Uued autod

Disain

PEUGEOT 508 KATALOOG                     PEUGEOT 508 LISAVARUSTUS

TÕSINE KUPEE-SEDAAN.

Oma madala siluetiga, trimmis joonte ning atleetliku ja nõtke stiiliga tuleb uue PEUGEOT 508 GT juures selgelt esile selle masina elegants ja uuenduslik iseloom. Selle masina eksklusiivne Puretech 225 S&S 8-käigulise EAT8 automaatkastiga (Täpsem teave  mootorivalikute kohta vahelehelt´´Tehniline info“) mootor pakub kordades võimendatud sõiduelamusi.
Oma ettesööstvast esiosast ja kroomitud ruudulipumustrilisest iluvõrest, mida raamistavad Full LED (Saadaval olenevalt mudeliversioonist põhivarustuses või lisavarustusena) tuled, eksimatult äratuntav uus PEUGEOT 508 GT seisneb läbi ja lõhki kaasaegse sedaani kehastuses. Sõiduki kontuurid on sujuvad, lihtsad ja väljapeetud ning masina siluett toob esile atleetliku muskulatuuri, arusaadavalt raamile võimalikult lähedale viidud kere, et jätta kogu sirutusvabadus selle nägusatele ja stiilipuhastele tiibadele.

UUS PEUGEOT 508 GT LINE

ROHKEM KUI SÕNAD.
Teie pilk lausa puhkab kombates pilguga PEUGEOT 508 GT Line kaslaslikku nõtkust ja esteetilisust, selle skulptuurseid kontuure, rafineeritud stiili, tipptasemel seadmeid nagu raamita ‘Frameless’ tahavaatepeegel ja GT Line kirjaga tipptasemel atribuudid.
JULGELT ELEGANTNE.
Esiosas rõhutavad uue PEUGEOT 508 GT Line puhtaid ja julgeid kontuure kroomitud ribaga ümbritsetud, ruudulipumustriline iluvõre, läikivmustad küljepeeglite kopsikud ja uued, PEUGEOT viimase põlvkonna esituled.

UUS PEUGEOT 508 ALLURE

peugeot-508-2018allure

ABSOLUUTSELT MODERNNE.
Tagaosas on otseselt ‘PEUGEOT Instinct’ kontseptsioonist inspireeritud 3D tulede efekt justkui ehtekarpi pakituna rõhutatud läbiva läikivmusta riba poolt. Tagantpoolt kitsenev salong toob esile tiibade ebatavapärase siruulatuse ja kahte värvi, teemantimustrilised ja Grey Dust lakiga 18’’ HIRONE veljed, rõhutades seeläbi uue PEUGEOT 508 ALLURE atleetlikku nõtkust.
KASTIST VÄLJA.
Oma margikohaselt äratuntava, nõtke ja sportliku siluetiga on uus PEUGEOT 508 ALLURE saanud inspiratsiooni kupeedest, ilma seeläbi sedaani omaduste juures midagi kaotamata. Juba alates kontseptsiooni kõige varasematest ’eskiisidest’ (Eskiisid) on selle masina väljatöötamisel pööratud tähelepanu optimeeritud proportsioonide leidmisele läbi murranguliste tehnoloogiliste uuenduste.

JAGATUD DISAIN

peugeot-508

KATUSELUUK, MILLEST AVANEB TERVE MAAILM.
Nautige täiel rinnal teie poolt läbitavate maastike ilu.
Panoraamkatuse avarast katuseluugist avaneb reisijatele kuni tagaistmeni välja ainukordne lainurkvaade teie poolt läbitavatest paikadest.
TÄIUSLIKKUSE OTSINGUL.
Raamita uste elegants ühildub perfektselt PEUGEOT 508 uue preemiumklassi kupee-sedaani puhaste joontega. Kontseptsiooni loomise oskusteave on sel eesmärgil lülitatud kompromissitu esteetilisuse ja kvaliteedi teenistusse: proportsioonide tasakaal, viimistlus ja dekoratiivelemendid on kõik töötatud välja suurima hoolega täiuslikkuse saavutamiseks ka kõige väiksemates detailides.

LED
LED

SAAGU VALGUS.
Suurema nähtavusmugavuse tagamiseks nii päeval kui ka pimedaajal kuuluvad uue, margikohaselt äratuntava tuledejoone koosseisu Full LED, valgusvihu kõrguse automaatse reguleerimisega kaugtuled, LED esisuunatuled ja staatiline kurvivalgustus. Optimaalsete sõidutingimuste ja ohutuse tagamiseks on teile alati tagatud hea nähtavus ja te olete ise alati hästi nähtav.
OLGE PILDIL.
Tagaosas kuuluvad tuledejoone koosseisu 3D kolmemõõtmelised, lõvi kolme küünist jäljendavad Full LED tuled, mis märgivad oma, ainukordse konfiguratsiooni alusel toimuva süttimise ja kustumisega nii uste lukustamist kui ka lahtilukustamist. Selle valgustugevus mugandub automaatselt vastavalt valgustingimustele, tagades teile senisest parema nähtavuse.

508
pagasiruum

VÄIKSED KORRALDUSED SUURTEKS REISIDEKS.
Arvukalt panipaikasid reisijateruumi erinevais paigus. Esiosas on rõhuasetus uste paneelidel ja keskkonsooli sisemisel ja alumisel osal. Ka tagaistmel reisijate jaoks on esemed kõik mugavalt käeulatuses. Tehke tutvust kõikide, uue PEUGEOT 508 poolt pakutavate nutikate süsteemidega.
LAIUTAGE PALJU TAHATE.
Suure mahutavusega ja avara juurdepääsu võimaldava luugiga pagasiruum kohvrite ja pagasi jaoks. Uus PEUGEOT 508 on ühtviisi saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ luugiga, mis üheskoos koos ADML-süsteemiga („käed-vabad“ juurdepääs ja käivitamine) võimaldab pagasiruumi avamise ja sulgemise lihtsa jalaliigutusega tagapamperi all.

peugeot-508-
peugeot-508-

MATERJALIDE MAAILM.
Tehke oma valik PEUGEOT 508 uue preemiumklassi sedaani šikkide ja ajatute dekoratiivelementide ja viimistlusmaterjalide hulgast, et muuta masin endale meeldivaks, teile mõnusa olemise tagavaks nurgakeseks. Võtke koht sisse, sulgege uks ja lõdvestuge.
MODERNSUS JA AJATUS.
Iga pisemgi detail on läbi mõeldud, et muuta teie teekonnad senisest veelgi meeldivamaks.
Šikkide ja ajatute materjalidega viimistletud uue PEUGEOT 508 GT nahk(1) ja Alcantara® kunstnahk sisu põhivarustuses hõlmab perforeeritud täisnahast rooli ning Zebrano väärispuu imitatsiooniga puitliistdekooriga armatuurlauda, uksepaneele ja keskkonsooli.