Uued autod

Tehnoloogia

TEHNOLOOGIA

PEUGEOT TRAVELLER KATALOOG PEUGEOT TRAVELLER LISAVARUSTUS

PEUGEOT Travelleri uuenduslikud omadused garanteerivad lõõgastava sõidukogemuse nautimise.

RAHULIKUD JA ÜHENDATUD REISID

peugeot_traveller_galerie
peugeot_traveller_galerie-26

Muuda oma teekond lihtsamaks kasutades uusima põlvkonna 3D nagivatsiooniga ühendatud häälkäsklust. Lisaks on süsteemil olemas PEUGEOT Connect teenused ja TomTom Trafficu reaalaja-liiklusteave.

7-tolline ekraan sisaldab Mirror Screen funktsiooni, nii et saate nautida ühilduvaid Apple CarPlayTM, MirrorLink® ja Android Auto* nutitelefoni rakendusi.

Seistes või liikudes töötavad ainult vastavad MirrorLink®, Apple CarPlayTM või Android Auto sertifitseeritud rakendused. Nende rakenduste mõned funktsioonid võivad olla liikumise ajal pärsitud. Teatud tüüpi sisu, millel on nutitelefoniga tasuta juurdepääs, võib vajada samaväärse MirrorLink®’i või Apple CarPlayTM sertifikaadiga tasulise rakenduse tellimist. Mirror Screen funktsioon toimib, kui kasutada MirrorLink® tehnoloogiat Android-, Blackberry ja Windows Phone’i telefonides, mis ühilduvad MirrorLink®’iga, ja kasutada Apple CarPlayd iOs-telefonides tingimusel, et teie operaatorilt võetud telefoniteenus sisaldab internetti. Uued nutitelefonid toodetakse järk-järgult juba neid tehnoloogiaid sisaldavatena. Rohkem informatsiooni: http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/

HEAD-UP DISPLAY

Oluline informatsioon, nagu kiirus, püsikiirushoidik või kiirusehoidja, autodevaheline aeg, esitatakse värviliselt juhi nägemisväljas asuval väljatõmmataval ekraanil, et kergendada juhtimist.

UUS MODULAARNE JA EFEKTIIVNE PLATVORM

PEUGEOT Travelleri uus raam, mis on kohandatud efektiivsest modulaarsest platvormist 2 (EMP2), pakub kõrget kvaliteeti. Nautige vähese kütusetarbimise rekordtasemeid turul ning ka Teie ja Teie reisijate lõõgastavat ja mugavat sõidukogemust.

Muutuvad koormust-reguleerivad amortisaatorid tagavad maksimaalse mugavuse, isegi 8 reisija ja pagasi korral.

peugeot_traveller_PLATVORM

SIGNATUURVALGUSTUS

peugeot_traveller_galerie
peugeot-travel
Oma uue LED valgustuse ja ksenoon-esituledega teeb PEUGEOT Traveller kindla esitluse.