Uued autod

Tehniline info

TÄIESTI UUS AT8 AUTOMAATKÄIGUKAST

Uuel PEUGEOT 5008 linnamaasturil on laiendatud mootorite valikut ning nüüd on kasutusel innovaatiline ja tõhus AT8 (efektiivne 8-käiguline automaatne jõuülekanne) automaatkäigukast.
See uue põlvkonna automaatkäigukast on saadaval 1,2 L PureTech 130 hj mootoritega, 1,6 L THP 180 hj  ja 225hj mootoritega ning 1,5 L BlueHDi 130 hj ja 2,0 L BlueHDi 180 hj mootoritega, tagades ülima sõiduelamuse.
Peamised uuendused:

  • AT8 võimaldab kuni 5% kütusesäästu
  • parandades tootlikkust täiustatud Stop & Start süsteemiga kuni 20 km/h ning üleminekuga kaheksale käigule;
  • võttes kasutusele erilise vaba veeremisega ECO režiimi (20 kuni 130 km/h);
  • parandustega kaalus ja kompaktsuses.

MÕÕDUD

PEUGEOT 5008 KATALOOG             PEUGEOT LISAVARUSTUS

PEUGEOT 5008 TEHNILISED ANDMED

KÜTUSEKULU JA CO2 HEITMEKOGUS

  • WLTP(1) väärtused tabelis

(1) Esitatud kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused vastavad WLTP tüübikinnitusele (määrus EL 2017/948). Alates 1. septembrist 2018 antakse uutele sõidukitele tüübikinnitused ülemaailmselt ühtlustatud sõiduautode katsemenetluse (WLTP) alusel, mis seisneb uue ja täpsemalt tegelikkust kajastavas katsemenetluses kütusekulu ja CO₂ heitmekoguse mõõtmiseks. Nimetatud WLTP protseduur asendab täies mahus seni kasutusel olnud Euroopa uue sõidutsükli (NEDC) protseduuri. Kuna katsetingimused vastavad täpsemalt tegelikkusele, on ka WLTP protseduuri järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ heitmekogused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC protseduuri järgi mõõdetuna. Kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused sõltuvad konkreetse sõiduki otstarbekohasest varustustasemest, lisavarustusest ja rehvide tüübist. Täpsema teabe saamiseks pöörduge lähima müügiesinduse poole. Rohkem teavet veebilehelt aadressil https://peugeot.vikingmotors.ee/omanikule/wltp/

  • NEDC(2) väärtused tabelis

(2) Kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused, mis on määratud kindlaks vastavalt uuele WLTP määrusele (EL määrus 2017/948) ning saadud väärtused teisendatakse NEDC-ks, mis võimaldab võrreldavuse teiste sõidukitega. Täpsema teabe saamiseks pöörduge lähima müügiesinduse poole. Väärtuste juures ei ole arvestatud sõiduki otstarbekohaste kasutustingimustega, sõidustiiliga, sõiduki varustustasemega ega lisavarustusega ning väärtused võivad varieeruda olenevalt kasutatavate rehvide tüübist.