Uued autod

Turvalisus

TURVALISUS

PEUGEOT PARTNER TEPEE KATALOOG

Partner Tepee tagab juhtidele ja kaasreisijatele kaasaegsete seadmete funktsioonide abil suurema ohutuse.

TAGURDUSKAAMERA

TAGURDUSKAAMERA

Tagurduskaamera aktiveeritakse automaatselt, kui autol lülitatakse sisse tagurpidikäik. See võimaldab juhil teekonda 7-tollisel puutetundlikul ekraanil jälgida ning ohutumalt manööverdada.

ACTIVE CITY BRAKE AUTOMAATPIDURDUSSÜSTEEM

ACTIVE CITY BRAKE AUTOMAATPIDURDUSSÜSTEEM
ACTIVE CITY BRAKE AUTOMAATPIDURDUSSÜSTEEM
Active City Brake (automaatpidurdussüsteem) on omadus, mis mõjutab pidurisüsteemi. Kui juht ei suuda linnatänavatel alla 30 km/h kiirusel liigeldes piisavalt kiiresti reageerida, vähendab see kokkupõrkeohtu või aitab leevendada selle tagajärgi.

PARKIMISANDURID

PARKIMISANDURID
Helilised ja graafikaga parkimisandurid tuvastavad manööverdamise ajal kõik sõiduki teele jäävad takistused. Seda saab manööverdamise lihtsustamiseks siduda ka tagakaameraga!

GRIP CONTROL®

Grip Control®
peugeot_par_POOLAUTOMAATKÄIGUKAST

Grip Control® parandab innovaatilise libisemisvastase süsteemi abil Partner Tepee Outdoori teelpüsivust. Lumi, pori, liiv, ESP Standard või ESP OFF – valige lihtsalt sobiv sõidurežiim armatuurlaual oleva nupuga ning nautige parema haarduvusega lihtsamat sõitu.

KALLAKUABI

Nõlvastardiabi hoiab sõidukit üle 5%-lisel kallakul nii edasi- kui tagasikäigul käivitades hetke paigal, et juht jõuaks jala piduripedaalilt gaasipedaalile tõsta.

ESP

ESP (elektrooniline stabiilsuskontrolli programm) ühendab endas dünaamilise stabiilsuskontrolli (DSC) ja ASR rataste libisemisvastase süsteemi.

DSC tuvastab esimese üle- või alajuhitavuse ilmingu, käivitades korrigeerivad toimingud sõiduki teel hoidmiseks, nii nagu juht algselt on soovinud. Rataste libisemisvastane süsteem (ASR) mõjutab mootori juhtimist ja pidureid, võimaldades juhil igas olukorras haarduvuse ja sõiduki üle kontrolli säilitada.

peugeot_partnertepee

PÜSIKIIRUSEHOIDJA/KIIRUSPIIRAJA

peugeot_par

Püsikiirusehoidja võimaldab stabiilset sõidukiirust hoida, ilma et juht peaks gaasipedaali vajutama, ning takistab programmeeritud kiiruse ületamist.

KURVITULEDE FUNKTSIOONIGA EESMISED UDUTULED

Ohutuse suurendamiseks ja optimaalse nähtavuse tagamiseks sõidu ajal valgustavad eesmised udutuled kurvi sisekülge, kui sõidukiirus on alla 40 km/h. Lisavalgustus on oluline näiteks siis, kui sõidate linnas, ristmikel, kurvilistel teedel või kui sooritate parkimismanöövreid.