kulgevad kõik teie sõidud suurima meelerahu atmosfääris, seda avara, liugkardinaga varustatud panoraamkatuse all, millest on ühtviisi rõõmu nii esi- kui ka tagaistmetel reisijatele.

PEUGEOT i-COCKPIT® DIGITAL
PUHTAKUJULINE SÕIDURÕÕM*

* Ainulaadne juhtimiskogemus
Enese sisseseadmisel reisijateruumis ümbritseb teid peensusteni läbimõeldud, täiesti uuelaadse juhtimiskogemuse pakkuv keskkond.
Haarates ohjad PEUGEOT digitaalse i-Cockpit® armatuuriga juhikohal leiate end ülimalt erksa ja intuitiivset juhtimist võimaldava sõiduki roolist, mille juhtimise võlu võimendavad omakorda kompaktne nahkrool, digitaalne, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav näidikuplokk ja läikiva ilmega, mahtuvuslik puutetundlik ekraan.

UUS DIGITAALNE NÄIDIKUPLOKK
Uue digitaalse, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava näidikuplokiga kuvatakse kõik teile juhtimiseks vajalik teave vahetult teie vaatevälja rooli kohal. Juhtimiselamuse rikastamiseks on teil võimalus valida endale meelepärane kuue võimaliku kuvamisrežiimi, seal hulgas teekonna kulgu ilma pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava režiimi seast.
ÜHENDUVUS
Jälgige oma teekonna muretut kulgu uuenenud, läikiva ilmega mahtuvuslikul puutetundlikul ekraanil või digitaalsel näidikuplokil.
Tänu TomTom® Traffic ühenduvusega 3D naviseadmele on teie käsutuses reaalajas liiklusinfo, teie teekonnale kuluv aeg nagu ka ohualad. Mirror Screen funktsiooniga kuvate oma nutitelefoni ühilduvad rakendused vahetult mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile.
MEELIÜLENDAVAD AISTINGUD
Reisige ümbritsetuna kõrgkvaliteetsest, täpse ja loomuliku taasesitusega muusikast Pack Hi-Fi Denon helisüsteemi toimel.
Teravamate elamuste saamiseks juhtimisel aktiveerige Driver Sport Pack funktsioon, mis teeb otstarbekohased korrektuurid vajalikes parameetrites muutes näiteks äkilisemaks kiirenduse ja andes mootori häälele sportliku tämbri pakkudes seeläbi rohkelt rõõmu just sportlikuma juhtimisstiili harrastajatele.

MOOTORIVALIK
PUHAS JÕUDLUS*


*Silmapaistev jõudlus
Kõrgest klassist jõudlusnäitajate ja sõidukogemuse tagamiseks on PEUGEOT 308 saadaval Peugeot’ viimase põlvkanna PureTech bensiinimootoritega ja BlueHDi diiselmootoritega.
Olenevat mootorivalikust on PEUGEOT 308 valikus kas kuuekäiguline BVM6 manuaalkäigukast või kaheksakäiguline, märkamatult kiire ja sujuva käiguvahetusega EAT8 automaatkäigukast.

TEHNOLOOGIA
PUHAS VIIDE*


*Viide tipptehnoloogiale.
PEUGEOT 308 on varustatud tippklassi juhiabidega nagu näiteks adaptiivse püsikiirusehoidjaga, aktiivse turvapidurdusega, kokkupõrkeohu hoiatussüsteemiga või siis pimeda nurga jälgimise aktiivsüsteemiga.
Pikkade teekondade jaoks on teie saatjateks hulgaliselt tipptehnoloogilisi lisasid: Väsimusandur, piirkiiruse märkide tuvastamine ja soovitusliku kiiruse valik, kaug- ja lähitulede automaatne ümberlülitus, soovimatu jooneületuse aktiivhoiatus jne
Täiendav ohutus manööverdamisel parkimiskohale ja lahkumisel parkimiskohalt on tagatud Visiopark 1 või Park Assist funktsiooni toimel

MYPEUGEOT®RAKENDUS
PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakendusele:

  • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
  • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
  • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.