Uued autod

Sõiduelamus

PEUGEOT i-Cockpit®, NAUDITAV VÄLJAPEETUS

PEUGEOT 308 KATALOOG                 PEUGEOT 308 LISAVARUSTUS

Uue PEUGEOT 308 lõpuni väljapeetud salongi kesksel kohal on PEUGEOT eksklusiivne i-Cockpit® juhikoht.

Uue PEUGEOT 308 pardal tõotavad PEUGEOT i-Cockpit® ja selle ainuomased funktsioonid teile enneolematuid sõiduelamusi. Masina kompaktne rool muudab juhtimise täpsemaks, Head up  näidikuteplokk suurendab sõidumugavust.

OLE ÜHENDUSES SELLEGA, MIS ON OLULINE

Häälkäskluste toega, võrguühendusega 3D naviseade koos TomTom teenustega kuvab kõik vajaliku mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) (liiklus, ilmateade, teenindusjaamad, lähedalasuvad parkimiskohad, huvipunktid). Tasulise lisateenusega tulevad TomTom® keskkonna kaudu kuvamisele ka nii ohutsoonid kui ajutised ohutsoonid.

PEUGEOT_308_

APPLE CARPLAY, ANDROID AUTO

Mirror Screen funktsiooniga on teie Android Auto*, Apple Carplay TM * või MirrorLink®* ühilduvusega nutitelefoni rakendused teie jaoks kasutatavad vahetult mahtuvuslikul puutetundlikul ekraanil.

TEELPÜSIVUS

Kuna sõidust saadav nauding põhineb eeskätt juhitavusel, on uue PEUGEOT 308 juures kasutusel uusimad tehnilised lahendused esmaklassilise teelpüsivuse tagamiseks. Parima võimaliku tõhususe ja mugavuse saavutamiseks on kõikide mudeliversioonide vedrustus konfigureeritud vastavalt mootorivalikule: BlueHDi ja PureTech.

 PEUGEOT_308

RÕÕM AISTINGUTEST