Teenindus

Meie südameasi on, et Viking Motorsi teenindustes teostatud remondi- ja hooldustööd tagaks teile kindlustunde ja rahulolu.

Viking Motors Peugeot esinduses teostame Peugeot hooldustöid kõige pikaajalisema kogemusega kõrgelt kvalifitseeritud mehhaanikud. Kasutusel on Peugeot’ originaalvaruosad – Peugeot’ teenindusvõrgus kasutatakse eranditult vaid kvaliteetseid varuosi.

Konkurentsivõimelised hinnad. Me võrdleme oma hindu pidevalt kohalike töökodade omadega. Meie läbipaistvad hinnad hoiavad teid ebameeldivate üllatuste eest ning ühtegi tööd ei võeta ette ilma teie eelneva nõusolekuta.

Kaasaegse varustusega töökojas saavad tehtud kõik kiired ja kvaliteetsed remont-, hooldustööd ning autodiagnostika. Mitte keegi ei ole asjaga paremini kursis, kui meie mehaanikud, kes läbivad pidevalt koolitusi ja kelle oskusi regulaarselt testitakse.

Niivõrd pika ajaloo ja korraliku kogemusega autoteenindus pakub parimat, sest meie juures töötavad vaid parimad!

Viking Motorsil on kehtivad lepingud kõigi Eesti suuremate kindlustusettevõtetega. Meie teenindusmeeskonna hoole alla usaldatud sõiduk on kindlates kätes.

Tänu oma oskustele ja kogemusele võime tagada teile taskukohase ja tootja poolt heakskiidetud teeninduse ükskõik millise Peugeot’ esinduse poolt. Me soovime, et teie Peugeot oleks tippvormis, alates mootorist ja lõpetades summutiga ning et teie sõit oleks muretu.

TEENINDUSLEPINGU AVALDUS