Uued autod

508

PEUGEOT 508

PEUGEOT 508 KATALOOG                     PEUGEOT 508 LISAVARUSTUS

Avastage PEUGEOT 508. Tegemist on julge välimuse ja jõulise iseloomuga radikaalse kupee-sedaaniga, mis ei tee kompromisse disainis ning pakub parimat võimalikku tipptehnoloogiat tagamaks ülim sõiduelamus.

DISAIN
RADIKAALNE KUPEE-SEDAAN


Oma madala ja dünaamilise kuju, agressiivse esiosa ja atleetliku stiiliga PEUGEOT 508, tõsine premium kupee-sedaan avab ukse uude, sportlikkuse ja elegantsi ajastusse. Skulptuursed jooned, isikupärane iluvõre ja uus LED päevatulede signatuur rõhutavad kõik selle rafineeritud, julget ja innovaatilist iseloomu.
Tutvuge uue PEUGEOT 508 HYBRID mudelile väljatöötatud disainielementidega.

ESITULED – SAAGU VALGUS
Suurema nähtavusmugavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad uue, margikohaselt äratuntava tuledejoone koosseisu Full LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus. Optimaalsete sõidutingimuste ja ohutuse tagamiseks on teile alati tagatud hea nähtavus ja te olete ise alati hästi nähtav.
KATUSELUUK, MILLEST AVANEB TERVE MAAILM
Nautige täiel rinnal teie poolt läbitavate maastike ilu. Avarast katuseluugist avaneb reisijatele kuni tagaistmeni välja ainukordne lainurkvaade teie poolt läbitavatest paikadest.
RAAMITA UKSED: TÄIUSLIKKUSE OTSINGUL
Raamita uste elegants ühildub perfektselt PEUGEOT 508  preemiumklassi kupee-sedaani puhaste joontega. Kontseptsiooni loomise oskusteave on sel eesmärgil lülitatud kompromissitu esteetilisuse ja kvaliteedi teenistusse: proportsioonide tasakaal, viimistlus ja dekoratiivelemendid on kõik töötatud välja suurima hoolega täiuslikkuse saavutamiseks ka kõige väiksemates detailides.

PAGASIRUUM: LAIUTAGE PALJU TAHATE
Suure mahutavusega (487 l) ja avara juurdepääsu võimaldava luugiga pagasiruum kohvrite ja pagasi jaoks.
PEUGEOT 508 on ühtviisi saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ luugiga, mis üheskoos koos ADML-süsteemiga võimaldab pagasiruumi avamise ja sulgemise lihtsa jalaliigutusega tagapamperi all.
VÄÄRIKAD JA AJATUD MATERJALID
Tehke oma valik PEUGEOT 508  preemiumklassi sedaani šikkide ja ajatute dekoratiivelementide ja viimistlusmaterjalide hulgast, et muuta masin endale meeldivaks, teile mõnusa olemise tagavaks nurgakeseks. Võtke koht sisse, sulgege uks ja lõdvestuge.
PEUGEOT 508 GT nahk ja Alcantara® kunstnahk sisu põhivarustuses hõlmab perforeeritud nahast rooli ning Zebrano väärispuu imitatsiooniga puitliistdekooriga armatuurlauda, uksepaneele ja keskkonsooli.
Uue PEUGEOT 508 HYBRID GT salongi kaunistab hall Alcantara® Gréval eksklusiivsisu.
TAGATULED : OLGE PILDIL
Tagaosas kuuluvad tuledejoone koosseisu 3D kolmemõõtmelised, lõvi kolme küünist jäljendavad Full LED tuled, mis märgivad oma, ainukordse konfiguratsiooni alusel toimuva süttimise ja kustumisega nii uste lukustamist kui ka lahtilukustamist. Selle valgustugevus mugandub automaatselt vastavalt valgustingimustele, tagades teile senisest parema nähtavuse.

JUHIKOHT
VÕTKE KOHT SISSE PEUGEOT KONKURENTSITUS i-COCKPIT®’s

Nautige ergonoomilist PEUGEOT i-Cockpit® salongi.
Kompaktse roolirattaga, digitaalse konfigureeritava näidikuteplokiga silmade kõrgusel ja 10” HD mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga juhikohalt, kus kõik vajalik on täpselt seal kus vaja, on auto juhtimisel ulatuslik ülevaade liikluses toimuvast. Tundke rõõmu esmaklassilise mugavuse tagavatest istmetest kogu selja massaaži funktsiooniga ning kristallpuhta heliga FOCAL® Hi-Fi helisüsteemist, mis võimaldab teil võtta viimast igast sõiduki pardal veedetud hetkest.

