Uued autod

508 SW

Avastage uus PEUGEOT 508 SW: meeldejääva välimusega universaal, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universaali ruumikus ning kupee sportlikkus koos premium klassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

DISAIN
PIIRE NIHUTAV UNIVERSAAL


Oma voolujoonelise kuid sportliku stiiliga ja jõulise kontuuriga on uus PEUGEOT 508 SW kaasaegse, ühtviisi nii malbe kui ka sportliku elegantsi musternäidis. Tagaosas toovad sportlikkuse esile kroomitud, kahe toruga summutiotsad ning läikivmusta dekoratiivribaga on ühildatud uus, ainukordse 3D efektiga täis LED tulederiba.
Peugeot 508 SW võitis sõiduautode kategoorias RedDot 2019 disainiauhinna
RedDot disainauhinna žüriile avaldas muljet avara universaali 508 SW märkimisväärselt elegantne ja dünaamiline välimus, mida täiustavad kaasaegsed tehnilised lahendused.

KATUSELUUK
Avar katuseluuk pakub avatud vaadet ja valgust ka tagaistmel reisijatele. Laeviimistlusega ühilduv pimenduskate pakub teile kaitset otsese päikese eest ja võimaldab luua hubase miljöö.
AKNARAAMITA UKSED
Uue PEUGEOT 508 SW mudeli väljapeetud disainis on oma osa ka raamita uste elegantsil, mis võimaldavad siluetil saavutada ühtlase ja katkematu joone, langedes voolujooneliselt sõiduki tagaosani.
PAGASIRUUM
Geniaalselt praktilisi lahendusi pakkuv ruumikas, relsside ja pagasiruumi võrguga varustatud pagasiruum on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Madala laadimislävega ja suure tagaluugiga pagasiruum annavad sõidukile muljetavaldava ruumikuse ning avaruse. Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ elektrilise tagaluugiga, mis koos võtmevaba sissepääsu ja käivitamisega võimaldab pagasiruumi avamise lihtsa jalaliigutusega tagastange all.
SISEVIIMISTLUSED
Seadke end sisse uue PEUGEOT 508 SW kaasaegses ja rafineeritud reisijateruumis. Salongis on igaühel võimalus kõikide reiside meeldivateks elamusteks luua isikupärase miljööga ruum, kombineerides selleks omavahel elegantseid ning ajatuid viimistluselemente ja materjale vastavalt enda maitsele.
NUTIKAD PANIPAIGAD
Uue PEUGEOT 508 SW reisijateruumist leiate suurel hulgal praktilise lahendusega panipaikasid. Esiosas on rõhuasetus uste paneelidel, küünarnukitoel ja keskkonsoolil. Ka tagaistmel reisijate jaoks on esemed kõik mugavalt käeulatuses. Reisijateruumis suurel hulgal leiduvad praktilised panipaigad tagavad optimaalse kasutajasõbralikkuse.
TULED
Parema nähtavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad uue, margikohaselt äratuntava tuledejoone koosseisu täis-LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus.
Tagaosas kuuluvad tuledejoone koosseisu kolmemõõtmelised, lõvi kolme küünist jäljendavad täis-LED tuled, mis märgivad oma, ainukordse konfiguratsiooni alusel toimuva süttimise ja kustumisega nii uste lukustamist kui ka lahtilukustamist.

JUHIKOHT
KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

peugeot-508phev Juhikoht tulevikust.
Oma kompaktse rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava head-up näidikuteplokiga ja puutetundliku 10” HD ekraaniga on uue, tippklassi PEUGEOT 508 SW mudeli i-Cockpit® juhikeskond ülimalt ergonoomiline ning pakub enneolematuid sõiduelamusi.
Võtke koht sisse ja tundke rõõmu AGR tunnustusega, kogu selja massaažifunktsiooniga istmetest ning Hi-Fi FOCAL puhtast ja perfektsest helist.
LAADIMISEGA HÜBRIIDI mudeliversiooni korral on PEUGEOT i-Cockpit® näidikuplokk ja puutetundlik ekraan täies mahus hübriidi jaoks välja töötatud, võimaldades otstarbekohaselt energiakulu statistika (elektri ja fossiilkütuse toitel) visualiseerimise.

