Uued autod

Sisedisain

LAIENDATUD AVARUSED

PEUGEOT 5008 KATALOOG  PEUGEOT 5008 LISAVARUSTUS

peugeot-5008

Laske oma tunnetel rääkida ja nautige unikaalset sõiduelamust 100% kõrgtehnoloogilise PEUGEOT i-Cockpit® juhialas. Jälgige vajalikku sõiduinfot, silmi kindlalt teel hoides, silmade kõrgusel asuvalt kohandatavalt digitaalselt armatuurlaualt ja 8-tolliselt võimsalt puutetundlikult ekraanilt.

7-KOHALINE

Tänu kolmele üksikistmele ja kaheistmelisele kolmandale istmereale, mida on võimalik kokku klappida ja sõidukist eemaldada, saad oma uue 5008 linnamaasturi kohandada täpselt oma äranägemisele vastavaks nii, et reisijate sõit oleks alati mugav.

KÄEPÄRANE

PEUGEOT i-Cockpit® juhialas

Laske oma tunnetel rääkida ja nautige unikaalset sõiduelamust 100% kõrgtehnoloogilise PEUGEOT i-Cockpit® juhialas.

Reisige täielikus meelerahus uusima põlvkonna, häälkäskluste abil juhitava 3D navigatsiooniseadme abil, mille TomTom® teenused kuvavad reaalajas infot liikluse, ilma, parkimise, teeninduspunktide, vabaaja tegevuste jpm. kohta.

SISUSTUS

Viimse detailini viimistletud

Elegantse interjööri viimiseks täielikku kooskõlla teie maitsega valige kvaliteetsete materjalide, õrnade värvide ja täiusliku viimistluse hulgast .

VABADUS KOHANDADA

Konfigureeri modulaarne linnamaastur täpselt oma soovile vastavaks ja naudi avarat pagasiruumi.
Madala laadimisavaga pakiruumi maht on kuni 780 dm3 ning juhi kõrvalistuja istme seljatoe kokkuvoltimisel saate vedada kuni 3,2m pikkuseid esemeid. Uus PEUGEOT 5008 linnamaastur avab hulga erinevaid võimalusi.