Uued autod

Tehnoloogia

PIDURDAMATU SÕIDUNAUDING

PEUGEOT 5008 KATALOOG            PEUGEOT 5008 LISAVARUSTUS

Väleda ja kergesti juhitavana pakub uus PEUGEOT 5008 linnamaastur suurepärast teetunnetust ja luksusliku salongi akustilist mugavust. Uue mudeli jõulised mootorid koos viimase põlvkonna EAT6 automaatkäigukastiga, elektrilise roolivõimendiga ja ülimadala kaaluga toovad kaasa suurepärase teelpüsivuse ja vaimustava sõidukogemuse.

BLUEHDI-MOOTORID 508sw

BLUEHDI TEHNOLOOGIA

Uue PEUGEOT 5008 linnamaasturi BlueHDi Euro6* diiselmootorid ühendavad suure sooritusvõime ja vähendatud heitmekoguse. BlueHDi mootorid suudavad vähendada kütusekulu, piirates CO2 heitmeid vahemikku 100 kuni 121 g/km, vähendada lämmastikoksiidi NOx heitmeid kuni 90% ning eemaldada 99,9% tahmaosakestest, kombineerides SCR (Selective Catalytic Reduction, selektiivse katalüütilise vähendamise) tehnoloogia DPF-iga (diiselmootori tahkete osakeste filtriga).

*Vastavalt ELi tüübikinnitusele:

  • Kütusekulu linnas alates 4,5 kuni 5,6 l/100 km kohta – CO2 heide: 116 kuni 145 (g/km)
  • Kütusekulu maanteel alates 3,8 kuni 4,4 l/100 km kohta – CO2 heide (g/km): 99 kuni 115 (g/km)
  • Keskmine kütusekulu alates 4,0 kuni 4,8 l/100 km kohta – CO2 heitmed (g/km): 105 kuni 125 (g/km)

PURETECH TEHNOLOOGIA

Uue PEUGEOT 5008 linnamaasturi Pure Tech Euro-6 normidele vastavad 3-silindrilised bensiinimootorid pakuvad täiendavat suutlikkust tänu vähendatud kaalule ja väiksematele mõõtmetele. Nad toovad ainulaadse sõidunaudingu ja tippklassi suutlikkuse andmata järele töökindluses või vastupidavuses. Valitud oma kategoorias aasta mootoriks 2016 on 1,2-liitrine Pure Tech 130 S&S heitmekogused ainult 115 g/km. Saadaval uue EAT6 automaatkäigukastiga.

*Vastavalt ELi tüübikinnitusele

  • Kütusekulu linnas (l/100 km) 6.0 – 6.4 –CO2-heitmed (g/km): 139 kuni 148 (g/km)
  • Kütusekulu maanteel (l/100 km) 4.3 – 4.9 –CO2-heitmed (g/km): 99 kuni 113 (g/km)
  • Keskmine kütusekulu (l/100 km) 5.0 – 5.5 –CO2-heitmed (g/km): 115 kuni 127 (g/km)

VABADUS TEGUTSEDA

peugeot-5008-Advanced Grip Control süsteem

Vabastage ennast piirangutest ja keskenduge oma trajektoorile. Uus kallakult lahkumise abifunktsioon HADC (Hill Assist Descent Control) ,mis sisaldub Advanced Grip Control* süsteemis, reguleerib automaatselt sõiduki kiirust ja hoiab sõiduki ka järsematel nõlvadel täielikult kontrolli all (Funktsioon käivitud kiirustel alla 30km/h ja kallakul vähemalt 5%).

KÕIK ON ÜHENDATUD

Kuvage oma nutitelefoni rakendused 8-tollisel võimsal puutetundlikul ekraanil Mirror Screen funktsiooni** abil ja laadige*** nutitelefoni keskkonsoolis.

*Standard- või lisavarustus sõltub varustustasemest

**Standard-, lisavarustus, või mittesaadaval (sõltuvalt versioonist), kasutab Mirror Screen nutitelefoni andmepaketti, mida juht vajab kõne tegemiseks, sealhulgas veebijuurdepääsu oma operaatori kaudu ega tekita mingeid täiendavaid kõnepaketi tasusid. Kasutajad ühendavad seadme USB ühendusega. Mirror Screen funktsioon töötab Android Auto (Android nutitelefoniga pärast Android Auto rakenduse allalaadimist, kui sõiduk täielikult seisab), Apple CarPlay™ (iOS nutitelefon) või MirrorLink® tehnoloogia (MirrorLink® rakendusega ühilduvate nutitelefonide) kaudu. Sõltuvalt olukorrast töötavad seistes või liikudes teie ohutuse tagamiseks ainult sertifitseeritud Android Auto, Apple CarPlay™ või MirrorLink® rakendused. Mõned neist võivad olla tasulised. Android Auto ja Apple CarPlay™ võivad olla hääljuhitavad. 

 ****Standardvarustuses, lisavarustuses või mittesaadaval, sõltuvalt versioonist – juhtmevaba laadimine Qi standardiga ühilduvate seadmetega.

KÕRGTASEMEL LOOMUTRUU HELI

Naudi tippklassi Hi-Fi heli läbi Focal® (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) 10-kõlariga helisüsteemi ja silmapaistvat akustikat.

Vabastage ennast piirangutest ja keskenduge oma trajektoorile. Sõnum 4×4 maailmast, TEGUTSEMISVÕIMEKUST uus kallakult laskumise abifunktsioon HADC (Hill Assist Descent Control) , mis sisaldub Advanced Grip Control (Olenevalt mudelivalikust kas põhivarustuses, lisavarustuses või pole saadaval) süsteemis, reguleerib automaatselt sõiduki kiirust ja hoiab sõiduki ka järsematel nõlvadel täielikult kontrolli all (Funktsioon käivitud kiirustel alla 30km/h ja kallakul vähemalt 5%).