PIDEV ÜHENDUVUS
Sõidukis viibimine ei tähenda eraldatust muust maailmast, uus PEUGEOT 508 SW on varustatud nutitelefoni juhtmevaba laadijaga ja toetab Mirror Screen funktsiooni, mis võimaldab ühilduvate rakenduste kuvamise 10” HD puutetundlikule ekraanile. Sihtkohta aitab jõuda häälkäskluste toega 3D naviseade.
ERGONOOMIA
Võtke sisse koht salongis ja tundke rõõmu asendimäludega ning nii istme kauguse kui ka kalde reguleerimise võimalusega, vastavalt istuja kehaehitusele külgedelt tuge pakkuvate AGR sertifitseeritud istmete ergonoomilisusest.
Veelgi suurema mugavuse tagamiseks on uuel 508 SW mudelil pakkuda tipptasemel kogu selja massaažisüsteem juhi ja kõrvalistuja istmel.
HI-FI FOCAL®
Uus 508 SW on saadaval varustatuna FOCAL® Hi-Fi kõrgkvaliteedilise helisüsteemiga*. FOCAL® on Prantsusmaal helitehnika turuliider ning tuntud oma patenteeritud tehnoloogiate ja kõrge kvaliteediga heli poolest.
Süsteem hõlmab 10 FOCAL® eksklusiivsel tehnoloogial põhinevat kõlarit, millega on tagatud heli laitmatu stabiilsus olenemata esitamisele tulevast žanrist, samuti rõõm puhtast ja täpse taasesitusega helipildist sõiduki salongis.

MOOTORID
AISTINGULINE SÕIDUKOGEMUS

Juhikoht tulevikust.
Uus PEUGEOT 508 SW kõrgklassi universaalkerega mudel tagab sujuva ja dünaamilise sõidu, elektrooniliselt reguleeritava vedrustuse toimel, mis tagab kompromissitu teelpüsivuse. Veelgi suurem sõidurõõm ning haaravam sõidukogemus on teile tagatud tõhusate PureTech bensiini- ja BlueHDi diiselmootorite ja 8-käigulie EAT8 automaatkäigukastiga.

 

PISTIKHÜBRIID: UUED ELAMUSED
Uus PEUGEOT 508SW HYBRID on varustatud mootoriga, milles on ühendatud:
• 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor
• 80kW/110hj elektrimootor
• Uus e-EAT8 8-käiguline elektrooniline automaatkäigukast
Maksimaalne kombineeritud võimsus esiveolisena 165kW/225hj. Heitmekogused jäävad on 30g CO2 km kohta WLTP järgi mõõdetuna.
11,8kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 52 km WLTP järgi mõõdetuna.
PURETECH BENSIINIMOOTORID
1,6-liitrine, viimase põlvkonna €6 PureTech bensiinimootor tagab laitmatult dünaamilise sõidu ning parima jõudluse ja kütusekulu suhtes.
Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval kahe erineva bensiinimootoriga koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga ja ‘Stop & Start’ funktsiooniga:
•mootor: 1,6-liitrine PureTech 180 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
•mootor: 1,6-liitrine PureTech 225 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga

BLUE HDI DIISELMOOTORID
Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval viimase põlvkonna €6 BlueHDi diiselmootoritega, mis on varustatud eksklusiivse heitgaaside puhastamise süsteemiga diiselmootoritele ning mille juures on saavutatud konkurentsitult tõhusam kütusekulu ja jõudluse suhe.
•mootor: 1,6L BlueHDi 130 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
•mootor: 2,0L BlueHDi 160 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
•mootor: 2,0L BlueHDi 180 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
8-KÄIGULINE EAT8 AUTOMAATKÄIGUKAST
Uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast tagab tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’ ja roolil paiknevatele labadele kiired ja sujuvad käiguvahetused.
Senisest kompaktsemana ja ‘Stop&Start’ tehnoloogiaga ühildatuna tagab see väiksema kütusekulu suurema jõudluse juures.

