Uued autod

Sisedisain

SISEDISAIN

PEUGEOT TRAVELLER KATALOOG       PEUGEOT TRAVELLER LISAVARUSTUS

PEUGEOT Traveller MPV hoolitseb oma juhi ja reisijate eest ning pakub neile suurima puhkuse ja mugavuse.

JUHI MUGAVUS

peugeot_traveller_mugavus

PEUGEOT Traveller sisemuse märksõna on juhi mugavus. Lävepaku aste lihtsustab ligipääsu kõrgel asetsevale istmele, mis tagab mugava juhtimisasendi. Puhta ja kaasaegse disainiga juhiistet ehivad elegantsed materjalid. Ergonoomilised seadmed nagu head-up display* ja 7-tolline puuteekraan on alati käeulatuses ning nägemisväljas.

SUUREM MODULAARSUS JA SUUREM PAINDLIKKUS

peugeot-travel-12
peugeot-travel-12

PEUGEOT Travaller on saadaval 5, 7 ja 8-kohaliste istmeasetustega kõigis 3 pikkuses. See on loodud vastamaks kõikidele teie vajadustele.

Teine ja kolmas rida koosneb 2/3 – 1/3 jagatud istmetest, kus 2 osa on täiesti eraldi ning neid saab liuguritel liigutada ette ja taha . See tähendab, et tagumine ruum on paindlik ja praktiline.

Suurema mitmekülgsuse jaoks on istmeid võimalik lisaks liigutamisele ka eemaldada.

Samuti saate  esiistme kokku klappida, et transportida kuni 3,5 m pikkuseid esemeid.

VAATA TERVIKPILTI

peugeot_traveller_11

Kaks varjatud klaaskatuse paneeli, mida on võimalik individuaalselt katta, toovad palju loomulikku valgust reisijate salongi ning pakuvad panoraamvaadet taevast.
Mitmeotstarbeline katus sisaldab LED meeleoluvalgustust ning üksikud lugemisvalgustid tagavad iga reisija sõidumugavuse.
Veelgi rohkem auto luksusest, Peugeot Traveller’il on tagaistmetel juures individuaalsed ventilatsiooniavad ja õhukonditsioneer, mis hetkel on eksklusiivne funktsioon turul.

OPTIMEERITUD REISITINGIMUSED

peugeot_traveller_layout96
peugeot_traveller_galerie
peugeot_traveller_galerie
Reisides pere või sõpradega, kuuluvad lapsepeegel, kokkuklapitavad lauad esiistmete seljatugede tagaküljel, päikesekatted teise istmerea juures ning ka pakiriiul standardvarustuse hulka.

MAKSIMAALNE PAKIMAHT

peugeot_traveller_galerie-17
peugeot_traveller_galerie-17
PEUGEOT Traveller mahutab kõik teie pakid. Lihtsalt pange kokku kolmas istmete rida ja teil on 1350-liitrine pakiruum. Kui te võtate kolmanda istmerea täiesti välja, siis pakiruum suureneb 1978 liitrini ja eemaldades isegi ka teise istmerea, saate 3397-liitrise pakiruumi.
Ja lõpuks – pannes kokku esiistme, saate PEUGEOT Travelleriga transportida ka kuni 3,5 m pikkuseid esemeid.