Uued autod

Rifter

PEUGEOT Rifter toob julgelt esile oma efektse ja isikupärase stiili. Kaasaegne, kõrgtehnoloogiline reisijateruum paistab silma salongi märkimisväärse mugavustaseme ja funktsionaalsuse poolest ning lausa kutsub teid kogema täiesti uudset sõiduelamust.

DISAIN
STIILNE NII LINNAS KUI KA MAAL

 

Peugeot Rifteri disain on elegantselt jõuline, mida rõhutab mudeli esiosa koos uudsete esitulede ja vertikaalse iluvõrega. Siluett on kompaktne ja dünaamiline,isikupära lisavad erinevad keredetailid, mis on mõjutatud maasturlikest omadustest: kõrge kliirens, suured rattad ning laiendid porikoobastel ja pampritel.
Pärand, mida esitleme uhkusega. PEUGEOT’le iseloomuliku esiosaga on uus Rifter paljuski selle kaubamärgi uueks kuvandiks. Esitulede LED valgussignatuur muudab esiosa isikupäraseks ning tagatuled on traditsiooniliselt inspireeritud lõvi kolmest küünisejäljest Lisaks on uus Rifter saadaval veelgi elegantsi lisavas GT Line tippversioonis.
Esituled
Masina silueti tasakaalustatust, kompaktsust ja dünaamilisust rõhutavad DRL-valguslahendusega LED tuled ja püstise asetusega iluvõre.
Tugev isikupära
Oma, margikohaselt tõupuhta silueti ja väljapeetud joontega paistab PEUGEOT RIFTER peresõiduk teiste seast selgelt silma. Alumiiniumhall põhjakate, 17’ teemantmustriga valuveljed*, katusetalad, tiivalaiendid ja musta värvi küljekaitsed toonitavad RIFTERi tähelepanuväärset stiili veelgi.
Uhkelt lõvimärgist kandes
Kõnekam kui lihtne käpajälg. Iseloomulikku valguskirjaga, 3 küünise tõmbest inspireeritud tagatuledega kinnitab PEUGEOT Rifter kanda selle margi sümbolina. Masina juures lisavarustusse kuuluv haakeseade laiendab võimalusi veelgi, samas kui 2, avara ulatusega ja sügavtoonitud, alla avanevate klaasidega külgmist liugust avavad teile ukse salongi, mille üle võib põhjusega uhkust tunda.

JUHIKOHT
TEGUDEKS VALMIS

PEUGEOT i-Cockpit®
PEUGEOT i-Cockpit® juhikohal avastate end uuest, autojuhtimise tõhususe ja intuitiivsuse mõõtmest, mille realiseerumisel on oma osa kompaktsel roolil, pilku teelt pööramata jälgitaval kelladeplokil ja suurel, 8’’ puutetundlikul ekraanil. Privilegeeritu positsioonilt ja Advanced Grip Control veojõukontrolli toel jääte autojuhtimisel alati olukorra peremeheks.

MUGAV SISU
Võrreldamatu mugavus. Võtke koht sisse PEUGEOT RIFTERi juhikohal ja tundke rõõmu perfektselt ühilduvast istumisasendist ja ergonoomilistest kvaliteetistmetest, milles tunnevad end mugavalt ka kõige korpulentsemad isikud. Lisades sellele veel ka uskumatult tõhusa heliisolatsiooni muutub kogu reisijateruum üheks tõeliseks vaikuse ja rahu kantsiks.
ÜHENDATAVUS
Innovaatilisus reisijateruumi südames. Võrguühendusega 3D naviseadmega, Mirror Screeni funktsiooni, PEUGEOT Connect teenuste ja nutitelefoni juhtmevaba induktiivlaadimisega on PEUGEOT Rifter laialdaste võimalustega ühendatavusega.
ZÉNITH® KATUS
Lisaks täiendava valguse allikale pakub elektrilise päikesevarju ja LED valgustusega Zénith® katus täiendavaid praktilisi panipaiku keskkaares, salongi pagasiruumis ning ülariiulina reisijateruumi esiosas.

