Uued autod

5008

Astuge sportlikkuse ja isikupära uude ajastusse.
Ühtviisi nii jõuline kui nõtke, tipptehnoloogilistest lahendustest pakatav ja väljapeetud PEUGEOT 5008 linnamaastur
on kõiges töötatud välja teie tundmuslike kogemuste võimendamiseks ning tegevusvõimaluste laiendamiseks.

VEENEV DISAIN


PEUGEOT 5008 linnamaasturi kaasaegne disain avaldab muljet juba esimesest pilgust. Sportliku joonega ja kõrgendatud keredisain, suurte mõõtudega rattad maitsekalt säbruliste velgedega, kroomitud elemendid, alumiiniumist katusereelingud ning Black Diamond katus toovad kõik filigraanselt esile selle masina küllusliku ruumikuse.
Kas pole mitte imetlusväärne selle sõiduki veenev disain, milles on perfektselt ühendatud 7 kohalise linnamaasturi omadused premiumklassi sedaani elegantsi ja esinduslikkusega.

ESITULED
Teie käsutuses on rohkelt laadimisruumi pagasiruumis, mille avamiseks piisab lihtsalt jalaliigutusest tagapamperi all tänu käed-vabad tagaluugi süsteemile.
KATUSELUUK
Tänu avaratele klaaspindadele ja katuseluugiga panoraamkatuselei koos sinist värvi valgusjuhikutega avaneb teile ühelt poolt ainukordne vaade ning teiselt poolt ümbritseb teid meeldiv miljöövalgustus.
PAGASIRUUM
Geniaalselt praktilisi lahendusi pakkuv ruumikas, relsside ja pagasiruumi võrguga varustatud pagasiruum on erakordselt ruumikas ning hõlpsalt ligipääsetav. Madala laadimislävega ja suure tagaluugiga pagasiruum annavad sõidukile muljetavaldava ruumikuse ning avaruse. Uus PEUGEOT 508 SW on saadaval ka varustatuna „käed-vabad“ elektrilise tagaluugiga, mis koos võtmevaba sissepääsu ja käivitamisega võimaldab pagasiruumi avamise lihtsa jalaliigutusega tagastange all.
MODULEERITAVUS
Luksusliku kvaliteediga salongis avanevad arvukad võimalused reisijateruumi konfigureerimiseks vastavalt reisijate vajadusele tänu kolmest eraldiseisvast istmest koosnevale teisele ning kokkuliigenduvast ja eemaldatavast kahest istekohast kolmandale istmereale.
MUGAV SALONG
Nappa nahksisu ja puitviimistlus koos maitsekate kroomdetailidega paitavad silma ja erutavad teie meeli ka kõige väiksemates detailides.
Head tuge pakkuvad ja koguselja massaažifunktsiooniga istmed lisavad mugavusele veel ka erakordsuse mõõtme.
TAGATULED
Tagaosas rõhutab masina atleetlikkust aerodünaamilise kujuga, kalduse asetusega tagaklaas. PEUGEOT 5008 linnamaasturi kordumatu stiili toovad esile nii valgel kui ka pimedaajal pidevalt põlevad, kolme küünisejälge imiteerivad LED-tuled integreerituna musta värvi iluribasse kerel.

JUHIKOHT
VÕIMENDATUD SÕIDUKOGEMUS

PEUGEOT i-Cockpit® 100% High-tech armatuur erutab meeli ja muudab kõik teie sõidud erakordselt meeldivateks elamusteks. Tänu digitaalsele, pilku teelt pööramata jälgimist võimaldavale konfigureeritavale näidikuplokile koos 8’’ mahtuvusliku puutetundliku ekraaniga hoiate kogu, juhtimiseks vajalikul teabel silma peal ilma vajaduseta pilku selleks teelt tõsta.

ÜHENDUVUSEGA TEHNOLOOGIA.
Projitseeriga oma parimad, ühendatavuse toega rakendused Mirror Screen funktsiooni abil 8’’ mahtuvuslikule puutetundlikule ekraanile, samas kui teie nutitelefon laeb ennast ise keskkonsooli all täis.
ET SIHT OLEKS PIDEVALT SILME EES.
Võrguühendusega 3D närvisüsteemii ja selle häälkäskluste toe abil jõuate TomTom® teenuste toel, mis võimaldab kõikide, juhtimise seisukohast oluliste sündmuste esitamise reaalajas, alati kindlalt sihtpunkti.
Hi-Fi FOCAL® HELISÜSTEEM
Tundke rõõmu uue PEUGEOT 5008 linnamaasturi erakordselt kvaliteetsest helist. Teie käsutuses on Focal® Hi-Fi Premium tippklassi helisüsteem heli taasesitusega läbi kümne integreeritud kõlari, millega on tagatud puhas ja tippklassist kvaliteediga heli.

TÕHUSATE MOOTORITE VALIK

Sõitmist ühtviisi nii erksa kui ka hea juhitavusega PEUGEOT 5008 linnamaasturiga iseloomustab kõrgest klassist dünaamilisus premiumklassi sedaani helisummutuse juures.
See sõiduk on saadaval varustatuna Peugeot’ viimase põlvkonna, Euro 6 tüübikinnitusega PureTech bensiinimootoritega või BlueHDi diiselmootoritega.
Varustatuna viimase põlvkonna kaheksakäigulise EAT8 käigukastiga ja elektrilise roolivõimuga ning märkimisväärselt kergena iseloomustab seda masinat esmaklassiline juhitavus ja teelpüsivus pakkudes erakordse sõidukogemuse.

 

TEHNOLOOGIA
TURVALISUS NING JUHIABI SÜSTEEMID

PEUGEOT 5008 linnamaasturi ohutus on olenemata mudeliversioonist kõige kõrgemal tasemel: optimeeritud kerestruktuur löögijõu tõhusamaks neeldumiseks, kuus turvapatja, ABS, ESP jne. Lisaks on teie lahutamatuteks kaaslaseks sõiduki juhtimisel veel ka tuuleklaasi ülaosas paikneva multifunktsionaalse kaamera, kaheteistkümne ultraheli anduri, radari ja kahe, 180° rakursiga kaamera abil liikluses toimuvat jälgivad juhiabid.

Advanced Grip Control täiustatud veojõusüsteemiga ei jää ükski sihtpunkt saavutamata ega tee sõitmata olenemata pinnasest (kruus, muda, lumi jne): muretu liikumisvabadus ulatab teile terekäe.
Teid saadab teie teel rohkelt juhiabisid: kiiruspiirangu märkide tuvastus ja kiiruse soovitus, automaatne hädapidur (Active Safety Brake) koos kokkupõrkeohu hoiatusega (Distance Alert), joone soovimatust ületamisest hoiatav jälgimissüsteem, pimeda nurga seiresüsteem, juhti tähelepanu langemisest teavitav hoiatus ja adaptiivne püsikiiruse hoidja koos Stop funktsiooniga.
Lisaks on manöövrite muretuks sooritamiseks linnaliikluses teie käsutuses manööverdus- ja parkimisabid: 360° rakursiga visuaalne parkimisabi ja Park Assist süsteem.

 

MYPEUGEOT® MOBIILIRAKENDUS
TEIE SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE

MyPeugeot® rakenduse kaudu on teil igal ajahetkel ja olenemata asukohast teada:

  • Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
  • Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
  • Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.