Uued autod

3008

Tutvuge uue PEUGEOT 3008 linnamaasturiga ja selle ainukordse stiiliga, mis paneb linnamaasturite seas puhuma täiesti uued tuuled. Selle masina teotahtelisust rõhutavas stiilis on jõulisus ühendatud elegantsiga ja dünaamilisus on hämmastav kooskõlas sõiduki nägususega. Senisest veelgi modernsema kontseptsiooniga ja eksklusiivne PEUGEOT i-Cockpit® armatuur koos nii juhikohal kui ka igal pool reisijateruumis peituvate uuenduslike ja tipptehnoloogiliste lahendustega on töötatud välja seniolematu heaolu ja ohutuse tagamiseks nii juhile kui ka kõikidele reisijatele. See mudel on saadavalt PISTIKHÜBRIIDINA, BENSIINI- JA DIISELMOOTORIGA, mis tagavad teile tippklassist sõiduelamuse.

DISAIN

SILMAPAISTVAM DISAIN

Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi välisilmest kiirgab selle masina varjamatut isikupära, mille juures on leitud hämmastav tasakaal jõulisuse ja maitsekuse vahel. Selle sõiduki uus esiosa, mis paneb linnamaasturite segmendis puhuma uued tuuled, ei jäta kahtlust silmapaistvast isikupärast. See premium-klassi mudel sillutab teed julge pealehakkamise ja modernsuse ajajärku.

UUS ESIOSA
Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi võimas esiosa, mis kõneleb ühtviisi nii maitseka väljapeetuse kui ka julge tulevikku vaatamise keelt, toob oma püstise, ilma raamita iluvõrega ja selle pikendusena kulgevate tiivakestega juba täna kätte kõik hetkel alles eos olevad ilustandardid.
UUED ESITULED
Estitulede tule- ja valgusdisain hõlmab kõikide mudeliversioonide põhivarustuses LED tulesid koos nende elegantsi toonitavate ja eksimatult PEUGEOT’ identiteeti rõhutavate, „lõvikihvadest“ led-ribadega, Full-LED staatiliste kurvituledega esituled.

TUULESUUNAJAD TIIVAL
Kroomitus tuulesuunajad esitiibadel esitulede pikendusena, mis saavad loomuliku jätku katusereelingute kroomitud iluliistu näol, jätkates nägusat joont kuni tagaspoilerini välja. See kaasaegne ja dünaamiline joon toob esile uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi silueti rafineerituse.
UUED VALUVELJED
19’’ San Francisco, teemantmustriga eriseeria disainiga valuveljed, veenvad tiivalaiendid ja massiivsed tugevdused ukse alaosas toovad selgelt esile uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi teotahtelise iseloomu ja vastupidavuse, millele võib kindel olla.
UUED TAGATULED
Sõiduki tagaosas moodustuvad uued, PEUGEOT’le margikohaselt iseloomuliku disainiga tagatuled vapilooma küünisejälgi 3D vormingus imiteerivatest Full LED tuledest koos jooksvate suunatuledega. Tuled on kaetud kergelt suitsuse katteklaasiga, mis moodustab sellisena ühtlase terviku musta värvi iluribaga algusega tagaluugilt kuni sõiduki külgedele välja, tuues veelgi selgemalt esile selle masina sportlikku iseloomu.

Rõhutage uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi potentsiaali veelgi, tuues samas esile selle masina varjamatu elegantsi musta värvi, Blacki pack viimistluspaketiga, mis on saadaval üksnes GT ja GT Pack mudeliversioonidel.

Lisaks tõmbab kadedaid pilke enneolematu, tume kroom „Dark Chrome” viimistlus iluvõrel ja vapilõvil.
3008, GT ja PEUGEOT embleemid uhkeldavad sametmustas rüüs, ülimas kooskõlas katusereelingutega.
Läikivmustad pamperi alaliist, esitiibade iluliistud, salongi ja spoileri iluliistud ja tagapamperi liist.
Washington 19”, teemantmustriga eriseeria veljed on viimistletud oonüksmustad Noir Onyx värvi ja Black Mist musta lakiga.

JUHIKOHT

VAHETUM ELAMUS

PEUGEOT i-COCKPIT® ARMATUURIGA PAKUTAV AINUKORDNE KOGEMUS

Haarates uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi ohjad PEUGEOT i-Cockpit® moderniseeritud, ergonoomiliselt ja luksklassist juhikohalt avaneb võimalus kogeda ainukordses lihtsuses ja intuitiivsuses väljenduvat sõidukogemust enneolematu mugavuse ja ohutuse tingimustes.
Selle sõiduki kompaktne ja multifunktsionaalne rool istub hästi kätte ja tagab hea tunnetuse sõiduki üle.
Selle sõiduki uus 10’’ HD puuteekraan koos häälkäsklusi toetava 3D naviseadmega on nüüd „multi-touch“ tehnika toega. Elegantsed Toggles Switches kroomklahvid võimaldavad kiire ja intuitiivse juurdepääsu erinevatele mugavusfunktsioonidele.
Selle digitaalne, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldav, kõrge kuvamiskvaliteediga näiduplokk on hõlpsalt parametreeritav ja isikukohastatav, võimaldades kogu juhtimiseks vajaliku teabe kuvamise juhi vaatevälja.
Pistikhübriidide PEUGEOT i-Cockpit® on otsast lõpuni spetsiifilise suunitlusega, võimaldades otstarbekohaselt kogu, sõitu iseloomustavate andmete otstarbekohase kuvamise näiduplokile teie vaateväljas (sõidurežiim, akuenergia ressurss ja läbisõiduulatus akude pealt) ning energiakulu (nii elektrienergia kui ka kütus) statistika kuvamise puuteekraanile.

