Uued autod

Disain

UUE 308 DISAIN

PEUGEOT 308 KATALOOG                 PEUGEOT 308 LISAVARUSTUS

peugeot 308

Väljapeetud ja sujuva joonega uus PEUGEOT 308 on hästi tasakaalu viidud proportsioonidega, mida rõhutavad masina väljendusrikas ilme ja väljapeetud siluett, andes kokku ühe tõeliselt tegija ja erksa auto. 308 isikupära tuleb eriti selgelt esile uues ja jõulises, kroomitud elementidega esiosas (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) ja uutes elliptilise mooduliga halogeentuledes (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval)

TUNNETE MAAILM

308 väljapeetud ja ülifunktsionaalne sisedisain räägib selget keelt salongi ergonoomilisusest, mis viib sõidurõõmu täiesti uuele tasandile. PEUGEOT’ kompaktse rooli, Head up näidikutepaneeli ja mahtuvusliku puutetundliku ekraani kooslusega i-Cockpit® (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) tagab erakordse sõiduelamuse.

peugeot 308

UUE 308 GT LINE DISAIN – VARJAMATU SPORTLIKKUS

gt line 308
gt line 308

Erakordselt väljendusrikka disainiga uus pamper ruudulipu motiiviga iluvõre all koos uue täis LED (LED: 100% elektri-luminessens dioodidel põhinevad tuled) esiosaga lisab uuele PEUGEOT 308 GT Line mudeliversioonile veelgi sportlikkust: täis LED esituled, kerivad LED suunatuled ja LED udutuled.

Tänu uutele spoileritele, läikivmustale difuusorile ja topelt otsaga summutile on 308 GT Line kere silmnähtavalt rohkem musklis ja vastu teepinda liibuv. Muidu 17” Rubis valuvelgedega 308 GT Line on lisavarustuses saadaval ka 18’’ eriseeria Diamant valuvelgedega.

VÄLJAPEETUD SISELAHENDUSED

Uue 308 GT Line salongis haarab teid oma embusse kõrgkvaliteetne siseviimistlus koos šikkide alumiiniumelementidega nagu alumiiniumpedaalid, jalatoed ja ukseläved. Selle mudeliversiooni põhivarustusse kuuluvad ühtviisi nii luksuslik hall laekate kui ka puitdekoor. Punase niidiga on pikitud nii istmekatted, uksekatted, rool, käigukangi ümbris kui ka pealisvaibad.

peugeot 308

UUE 308 GT DISAIN

ISIKUPÄRA

Uuenenud joonega uus PEUGEOT 308 GT räägib selget keelt ühtviisi nii julgest pealehakkamisest kui ka sujvast ja puhtast stiilist. Masina uus ja ilmekas esiosa, mille keskmes troonib Lõvi, toob selgelt esile masina jõulise olemuse, mida rõhutab uus, ruudulipu motiiviga vertikaalse iluvõrega ühilduv kapott ja uus dünaamiline pamper. Masinale iseloomulikku siluetti toonitavad veelgi pamperi musta värvi spoilerid, külgspoilerid, 18’’ Diamant valuveljed ja 10 mm madaldatud sportvedrustus.

Tagaosas rõhutab 308 SW GT sportlikku iseloomu kahte stiilset summutitoru otsa hõlmav läikivmust difuusor.

Avastage täiesti uus sõiduelamus tänu väljalülitatavale ESP-le**.

TERAV PILK

Oma iseloomu esiletoomiseks on uus PEUGEOT 308 GT omandanud ka uue, masina temperamenti nii ööl kui päeval rõhutava, täis LED (LED: 100% elektri-luminessens dioodidel põhinevad tuled- GT põhivarustuses) esituledega integreeritud valgussignatuur. Masina tehnika moodsus tuleb ülima elegantsiga esile kerivates  LED suunatuledes ja LED udutuledes