Uued autod

Sõiduelamus

PEUGEOT 508 KATALOOG                     PEUGEOT 508 LISAVARUSTUS

Uue PEUGEOT 508 kupee-sedaani PEUGEOT i-Cockpit koos pilku teelt pööramata jälgimist võimaldava näidikutega ja kompaktse rooliga.

PEUGEOT VÕRRELDAMATU i-COCKPIT®

peugeot-508-

NAUTIGE ERGONOOMILIST PEUGEOT I-COCKPIT® SALONGI,  MILLELE ON RASKE VÕRDVÄÄRSET LEIDA.
Võtke koht sisse uue PEUGEOT 508 PEUGEOT i-Cockpit® juhikohal. Haarake ohjad kompaktse roolirattaga, silmade kõrgusel paikneva digitaalse konfigureeritava näidikuteplokiga ja 10” HD mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga, uusima kontseptsiooni järgi loodud ja liikluses toimuvast ulatusliku ülevaate pakkuvalt juhikohalt, kus kõik vajalik on täpselt seal kus vaja. Tundke rõõmu puudutustest ‘Toggle Switches’ juhtklahvide sõrmitsemisel, millega avanevad sõiduki kõikide seadistuste konfigureerimise funktsioonid vaid puudutuse toimest sõrmeotsaga.

ÜHENDUVUS

peugeot-508-

OLGE ÜHENDUSES KOGU MAAILMAGA.
Projitseeriga oma parimad, ühendatavuse toega rakendused Mirror Screen funktsiooni abil 10’’ mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile, samas kui teie nutitelefon laeb ennast ise keskkonsooli all täis.
Võrguühendusega 3D närvisüsteemi ja selle häälkäskluste toe abil jõuate TomTom® teenuste toel, mis võimaldab kõikide, juhtimise seisukohast oluliste sündmuste esitamise reaalajas, alati kindlalt sihtpunkti. PEUGEOT 508 uue, preemiumklassi sedaani PEUGEOT i-Cockpit® Amplify seadistuste abil loote salongis just sellise õhkkonna, nagu see teile meeldib ning vedrustuse aktiivseadistuste toimel kohandate oma juhtimisstiili täpselt nii nagu teil parasjagu tuju tuleb.

MUGAV SALONG

peugeot-508

ISTMED ON JUST NII MUGAVAD KUI TEILE VAJA.
Ülima mugavuse saavutamiseks kõikides olukordades on uus PEUGEOT 508 varustatud head tuge pakkuvate, ühtviisi nii ergonoomilisust kui ka reguleerimisulatuse piisavust kinnitava ADR sertifikaadiga juhiistme ja juhi kõrvalistuja istmetega. Optimaalse mugavuse saavutamiseks on teil võimalus langetada valik elektriliselt asendisse reguleeritavate ja asendimäludega, istmesoojenduse ja kaheksa pneumaatilise tasku liigutamise toimel koguselja massaaži funktsiooniga istmete kasuks.

TIPPKLASSI HELISÜSTEEM HI-FI FOCAL®

peugeot-508-

Hi-Fi FOCAL®, HELI PUHTUS.
Veendunud melomaanide jaoks tagab Hi-Fi Premium FOCAL® tippklassi helisüsteem heli ühtviisi nii puhta kui detailse taasesituse.
Varustatuna 10 kõlari ja parima helitehnikaga viib uus PEUGEOT 508 helikvaliteedi autos uuele tasandile.

TEELPÜSIVUS

LEIDKE TÄITSA OMA SÕIDUJOON.
Uue PEUGEOT 508 juures on tuginetud margikohaste, uusimate tehnoloogiate kasutamisele. Oma, aktiivvedrustuse toel saavutatud täpse juhitavusega, tundliku rooli ja esmaklassilise teelpüsivusega pakub masin juhile suurema liikumisvabaduse ja sõidurõõmu.