Uued autod

508 SW

PEUGEOT 508 SW

Avastage uus PEUGEOT 508 SW: universaalkerega, meeldejääva väljanägemisega mudel, milles on ühendatud tippklassi mugavus, universali ruumikus ning kupee sportlikkus koos premium klassi kvaliteedi ja tehnoloogiliste lahendustega.

PIIRE NIHUTAV UNIVERSAAL

Oma voolujoonelise kuid sportliku stiiliga ja jõulise kontuuriga on uus PEUGEOT 508 SW kaasaegse, ühtviisi nii malbe kui ka sportliku elegantsi musternäidis. Tagaosas toovad sportlikkuse esile kroomitud, kahe toruga summutiotsad ning läikivmusta dekoratiivribaga on ühildatud uus, ainukordse 3D efektiga täis LED tulederiba.

KATUSELUUK

Avar katuseluuk pakub avatud vaadet ja valgust ka tagaistmel reisijatele. Laeviimistlusega ühilduv pimenduskate pakub teile kaitset otsese päikese eest ja võimaldab luua hubase miljöö.

AKNARAAMITA UKSED

Uue PEUGEOT 508 SW mudeli väljapeetud disainis on oma osa ka raamita uste elegantsil, mis võimaldavad siluetil saavutada ühtlase ja katkematu joone, langedes voolujooneliselt sõiduki tagaosani.

PAGASIRUUM

Geniaalselt praktilisi lahendusi pakkuv ruumikas, relsside ja pagasiruumi võrguga varustatud pagasiruum  on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Madala laadimislävega ja suure tagaluugiga pagasiruum annavad sõidukile muljetavaldava ruumikuse ning avaruse.

Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ elektrilise tagaluugiga, mis  koos võtmevaba sissepääsu  ja käivitamisega võimaldab pagasiruumi avamise lihtsa jalaliigutusega tagastange all.

SISEVIIMISTLUSED

Seadke end sisse uue PEUGEOT 508 SW kaasaegses ja rafineeritud reisijateruumis. Salongis on igaühel võimalus kõikide reiside meeldivateks elamusteks luua isikupärase miljööga ruum, kombineerides selleks omavahel elegantseid ning ajatuid viimistluselemente ja materjale vastavalt enda maitsele.

NUTIKAD PANIPAIGAD

Uue PEUGEOT 508 SW reisijateruumist leiate suurel hulgal praktilise lahendusega panipaikasid. Esiosas on rõhuasetus uste paneelidel, küünarnukitoel ja keskkonsoolil. Ka tagaistmel reisijate jaoks on esemed kõik mugavalt käeulatuses. Reisijateruumis suurel hulgal leiduvad praktilised panipaigad tagavad optimaalse kasutajasõbralikkuse.

TULED

Parema nähtavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad uue, margikohaselt äratuntava tuledejoone  koosseisu täis-LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega  kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus.

Tagaosas kuuluvad tuledejoone koosseisu kolmemõõtmelised, lõvi kolme küünist jäljendavad täis-LED tuled , mis märgivad oma, ainukordse konfiguratsiooni alusel toimuva süttimise ja kustumisega nii uste lukustamist kui ka lahtilukustamist.

LIHTSALT ERAKORDNE

Kõige aluseks on kontseptsioon ja teostus.
Kontseptsiooni lähtekohtadeks on kompromissitu esteetilisus ja praktilisus, millele tuginevalt loodi universaalkerega mudel, mis on meeldejääva disainiga ja milles on ühendatud tippklassi mugavus, SW ruumikus, kupee sportlikkus jne. Kuid ennekõike iseloomustab seda autot täiuslikkus igas elemendis.

JUHIKOHT

KONKURENTSITU PEUGEOT i-COCKPIT TEIE KÄSUTUSES

508SW_COCKPIT

Juhikoht tulevikust.
Oma kompaktse rooliga, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava head-up näidikuteplokiga ja puutetundliku 10” HD ekraaniga (Põhivarustuses või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval) on uue, tippklassi PEUGEOT 508 SW mudeli i-Cockpit® juhikeskond ülimalt ergonoomiline ning pakub enneolematuid sõiduelamusi.
Võtke koht sisse ja tundke rõõmu AGR (Aktion Gesunder Rücken-Saksamaa, seljatervise õhendus.(Põhivarustuses või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval), kogu selja massaažifunktsiooniga istmetesti ning Hi-Fi FOCAL (Põhivarustuses või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval) puhtast ja perfektsest helist.