PEUGEOT 508 PISTIKHÜBRIIDIL on PEUGEOT i-Cockpit näidikuploki ja puutetundliku ekraani koosseisu lülitatud täies mahus otstarbekohane tehnika, mis muuhulgas võimaldab näiteks energiavoogude visualiseerimise.

OLGE ÜHENDUSES KOGU MAAILMAGA
Projitseeriga oma parimad, ühendatavuse toega rakendused Mirror Screen funktsiooni abil 10’’ mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile, samas kui teie nutitelefon laeb ennast ise keskkonsooli all täis.Võrguühendusega 3D navisüsteemi ja selle häälkäskluste toe abil jõuate TomTom® teenuste toel, mis võimaldab kõikide, juhtimise seisukohast oluliste sündmuste esitamise reaalajas.
Hi-Fi FOCAL®, PUHAS HELI.
Veendunud melomaanide jaoks tagab Hi-Fi Premium FOCAL® tippklassi helisüsteem heli ühtviisi nii puhta kui detailse taasesituse.
Varustatuna 10 kõlari ja parima helitehnikaga viib uus PEUGEOT 508 helikvaliteedi autos uuele tasandile.

VÄIKSED KORRALDUSED SUURTEKS REISIDEKS
Arvukalt panipaikasid reisijateruumi erinevais paigus. Esiosas on rõhuasetus uste paneelidel ja keskkonsooli sisemisel ja alumisel osal. Ka tagaistmel reisijate jaoks on esemed kõik mugavalt käeulatuses. Tehke tutvust kõikide, uue PEUGEOT 508 poolt pakutavate nutikate süsteemidega.
ISTMED, JUST NII MUGAVAD KUI TEILE VAJA.
Ülima mugavuse saavutamiseks kõikides olukordades on PEUGEOT 508 varustatud head tuge pakkuvate, ühtviisi nii ergonoomilisust kui ka reguleerimisulatuse piisavust kinnitava ADR sertifikaadiga juhiistme ja juhi kõrvalistuja istmetega.

Optimaalse mugavuse saavutamiseks on teil võimalus langetada valik elektriliselt asendisse reguleeritavate ja asendimäludega, istmesoojenduse ja kaheksa pneumaatilise tasku liigutamise toimel koguselja massaaži funktsiooniga istmete kasuks.

MOOTORID
INSPIREERIV SÕIDUNAUDING

 

Kogege sõidurõõmu ja liikumisvabadust, mida auto juhtimisest võib ammutada, täiesti uuel tasandil –  preemiumklassi PEUGEOT 508 sedaanil on kõik omadused, mida on vaja juhtimise muutmiseks nauditavaks: täpne juhitavus, tundlik rool ja eeskujulik, elektrooniliselt reguleeritava vedrustuse toega teelpüsivus.
Tänu € 6 PureTech või BlueHDi mootorite ja käigukastide tõhususele on nende sõidukite juures leitud parim võimsuse ja piiratud CO2 heitmekoguste tasakaal.
PEUGEOT 508 HYBRID roolis avaneb teile võimalus täiesti uudsete sõiduelamuste kogemiseks nautimaks täiel rinnal rõõmu sõitmisest 100% elektrilisel režiimil täiesti müravaba ja sisuliselt vibratsioonivaba mootori jõul ning seda kõike CO2 saastevabalt .

PISTIKHÜBRIID: UUED ELAMUSED
Uus PEUGEOT 508 HYBRID on varustatud mootoriga, milles on ühendatud:
PureTech 132kW/180hj bensiinimootor
80kW/110ch elektrimootor
Uus elektroonilise lülitusega EAT8 automaatkäigukast
Maksimaalne kombineeritud võimsus esiveolisena 165kW/225hj. Heitmekogused jäävad alla 29g CO2 km kohta WLTP järgi mõõdetuna.
11,8kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 54 km WLTP* järgi mõõdetuna.
PURETECH BENSIINIMOOTOR: PUHAS JÕUDLUS
1,6-liitrine, viimase põlvkonna €6 PureTech bensiinimootor tagab laitmatult dünaamilise sõidu ning parima jõudluse ja kütusekulu suhtes.
PEUGEOT 508 on saadaval kahe erineva bensiinimootoriga koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga ja ‘Stop & Start’ funktsiooniga:
• 1,6-liitrine PureTech 180 S&S EAT8
• 1,6-Liitrine PureTech 225 S&S EAT8

*Läbisõiduulatus elektrilisel režiimil vahemikus alates 48 kuni 54 km olenevalt sõidukile paigaldatud lisavarustuse valikust.