TEHNOLOOGIA
TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID

Uus PEUGEOT 508 SW on varustatud suurel hulgal viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogiliste juhiabidega teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.

NIGHT VISION
SENIOLEMATU REAALSUSTAJU
Parima sõiduohutuse saavutamiseks on sõiduk varustatud ‘Night Vision’ süsteemi ja infrapunakaameraga, mis võimaldab nii jalakäijate kui ka loomade tuvastamise sõiduki ees pimedal ajal ja piiratud nähtavuse korral väljaspool tulede valgusvihku. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, diginäidikule, koos hoiatussignaali edastamisega.
OSALISELT ISEJUHTIV
DRIVE ASSIST PLUS PACK juhiabid
‘Drive Assist Plus Pack’ varustusega on teie uus PEUGEOT 508 SW osaliselt isejuhtiv.
Tänu pamperite keskel ja tuuleklaasi ülaosas paiknevatele radaritele võimaldab adaptiivne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks. Süsteem toimib koostöös sõidureal paiknemise süsteemiga, mis hoiab sõidukit juhi poolt positsiooni sõidureal.

 

OHUTUS JA TUVALISUS
SAFETY PACK ohutusvarustus
‘SafetyPack’ süsteem ja juhiabid võimaldavad teile palju muretuid reise. See hõlmab automaatset ‘Active Safety Brake’ hädapidurdussüsteemi koos ‘Distance Alert’ kokkupõrkeohu hoiatusega, hoiatust soovimatust reavahetusest ja teepervele kaldumisest ning kiiruspiirangute ja hoiatusmärkide tuvastussüsteemi.
‘Safety Plus Pack’ varustus võimaldab suurema ohutuse ja täiendava turvalisuse „pimenurga“ aktiivseire, juhi tähelepanu seiresüsteemi, tulede automaatse ümberlülituse süsteemi ja liiklusmärkide täiendatud tuvastamise süsteemi toimel eesmärgiga ennetada üllatusmomentide esinemist liiklemisel.
FULL PARK ASSIST
TÄISAUTOMAATNE PARKIMISSÜSTEEM
FULL PARK ASSIST tehnoloogia seisneb täisautomaatses parkimismanöövrite sooritamise abisüsteemis parkimiseks ükskõik kas külg- või tagurpidi boksi. Juht käivitab käiguhoobadest funktsiooni ning süsteem võtab seejärel kogu juhtimise üle, otsib piisava parkimiskoha, kiirendab ja pidurdab, ilma et juhil osutuks seejuures vajalikuks mis tahes sekkumine ükskõik kas rooli keeramise või pedaalidele vajutamise teel. Süsteem hõlbustab ühtviisi ka parkimiskohalt väljasõitu.
‘Full Park Assist’ tehnoloogiat tutvustav video on valmistatud 3D formaadis põhinevalt PEUGEOT Exalt ideeautol.

MYPEUGEOT® MOBIILIRAKENDUS
TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

MyPeugeot® rakenduse kaudu on teil igal ajahetkel ja olenemata asukohast teada:

  • Läbisõiduulatus
  • Sõiduki aku laadimise kulg ja aku laetuse olek
  • Teie teekondade tarbimisstatistika
  • Laadimisjuhised

Ühtviisi on teil võimalik sõiduki funktsioonide kontrollimine distantsilt vahetult rakenduse abil:

  • Laadimise aktiveerimine ja planeerimine, seda eeskätt soodustariifide aegade ära kasutamiseks
  • Reisijateruumi sõidueelse soojenduse parameetrite määramine (kliimaseade/küttesüsteem)