Uued autod

Tehnoloogia

Tutvuge uue Peugeot 508 kupee-sedaani mootorivaliku ja kõrgtehnoloogiliste süsteemidega: Night Vision, Park Assist, Park Drive Assist Plus, Pack Security, infrapuna kaamera, andurid ja radarid, Full LED kaugtuled, kõrgtehnoloogilised tuled jne.

MOOTORID JA KÄIGUKAST

peugeo
peugeo

PUHAS JÕUDLUS.
Uus PEUGEOT 508 on saadaval viimase põlvkonna PureTech ja BlueHDi  euro 6.c nõudmistele vastavate mootoritega. Bensiinimootoritest on saadaval kaks, 1,6-liitrisel PureTech mootoril põhinevat versiooni. Diiselmootoritest on saadaval neli, 1,5-liitrisel ja 2,0-liitrisel BlueHDi mootoril põhinevat versiooni.
MILLINE SUJUVUS!
Uus automaatkäigukast EAT8, mis ei tee masinat sugugi janusemaks kui see on manuaalkäigukasti korral, tagab tänu uuele elektrilisele käiguvahetusele ‘Shift and Park by wire’ ja käiguvaheti labadele roolil kiired ja sujuvad käiguvahetused.

TEHNOLOOGILISED SÜSTEEMID

TEHNOLOOGILISED SÜSTEEMID

SÜSTEEMID JUHTIMISE HÕLBUSTAMISEKS.
Uus PEUGEOT 508 on varustatud suurel hulgal margikohaste, viimase põlvkonna, kõrgtehnoloogiliste  juhiabidega teie ohutuse ja turvalisuse suurendamiseks, abistamaks teid manöövrite sooritamisel ja ümbritseva ning teeolude täpsemal tajumisel.

JUHIABISÜSTEEMID

MÄRKA KA SEDA, MIS SENI JÄI PILGU EEST VARJATUKS.
Suurema ohutuse ja turvalisuse saavutamiseks sõitmisel on masin varustatud ‘Night Vision’ süsteemi ja infrapunakaameraga, mis võimaldab nii jalakäijate kui ka loomade tuvastamise sõiduki ees pimedaajal ja piiratud nähtavuse korral. Sellega kaasneb kujutise kuvamine teie nägemisvälja, diginäidikule, koos hoiatussignaali edastamisega.

OMAMISE KOGUKULU

PIKAAJALINE INVESTEERING.
Uus PEUGEOT 508 seisneb küll tõsises ja julge disainiga sedaanis, kuid see on ühtviisi mõeldud vastamaks ka äriklientide vajadustele, seda eeskätt omamise kogukulu optimeerimise eesmärgil.
Uue PEUGEOT 508 silmapaistev kontseptsioon, viimistluskvaliteet ja vastupidavus on kõik suunatud selle masina järelturuväärtuse säilitamisele. Selle masina varustuse, materjalide ja mootorite valik on koostatud suure tähelepanu ja hoolega eesmärgiga viia vähima võimalikuni nii jooksvad hoolduskulud kui ka kütusetarbimine.
Lisaks võimaldavad margikohased, viimase põlvkonna tehnilised abisüsteemid juhil ennast sõitmisel senisest veelgi kindlamalt tunda.