ÜHENDATAVUS

 

Peugeot Connect teenustepakett võimaldab teile paljude ühilduvusega teenuste kasutamise koos TomTom navisüsteemiga liiklusinfo, parklate saadavuse, kütuse hindade, ilmateate vms info visualiseerimiseks reaalajas. Mirror Screen funktsiooniga saate kuvada oma nutitelefoni rakendused puuteekraanile, seda Apple CarPlay või Android Auto ühilduvuse eeldusel, ning tänu juhtmevabale laadimisalale sõiduki esiosas ei ole teil tarvis karta ka ühenduse katkemist. Tagaistmel reisijate käsutuses on omakorda kaks USB laadimispistikut kaasaskantavate seadmete jaoks. Hi-Fi FOCAL® tippklassist ja tehnoloogiliselt innovaatiline audiosüsteem on uskumatult kvaliteetse heliga. Keskriba ja kõrgsageduste kõlarid on uue Bronze Belem dekooriga ning bassikõlar asukohaga istme all ei hõiva pagasiruumi ressursse.

MOOTORIVALIK

SMART HIGH TECH*

* Nutikad tehnoloogiad

Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturiga on teil vabadus valida jõuallikas tegemata seejuures järeleandmisi teie poolt teie PEUGEOT’ juures oodatavatele omadustele: olmemugavus, suure mahutavusega pagasiruum ja enne kõike sõidurõõm.

Sisepõlemismootorite valik
Kogu lai sisepõlemismootorite valik uuel PEUGEOT 3008 linnamaasturil on varustatud Stop&Start süsteemiga.
Bensiinimootorid, millega on tagatud ühtviisi nii sõidu dünaamilisus kui ka kõrgest klassist jõudlusnäitajad:
• PureTech 130 S&S BVM6,
• PureTech 130 S&S EAT8,
• PureTech 180 S&S EAT8.Diiselmootorid, millega on tagatud kõrgest klassist jõudlusnäitajad minimaalse heitmekoguse juures:
• BlueHDi 130 S&S BVM6,
• BlueHDi 130 S&S EAT8.
Kaheksakäiguline EAT8 automaatkäigukast käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise toimega käiguvalitsaga, millega on tänu Quickshift tehnoloogiale tagatud kiired ja sujuvad käiguvahetused. Sellise, optimeeritud käiguvahetusega on tagatud kütuse kokkuhoid ja kasutusmugavus lisaks erakordsele sõidurõõmule.
Pistikhübriidid
Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriid linnamaastur on saadaval HYBRID4 mudeliversioonina (neljarattavedu, 300 hj). Selles on ühendatud:
• 147kW/200 hj PureTech bensiinimootor
• Kaks elektrimootorit võimsusega 80 kW / 110 hj13,2 kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 59 km WLTP järgi mõõdetuna (69 km NEDC järgi mõõdetuna).
Uus PEUGEOT 3008 pistikhübriidiga linnamaastur on ühtviisi saadaval veel ka HYBRID mudeliversioonis (kaherattavedu, 225-hj). Selles on ühendatud:• 132kW/180 hj PureTech bensiinimootor
• 80kW/110hj elektrimootor
13,2 kWh akupatarei tagab läbisõiduulatuse 100% elektrilisel režiimil 56 km WLTP järgi mõõdetuna (65 km NEDC järgi mõõdetuna).

INNOVAATILISED TIPPTEHNOLOOGILISED LAHENDUSED

Uue PEUGEOT 3008 linnamaasturi, viimase põlvkonna juhiabid suurendavad mugavust ja ohutust sõitmisel veelgi ja viivad teid sammukese edasi sõiduki isesõitvuse suunas.

Olenemata olukorrast, ükskõik kas liikluseeskirjade järgimiseks (liiklusmärkide lugemine) või juhi ülesannete hõlbustamiseks liiklusvoogudes (Pack Drive Assist Plus täiustatud juhiabide pakett, adaptatiivne püsikiiruse hoidja „ACC“ Stop & Go, parkimisabi või siis sõidurea hoidmine koos teeperve tuvastusega) või siis sõiduki ümbruses toimuva jälgimiseks (pimeda nurga aktiivjälgimise süsteem), on need juhiabid alati abiks teie sõidu hõlbustamisel.

NIGHT VISION
Pimedaajal tuvastab eksklusiivne, infrapunakaameraga varustatud „Night Vision“ süsteem jalakäijate või loomade olemasolu kuni 200 m sõiduki ees, väljaspool tulede valgusvihu ulatust, ja edastab vajaduse korral otstarbekohase hoiatuse. Jalakäijate või jalgratturite tuvastamine ohtlikult sõidukile lähedal toob kaasa ka automaatse hädapirduse rakendumise.
ADVANCED GRIP CONTROL veojõusüsteem
Advanced Grip Control veojõukontroll seisneb paketis, mis moodustub optimeeritud veojõukontrolli süsteemist, spetsiaalsetest rehvidest ning mägipidurisüsteemist. See võimaldab optimaalse haarduvuse saavutamise ka kõige raskemate tingimustega: lumes, mudas või liivas.HYBRID4 võimas neljarattaveoga mudeliversioon pakub suuremaid sõiduelamusi ja tavapärasest parema haarduvuse nii teedel ja tänavatel kui ka raskesti läbitavatel maastikel ning sõiduk on saadaval ka nõlvast laskumise juhiabiga Hill Assist Descent Control

MYPEUGEOT®RAKENDUS

PÜSIGE OMA SÕIDUKIGA ÜHENDUSES

Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot tasuta rakendusele:
• Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
• Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
• Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.
• Hallake vaevatult oma uue 3008 linnamaasturi aku laadimislülitusi ja reisijateruumi sisekliima sõidueelse ettevalmistuse lülitusi.

MYPEUGEOT®