Uued autod

Rifter

Uus PEUGEOT Rifter

PEUGEOT RIFTER KATALOOG                    PEUGEOT RIFTER LISAVARUSTUS

RIFTER

Uus PEUGEOT Rifter toob julgelt esile oma efektse ja isikupärase stiili. Kaasaegne, kõrgtehnoloogiline reisijateruum paistab silma salongi märkimisväärse mugavustaseme ja funktsionaalsuse poolest ning lausa kutsub teid kogema täiesti uudset sõiduelamust.

STIILNE JA ISIKUPÄRANE

peugeot-rifter
STIIL, MIS SOBIB KÕIKJALE
Peugeot Rifteri disain on elegantselt jõuline, mida rõhutab mudeli esiosa koos uudsete esitulede ja vertikaalse iluvõrega. Siluett on kompaktne ja dünaamiline,isikupära lisavad erinevad keredetailid, mis on mõjutatud maasturlikest omadustest: kõrge kliirens, suured rattad ning laiendid porikoobastel ja pampritel.

ÄRATUNTAVALT PEUGEOT
Pärand, mida esitleme uhkusega. PEUGEOT’le iseloomuliku esiosaga on uus Rifter paljuski selle kaubamärgi uueks kuvandiks. Esitulede LED valgussignatuur muudab esiosa isikupäraseks ning tagatuled on traditsiooniliselt inspireeritud lõvi kolmest küünisejäljest Lisaks on uus Rifter saadaval veelgi elegantsi lisavas GT Line tippversioonis.

VALMIS TEGUTSEMA

peugeot rifter
PEUGEOT i-COCKPIT®
Peugeot juhikoht  i-Cockpit® on harmooniline ja kaasaegne, kasutusel on uudne tehnoloogia ja kõrge viimistluskvaliteet. Juhikohta iseloomustavad kompaktne rool, 8-tolline puuteekraan ja kõrgele tõstetud näidikuteplokk, mis on pidevalt juhi vaateväljas. Tänu mugavale  sõiduasendile ja Advanced Grip Control süsteemiga tagatud haarduvusele hoiate sõiduki alati kindlalt teel.

TIPPTEHNOLOOGIA TEIE KÄSUTUSES
Avastage üks nauditavamaid sõidukogemusi. Õkonoomsed ning võimsad diisel- ja bensiinimootorid koos uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga tagavad nauditava sõidu kombineerituna optimaalse kütusekuluga erinevatel sõiduoludel.

TIPPTEHNOLOOGIA TEIE KÄSUTUSES

NUTIKAS FUNKTSIONAALSUS

HÄSTI LÄBIMÕELDUD LAHENDUSED PAKUVAD ROHKEM AVARUST

Mahtuniversaal mis vastab teie kõikidele vajadustele. Kaks kerepikkust, 5 kuni 7 istekohta, avatav tagaluugi klaas, 3 eraldi liigutatavat tagaistet koos MagicFlat funktsiooniga pagasiruumi mahutavuse tõstmiseks 775-lt liitrilt 3 500 liitrini, Zénith® katus ning hulgaliselt panipaiku. Uues praktilises PEUGEOT Rifteris ei tule kunagi ruumist puudust ning laadimine käib kiirelt ja tõhusalt.

VABA JA LIHTNE JUHTIMINE

Innovaatilisusest pakatav reisijateruum koos tänapäevaste tipptehnoloogiliste juhiabisüsteemidega on teie käsutuses.

Igapäevaelu vajaduste katmiseks saab Rifter kaasa Peugeot uusimaid tehnoloogiad, mis on segmendis esmakordsed:

 • elektriline käsipidur
 • adaptiivne püsikiirusehoidja koos peatumisfunktsiooniga
 • kiiruspiirangumärkide tuvastus
 • aktiivne sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem
 • juhi tähelepanu hoiatus
 • automaatne hädapidurdus süsteem
 • haagise stabiilsuskontrollisüsteem
 • automaatselt ümberlülituvad lähi/kaugtuled
 • tagumine 180 kraadi parkimiskaamera
 • pimenurga jälgimissüsteem
 • võtmeta sisenemine ja käivitus.
  Autoga hoiab sind ühenduses suur 8“ puuteekraan, 3D navigatsioon, Bluetooth ühendus, kaks USB pesa, juhtmeta telefoni laadimine ning Apple Carplay, Android Auto ja Mirror Link ühilduvus.
peugeot rifter

GALERII

 

RIFTER 4×4 IDEEAUTO

peugeot-rifter4x4

PEUGEOT RIFTER 4×4 IDEEAUTO on varustatud ülekandega, mis on väljatöötatud DANGELi, Peugeot pikaaegse, sõidukite neljarattaveoliseks ümberehitamisele spetsialiseerunud ja sellega endale nime teinud partnerettevõtte poolt. PEUGEOT RIFTER 4×4 kliirensit on tõstetud 80 millimeetri võrra, mis võimaldab ületada masinaga enamuse takistustest.

4×4 ülekanne põhineb viskosiduril ja see lülitub nupust armatuurlaual. Valida on 3 sõidurežiimi vahel:

 • 2WD režiim võimaldab sõitmise tavapärase esiveolisena igapäevasteks sõitudeks
 • 4WD režiim, milles ülekanne suunab haardumise kadumisel osa veojõust automaatselt tagaratastele
 • Lock režiim tagasilla lukustamiseks, mis on vajalik läbivuse saavutamiseks rasketes oludes ja sildade lukustamiseks.

Viking Motors KASKO