Uued autod

Välisdisain

VÄLISDISAIN

PEUGEOT PARTNER TEPEE KATALOOG

PEUGEOT Partner Tepee eristub rahuliku veenva disaini ja teenitult sitke maine poolest, mis teeb sellest kõige dünaamilisema vabaajasõiduki oma klassis.

VASTUPIDAVUS

Uue Partner Tepee stiil toob esile isikupära, mis on jõulisem ja kaasaegsem kui kunagi varem.

Esiosa on läbinud põhjaliku uuenduskuuri: iluvõre on vertikaalsem ning selle keskosas asuva uhke PEUGEOT’ lõvilogoga rõhutab see pinguldatud joontega esikaitserauda.

Lühidalt – Tepee on Peugeot’ uued stiilipõhimõtted kindla elegantsiga omaks võtnud.

LOOMULT SEIKLEJA

Outdoor versiooni seiklusi armastav iseloom paistab igati välja. Tugeva musta esikaitserauaga on Partner Tepee Outdoori stiil rikkalikum ja jõulisem. Valmis seiklema igat liiki teedel, on see justkui loodud vaba aja veetmiseks vabas õhus.

SIGNATUURVALGUSTUS

Kes suudaks vastu panna nendele kõnekatele, väljendusrikastele omadustele? Esituled järgivad tihedalt kerekontuure ning LED päevatuled on kaunilt keresse integreeritud.

JUURDEPÄÄS

peugeot_par

Partner Tepeel on igast küljest parem juurdepääs, suured liuguksed muudavad autosse sisenemise lihtsamaks, suure avamisraadiusega tohutust tagaluugist pääseb aga pakiruumi. Kui sõiduk on pargitud kitsasse kohta, saab avada tagumise tuuleklaasi – see võimaldab juurdepääsu pakiruumile ilma tagaluuki avamata.

KATUSEREELINGUD

peugeot_par_
Partner Tepee kandevõimet suurendavad veelgi välised katusereelingud, mis suudavad kanda kuni 80 kg raskust. Neid modulaarseid reelinguid saab paigaldada nii põiki- kui pikisuunas.

VÄRVIVALIK

VELJED

Uued 8 kodaraga Managua 16-tollised valuveljed aitavad välja tuua uue PEUGEOT Partner Tepee dünaamilise isikupära.