 

MODULEERITAVAD ISTMED JA PAGASIRUUM
Kõikide soovidega ühilduv mahtuniversaal, 5- või 7-kohalisena ja kahes pikkuses (Standard ja Long) saadaval olev PEUGEOT RIFTER pakub ohtralt konfigureerimisvõimalusi. Juhi kõrvalistuja iste ja 2/3-1/3 jaotusega kokkuliigendatav tagaiste või 3 eraldi istmest moodustuv istmerida koos „Magic Flat”, põrandasse kokkuliigendamist võimaldava süsteemiga, kahest eraldiasetsevast ja eemaldatavast istmest moodustuv 3. istmerida … valige just selline konfiguratsioon nagu teile parasjagu vaja! Selle mudeli pagasiruum on muljeltavaldavalt ruumikas, mahutavusega alates 775 l kuni 3500 l, mis 5-kohalise, pika mudeliversiooni korral ulatub kuni 4000 liitrini. Lisaks hõlbustavad nii laadimist kui ka mahalaadimist veel ka avatav tagaklaas, madal pagasiruumi lävi ja sile põrandapind.
PANIPAIGAD
Ohtralt kasutusvõimalusi erinevatele panipaikadele. Esi- ja tagaukse paneelid, keskkonsool, jalgaderuum jne. PEUGEOT RIFTER on rekordiliselt suure panipaikade mahutavusega omas kategoorias. Panipaiku on rohkem kui varem, need on endisest ruumikamad ja hõlpsamalt ligipääsetavad ning nende disain on täpselt läbimõeldud erinevate, igapäevaselt kasutatavate esemete ärapaigutamiseks.

MOOTORIVALIK
ROHKEM TEGEVUSVABADUST VÕIMALDAVAD MOOTORID

 

PEUGEOT RIFTERi innovaatilised mootorid on võimsad kuid ökonoomsed. Uue põlvkonna BlueHDi diiselmootoritel ja PureTech bensiinimootoritel on pakkuda teile nii suuremat sõidurõõmu kui ka enneolematuid elamusi.
PEUGEOT RIFTER on saadaval varustatuna BlueHDi 100 viiekäigulise manuaalkäigukastiga BVM5 mootoriga või PureTech 110 S&S kuuekäigulise manuaalkäigukastiga BVM6 mootoriga, mis on suurema kulutõhususe saavutamiseks ühtviisi saadaval ka eriti säästliku versioonina.
Sujuvam sõit ühe lihtsa valikunupu toimest. 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga toimub käiguvahetus sujuvalt ja täiesti iseseisvalt nii, et alati on sisse lülitatud õige käik. Lisaks on teil tänu labadele roolil võimalus käikude manuaaleks vahetamiseks, ilma automaatvahetuse funktsiooni seejuures kaotamata.

TEHNOLOOGIA
VAEVATU JA MURETU JUHTIMINE

Hätta ei jää mitte kuskil. Teie olete olukorra peremees, seda nii siledatel maanteedel kui ka kõige ebatasasematel kõrvalteedel. Teie turvalisuse suurendamiseks ja teie igapäevaste toimingute hõlbustamiseks on PEUGEOT RIFTER varustatud tippklassist tehnikaga ja juhiabidega suurel hulgal.

MANÖÖVRITE SOORITAMISE ABISÜSTEEMID
Ja parkimine on lihtne. PEUGEOT RIFTER erinevate manööverdusabidega naudite suuremaid vabadusi ja rõõme. Visiopark 1 tagurduskaamera, Viimase põlvkonna Park Assist ja surnud nurga seiresüsteem: õige tehnika toime tulemiseks igas olukorras.
JUHIABISÜSTEEMID
Koos PEUGEOT juhiabidega muudab RIFTER teie teekonnad teile vaevatuteks ja pakub teile muretumat sõitu turvalisemates tingimustes. Liiklusmärkide täiustatud tuvastussüsteem koos kiirussoovitustega adaptiivne püsikiiruse hoidja koos Stop funktsiooniga, tahtmatu jooneületuse aktiivhoiatus, võtmevaba lukustus ja käivitus, elektriline sekundaarpidur. Tehke oma sõidud harukordselt mängleva kergusega.
GRIP CONTROL
Parem haarduvus tõhusama läbivuse tagamiseks. Advanced Grip Control täiustatud veojõukontrolli ja optimeeritud libisemisvastase süsteemiga ühildub sõitmine PEUGEOT RIFTERiga teie kõikide vajadustega. Sõidurežiimi juhtnupp asukohaga keskkonsoolil võimaldab tõhusama läbivuse tagamiseks valiku viie veojõuskeemi vahel (Standard, Lumi, Maastik, Liiv, ESP OFF). Kõige nõudlikemate tarvis on pakkuda veel ka neljarattaveoline mudeliversioon.
HILL ASSIST
Jääge olukorra peremeheks ka kõige äärmuslikemates oludes. Advanced Grip Control veojõukontrolli HADC funktsiooniga püsib PEUGEOT RIFTER peresõiduki kiirus ohjes ka kõige järsematel nõlvadel. Teie saate pühendada kogu tähelepanu juhtimisele ja tunda end vabamalt tänu suuremale ohutusele, mugavusele ja juhitavusele.

MYPEUGEOT® MOBIILIRAKENDUS
TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu My Peugeot tasuta rakendusele :

  • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
  • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
  • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.