Uued autod

Sisedisain

SISEDISAIN

PEUGEOT PARTNER TEPEE KATALOOG

Ühendades endas praktilisuse ning mugavuse ja lihtsa juurdepääsu, on uus PEUGEOT Partner mõeldud sõiduelamuse ja maksimaalse heaolu tagamiseks kõikidele autos viibijatele.

 

Kokpit

Uus Partner Tepee on avaram ja mugavam kui kunagi varem.

Uues Partner Tepees on juhil lai vaateväli, mis muudab autojuhtimise meeldivamaks ja loob avarustunde. Reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool, reguleeritava kõrgusega iste koos käetoega ja käigukangi paigutus armatuurlaual parandavad juhikoha ergonoomiat. Partner Tepee muudab veelgi mugavamaks kahetsooniline automaatkliimaseade.

 

ERAKORDNE MODULAARSUS

Partner Tepee on standardvarustuses saadaval 3 või 5 eraldi tagaistmega.

7-istmeline versioon pakub kõikidele reisijatele suuremat mugavust. Teises reas on kolm eraldi istet, need kõik on kergelt tõstetud ning juurdepääsu lihtsustamiseks reguleeritavad. Kolmandas reas asub tõstetud põrandal kaks eraldi istet. Need on veidi eraldi paigutatud, et võimaldada lastele autosse pääsemine tagant.

 

Pikkadeks reisideks ja väljasõitudeks loodud Partner Tepee modulaarsus ja funktsionaalsus on piisavalt paindlik, et hakkama saada igas olukorras. Kõik tagaistmed on eraldi ning neid on võimalik kaheks kokku klappida või täieliku paindlikkuse tagamiseks eraldi välja võtta.

Partner Tepee Access ja Active versioonidel on modulaarne 2/3-1/3 iste, mille saab täielikult välja võtta.

PUUTEEKRAAN

PUUTEEKRAAN

Uue Partner Tepee mugavas ja ergonoomilises kabiinis on  muutunud telemaatiliste funktsioonide valik.

Suur 7-tolline värviline puutetundlik ekraan sulandub täiuslikult armtuurlaua keskele ning asub kogu aeg käeulatuses ja vaateväljas, pakkudes lihtsat juurdepääsu sõiduki erinevatele funktsioonidele: pardakompuuter, AM/FM raadio või DAB (Digital Audio Broadcasting, saadaval lisavarustusena), muusikafailide esitamine Juke Boxist (sisseehitatud kõvaketas) või mobiilseadmetelt, käed-vabad telefon ja navigatsiooniseade.

PANIPAIGAD

Partner Tepeel on ruumikas salong, mis on optimeeritud erinevate nutikate vahendite funktsioonidega.

 

Ees on laeriiulisse integreeritud päikesesirm ja salongi valgustus. Selle juurdepääs on avatud, nii et hoitavaid esemeid on lihtne võtta. Kahe esiistme vahel on täiendav panipaik. See on eemaldatav ning kinnitub kolme topsihoidjaga alusele. Salongis on ka neljaliitrine kindalaegas, mis asub rooli taga juhile kergesti ligipääsetavas kohas.

 

Tagaosas reisijate jalgade all asuvad nutikalt paigutatud panipaigad annavad juurde 14-liitrise hoiuruumi. Reisijad saavad kasutada ka läbipaistva põhjaga panipaika, mis asub Zenith katuse all.

PAKIRUUM

PAKIRUUM

Partner Tepee pakiruum on äärmiselt avar ning seda on võimalik kohandada igasuguste nõudmiste järgi.

Viieistmelise konfiguratsiooni panipaikade maht on riiuli all 675 liitrit ning katuse all 1350 liitrit.

Kaheistmelise konfiguratsiooni (tagaistmed eemaldatud) panipaikade maht ulatub 3000 liitrini.

ZENITH KATUS

Partner Tepee Zenith katus on stiilne ja originaalne, mis võimaldab läbi nelja suure akna taevast vaadata ja mis ujutab salongi valgusega üle. Teise rea istmete juures asuvate ventilatsiooniavadega ühendatud õhuvärskendaja lubab salongi vastavalt oma maitsele lõhnastada.

JUHTIMINE

JUHTIMINE

Uus Partner Tepee on avaram ja mugavam kui kunagi varem. Uues Partner Tepees on juhil lai vaateväli, mis muudab autojuhtimise meeldivamaks ja loob avarustunde. Reguleeritava kõrguse ja sügavusega rool, reguleeritava kõrgusega iste koos käetoega ja käigukangi paigutus armatuurlaual parandavad juhikoha ergonoomiat. Partner Tepee muudab veelgi mugavamaks kahetsooniline automaatkliimaseade.