BLUE HDI DIISELMOOTORID
BlueHDi mootorid hõlmavad € 6 diiselmootoreid, mis kannavad PEUGEOT poolt välja töötatud eksklusiivset, kõrgest klassist jõudlust väga väheste heitmekoguste juures võimaldavate tehnoloogiliste lahendustega.
Uus PEUGEOT 508 on saadaval 3 valikus:
• 1,6L BlueHDi 130 S&S EAT8
• 2,0L BlueHDi 160 S&S EAT8
• 2,0L BlueHDi 180 S&S EAT8
EAT8 AUTOMAATKÄIGUKAST: MILLINE SUJUVUS
Sama säästlikult kui manuaalkäigukast, tagab uus 8-käiguline EAT8 automaatkäigukast tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’ ja roolil paiknevatele labadele kiired ja sujuvad käiguvahetused.
Senisest kompaktsemana ja ‘Stop&Start’ tehnoloogiaga ühildatuna tagab see väiksema kütusekulu suurema jõudluse juures.

TEHNOLOOGIA
TURVALISUS NING JUHIABISÜSTEEMID

PEUGEOT 508 on varustatud suurel hulgal margikohaste, viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogiliste juhiabidega teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.

MÄRKA KA SEDA, MIS SENI JÄI PILGU EEST VARJATUKS
Suurema ohutuse ja turvalisuse saavutamiseks sõitmisel on masin varustatud ‘Night Vision’ süsteemi ja infrapunakaameraga, mis võimaldab nii jalakäijate kui ka loomade tuvastamise sõiduki ees pimedaajal ja piiratud nähtavuse korral.
Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, diginäidikule, koos hoiatussignaali edastamisega.
SAMMUKE ISEJUHITAVUSE SUUNAS.
Pack Drive Assist Plus’ varustusega on teie PEUGEOT 508 osaliselt isejuhitav.
Tänu pamperite keskel ja tuuleklaasi ülaosas paiknevatele radaritele võimaldab adaptiivne kiirushoidik koos Stop & Go süsteemiga sõiduki kiiruse automaatse kohandamise vastavalt eessõitva sõiduki kiirusele ühtlase pikivahe hoidmiseks.
See süsteem toimib koostöös sõidurea hoidmise süsteemiga, mis hoiab sõidukit juhi poolt valitud reas.

HOIDKE VAHET
Pack Safety’ süsteem ja juhiabid võimaldavad teile palju muretuid reise. See hõlmab automaatset ‘Active Safety Brake’ paanikapidurdussüsteemi koos ‘Distant Alert’ kokkupõrkeohu hoiatusega, hoiatust soovimatust reavahetusest ja teepervele kaldumisest ning kiiruspiirangute ja hoiatusmärkide tuvastussüsteemi.
‘Pack Safety Plus’ varustus võimaldab suurema ohutuse ja täiendava turvalisuse „surnud nurga“ aktiivseire, juhi tähelepanu seiresüsteemi , tulede automaatse ümberlülituse süsteemi ja liiklusmärkide täiendatud tuvastamise süsteemi toimel eesmärgiga ennetada üllatusmomentide esinemist liiklemisel.
TÄISAUTOMAATNE PARKIMISSÜSTEEM
FULL PARK ASSIST tehnoloogia seisneb täisautomaatses parkimismanöövrite sooritamise abisüsteemis parkimiseks ükskõik kas ämmaboksi või risti teega. Juht käivitab käiguhoobadest funktsiooni ning süsteem võtab seejärel kogu juhtimise üle, otsib piisava parkimiskoha, kiirendab ja pidurdab, ilma et juhil osutuks seejuures vajalikuks mis tahes sekkumine ükskõik kas rooli keeramise või pedaalidele vajutamise teel. Süsteem hõlbustab ühtviisi ka parkimiskohalt väljasõitu.

MYPEUGEOT® RAKENDUS

TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot® tasuta rakendusele:
• Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
• Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
• Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.

MYPEUGEOT®


Viking Motors KASKO