Omanikule

peugeot 508

IGA DETAIL ON OLULINE!

Seda sõnumit kannavad endas kõik meie inimesed – pikaaegse kogemuse ja professionaalse koolituspagasiga Eesti parimad autospetsialistid. Proovime jõuda iga kliendini, iga tema soovi ja mureni, et teda paremini mõista ja teenindada. Tahame olla oma valdkonna parimad.

Alates 1. jaanuarist 2018 on Viking Motors Peugeot esinduse uksed avatud praegustele ja tulevastele Peugeot omanikele. 25-aastane kogemus tagab usaldusväärsuse, tänu millele on Viking Motorsil sellest aastast Peugeot edasimüügi ja järelteeninduse volitatud esinduse õigused.
Kuni uue, Eesti suurima ja moodsaima Peugeot keskuse valmimiseni Rocca al Mares 2019. aastal tegeleb Viking Motors Peugeot müügi ja hooldusega oma praeguses asukohas aadressil Tallinn, A.H. Tammsaare tee 53.

Viking Motors on läbi aja väärtustanud pidevat arengut. Me käime ajaga kaasas, otsime uusi võimalusi ja uudseid lahendusi, et päevast päeva, igale kliendile parimal tasemel professionaalset teenust pakkuda.

Viking Motors AS kuulub Tallinna Kaubamaja Gruppi 2012. aastast ning on Autode müügi- ja teenindusettevõtete Eesti Liidu ja Eesti Kaubandus-tööstuskoja liige.