MOOTORID

AISTINGULINE SÕIDUKOGEMUS

Uus PEUGEOT 508 SW kõrgklassi universaalkerega mudel tagab sujuva ja dünaamilise sõidu, elektrooniliselt reguleeritava vedrustuse toimel, mis tagab  kompromissitu teelpüsivuse. Veelgi suurem sõidurõõm ning haaravam sõidukogemus on teile tagatud tõhusate PureTech bensiini- ja BlueHDi diiselmootorite ja 8-käigulie EAT8 automaatkäigukastiga.

PURETECH BENSIINIMOOTORID

1,6-liitrine, viimase põlvkonna €6 PureTech bensiinimootor tagab laitmatult dünaamilise sõidu ning parima jõudluse ja kütusekulu suhtes.

Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval kahe erineva bensiinimootoriga koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga ja ‘Stop & Start’ funktsiooniga:

  • mootor: 1,6-liitrine PureTech 180 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
  • mootor: 1,6-liitrine PureTech 225 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga

BLUE HDI DIISELMOOTORID

Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval viimase põlvkonna €6 BlueHDi diiselmootoritega, mis on varustatud eksklusiivse heitgaaside puhastamise süsteemiga diiselmootoritele ning mille juures on saavutatud konkurentsitult tõhusam kütusekulu ja jõudluse suhe.

  • mootor: 1,6L BlueHDi 130 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
  • mootor: 2,0L BlueHDi 160 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga
  • mootor: 2,0L BlueHDi 180 S&S, 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga

8-KÄIGULINE EAT8 AUTOMAATKÄIGUKAST

Uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast tagab tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’ ja roolil paiknevatele labadele kiired ja sujuvad käiguvahetused.

Senisest kompaktsemana ja ‘Stop&Start’ tehnoloogiaga ühildatuna tagab see väiksema kütusekulu suurema jõudluse juures.

TEHNOLOOGIAD

TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID

Uus PEUGEOT 508 SW on varustatud suurel hulgal viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogiliste  juhiabidega teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.

KÕRGENDATUD REAALSUSTAJU TEIE VAATEVÄLJAS

nähtavus

Teravdatud nähtavus.
Infrapunakaameraga varustatud Night Vision (Juhiabi nähtavuse parandamiseks pimedaajal. Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval) tehnoloogia hõlbustab jalakäijate või loomade märkamist teel. Koos juhiabidega nagu Full Park Assist (Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval) parkimisabi, adaptatiivne püsikiiruse hoidja koos Stop & Go (Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval) funktsiooniga ja sõiduraja hoidmise süsteem (Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval), on sõiduk käsitletav sisuliselt isejuhtivana.

RUUMIKUS TEIE KÄSUTUSES

RUUMIKUS

Palju kasulikku ruumi.
Mootori jõul liikuva, käed vabad tagaluugiga (Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval), madala laadimislävega ja kõrge koorma turvavõrguga (Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval) varustatud pagasiruum on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Optimaalse ruumijaotusega ja paljude panipaikadega salongis on PEUGEOT 508 SW mudelis varasemast kordades rohkem praktilisi võimalusi asjade käepäraseks paigutamiseks sõidukis.

TEE ON TEIE PÄRALT

 

Pange paika oma liikumisteekond.
Uus, universaalkerega PEUGEOT 508 SW tippklassi mudel tagab sujuva sõidu ja kõrgklassi teelpüsivuse tänu reguleeritavale vedrustusele (Lisavarustusena või pole olenevalt mudeliversioonist saadaval). Tõhusad PureTech ja BlueHDi €6.2 mootorid koos EAT8 automaatkäigukastiga tagavad maksimaalse sõidurõõmu ja enneolematu juhtimiskogemuse.

Viking Motors KASKO