Uued autod

Tehnoloogia

Uus PEUGEOT Rifter, innovaatilised mootorid ja arvukad juhiabisüsteemid suurema tegevusvabaduse saavutamiseks.

peugeot-diesel
peugeot-rifter-

UUE PÕLVKONNA MOOTORID
Uue PEUGEOT RIFTERi innovaatilised mootorid on võimsad kuid ökonoomsed. Uue põlvkonna BlueHDi diiselmootoritel ja PureTech bensiinimootoritel on pakkuda teile nii suuremat sõidurõõmu kui ka enneolematuid elamusi.

Uus „pirukas” RIFTER on saadaval BlueHDi 100, 5-käigulise manuaalkäigukastiga M5 diiselmootoriga või PureTech 110 S&S, 6-käigulise manuaalkäigukastiga M6 bensiinimootoriga, mis on veelgi suurema kulutõhususe saavutamiseks ühtviisi saadaval ka eriti säästliku versioonina.

Esitatud, kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused on esitatud vastavalt versioonipõhiselt rakenduvale NEDC (R (EÜ) Nr 715/2007 ja R (EÜ) Nr 692/2008 tüübikinnitusele), mis võimaldab võrdlemise teiste sõidukite vastavate väärtustega.

UUS EAT8 AUTOMAATKÄIGUKAST
Sujuvam sõit ühe lihtsa valikunupu toimest. Uue 8-käigulise EAT8 automaatkäigukastiga toimub käiguvahetus sujuvalt ja täiesti iseseisvalt nii, et alati on sisse lülitatud õige käik. Lisaks on teil tänu labadele roolil võimalus käikude manuaaleks vahetamiseks, ilma automaatvahetuse funktsiooni seejuures kaotamata.

VAEVATU JA MURETU JUHTIMINE

peugeot-rifter-
peugeot-rifter-

Ja parkimine on lapsemäng. Uue PEUGEOT RIFTER erinevate manööverdusabidega naudite suuremaid vabadusi ja rõõme. Visiopark 1 tagurduskaamera, Viimase põlvkonna Park Assist ja surnud nurga seiresüsteem:  õige tehnika .toime tulemiseks igas olukorras.
Koos PEUGEOT juhiabidega muudab uus RIFTER teie teekonnad teile vaevatuteks ja pakub teile muretumat sõitu turvalisemates tingimustes. Märkide laiendatud ulatusega äratundmissüsteem ja kiiruspiirangute hoiatused, adaptiivne kiirushoidik koos Stop-funktsioonigai, joone soovimatust ületamisest hoiatav aktiivhoiatus, võtmevaba lukustus ja käivitus, elektriline sekundaarpidur jne. Kõik mis vaja, et sõidud laabuksid vaevatult.