Uued autod

Disain

MOODSA DISAINIGA SISEMUS

peugeot-rifter-

Võrreldamatu mugavus. Võtke koht sisse uue PEUGEOT RIFTER juhikohal ja tundke rõõmu perfektselt ühilduvast istumisasendist ja ergonoomilistest kvaliteetistmetest, milles tunnevad end mugavalt ka kõige korpulentsemad isikud. Lisades sellele veel ka uskumatult tõhusa heliisolatsiooni muutub kogu reisijateruum üheks tõeliseks vaikuse ja rahu kantsiks.

MODULEERITAVAD ISTMED JA PAGASIRUUM

peugeot rifter

 

Kõikide soovidega ühilduv  5- või 7-kohalisena ja kahes pikkuses (L1 ja L2) saadaval olev uus PEUGEOT RIFTER pakub ohtralt konfigureerimisvõimalusi. Juhi kõrvalistuja iste ja 2/3-1/3 jaotusega kokkuliigendatav tagaiste või 3 eraldi istmest moodustuv istmerida koos „Magic Flat”, põrandasse kokkuliigendamist võimaldava süsteemiga, kahest eraldiasetsevast ja eemaldatavast istmest moodustuv 3. istmerida … valige just selline konfiguratsioon nagu teile parasjagu vaja! Selle mudeli pagasiruum on muljeltavaldavalt ruumikas, mahutavusega alates 775 l kuni 3500 l, mis 5-kohalise, pika mudeliversiooni korral ulatub kuni 4000 liitrini. Lisaks hõlbustavad nii laadimist kui ka mahalaadimist veel ka avatav tagaklaas**, madal pagasiruumi lävi ja sile põrandapind.

ZÉNITH® KATUS

Lisaks täiendava valguse allikale pakub elektrilise päikesevarju ja LED valgustusega Zénith® katus täiendavaid praktilisi panipaiku keskkaares, salongi pagasiruumis ning ülariiulina reisijateruumi esiosas.

PANIPAIGAD

Ohtralt kasutusvõimalusi erinevatele panipaikadele. Esi- ja tagaukse paneelid, keskkonsool, jalgaderuum jne. Uus PEUGEOT RIFTER on rekordiliselt suure panipaikade mahutavusega omas kategoorias. Panipaiku on rohkem kui varem, need on endisest ruumikamad ja hõlpsamalt ligipääsetavad ning nende disain on täpselt läbimõeldud erinevate, igapäevaselt kasutatavate esemete ärapaigutamiseks.