Uued autod

Expert Combi

Uuel PEUGEOT Expert Combi mudelil on olemas kõik selleks, et teie reisijatunneksid ennast sõidu ajal ohutult ja mugavalt. Selle mudeli kaasaegsete mootorite jõul on teil alati võimalus lisada mugavusele veel ka dünaamilisuse element.

COMBI – KÕIKVÕIMALIKEKS OTSTARVETEKS

Vastupidav ja funktsionaalne uus PEUGEOT Expert Combi on saadaval kolmes erinevas pikkuses: Standard (4,95 m), Long (5,30 m) ja täiesti uus, kõigest 4,60 m pikk Compact mudeliversioon.
Põhjalikult läbimõeldud PEUGEOT Expert Combi pakub hulgaliselt istmete konfiguratsioone optimaalse mugavuse saavutamiseks kõikide reisijate jaoks. Omas klassis ainsana on Compact mudeliversiooni reisijateruumis ruumi lausa üheksale inimesele.
Nautige muretut sõitu linnaliikluses muretsemata seejuures parklate 1,90 m kõrgusepiirangute pärast. (1,940m max)
PEUGEOT Expert Combi on saadaval tagaluugiga ning 50/50 suhtes akendega tagaustega (Lisavarustus).
Pagasi laadimine pakiruumi on lihtsam kui kunagi varem!

SUUREM MODULAARSUS ANNAB SUUREMA PAINDLIKKUSE

Peugeot Expert Combi ja e-Expert Combi teise ja kolmandasse istmeritta pääsemine on tehtud ülilihtsaks. Ainsa käeliigutusega saab teise rea istme üles tõsta, tekitades avara juurdepääsu tagumise rea diivanistmele.
Täielikult eemaldatavate tagaistmetega Peugeot Expert Combi ja e-Expert võimaldavad mitmesuguseid konfiguratsioone:

  • esirea kaassõitjate kahekohaline diivaniste
  • esirea kaassõitjate üksikistmed
  • kaheosaline diivaniste teises ja diivaniste kolmandas reas

JÕUALLIKAD

UUE PÕLVKONNA PLATVORM
Peugeot Expert Combi ja e-Expert Combi põhinevad moduleeritaval, erinevaid energiaallikaid toetaval EMP2 (Efficient Modular Platform) platvormil. Tipptasemel kvaliteedi ja energiasäästlikkusega tagab see optimaalse sõidumugavuse.
TÄISELEKTRILINE JÕUALLIKAS
Uus Peugeot e-Expert on varustatud 100 kW (136 hj) arendava elektrimootoriga, mis pakub mugavust linnasõiduks ning jõulisust ja turvalisust maanteel. Peugeot e-Expert pakub sujuvat, dünaamilist ja vaikset sõitu ning erakordset kiirendust tänu 260 Nm pöördemomendile.
BlueHDi DIISELMOOTORID
Peugeot Expert Combi pakub sõidurõõmu tänu 95-180 hj ning 400 Nm arendavatele BlueHDi-jõuallikatele, mis on ühendatud EAT6 automaatkäigukastiga.
BlueHDi säästlikud diiselmootorid on omas segmendis madalaima kütusekulu ja väikseima heitgaaside kogusega.
Konkurentsivõimelist kasutuskulu pakub 40 000 km või 2 aastane hooldusvahemik.

Uue põlvkonna 3D navigatsioonisüsteem koos häältuvastusega muudab sõidud veelgi lihtsamaks. Süsteemi juurde kuuluvad internetiteenused ja TomTom Trafficireaalaja liiklusinfo.
Mirror Screen funktsioon võimaldab ühendada nutitelefoni armatuurlauas olevasse USB pessa : rakendused kuvatakse 7-tollisele puutetundlikule ekraanilei, kus neid ka juhtida saab.

TEHNOLOOGIA

LIIKLUSMÄRKIDE JA KIIRUSPIIRANGUTE TUVASTUS
Mitmeotstarbeline kaamera loeb ja tunneb ära kiiruspiiranguid seadvad liiklusmärgid ja kuvab otstarbekohase piirangu näidikuteplokile ja/või pilku teel pööramata jälgimist võimaldavale näidikuteplokile. Loetud kiirus pakutakse teile välja soovitusliku väärtusena teie püsikiiruse hoidja või kiiruspiiraja jaoks, kui see on aktiveeritud.
VISIOPARK 1
Tagurduskaamerai lülitub tagurpidikäigu sisselülitamisel tööle automaatselt. Kaamera pakub vaadet õhust 180° ulatuses kaubiku taga toimuvast ja ümbritsevast. Tahavaate kaamerapildil on juhtjooned, mis korrigeerivad vastavalt rooli pööramisele oma asendit. Takistuste tuvastamise korral sõiduki taga lülitub süsteem automaatselt tuvastatud objekti suurendatud vaatele, mida vajadusel saab lihtsa käskluse abil muude vaadetega täiendada.
ACTIVE SAFETY BRAKE
Active Safety Brake on automaatne hädapidurdus vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral. Kaamera ja radar tuvastavad nii liikuvaid kui ka statsionaarseid takistusi. Pidurdamata jätmise korral avariiohtliku olukorra tekkimisel või ohu vältimiseks ebapiisava pidurdamise korral pidurdab süsteem sõidukit juhi asemel ise. See hoiab ära kokkupõrked sõitmisel kiirusel kuni 30 km/h ning suurematel kiirustel hoiab see ära liiased kahjud kokkupõrkekiiruse vähendamise teel.

Viking Motors KASKO