Uued autod

208

Uus PEUGEOT 208

Uus PEUGEOT 208 on jätkuvalt nooruslik, mida rõhutab selle isikupärane ja sportlik siluett. Reisijateruum on varustatud ainukordse PEUGEOT i-Cockpit® 3D armatuuriga. Lisaks on see linnaauto saadaval nii bensiini- , diisel- kui ka elektrimootoriga.

PEUGEOT 208 KATALOOG PEUGEOT 208 LISAVARUSTUS

VASTUPANDAMATU DISAIN

SPORTLIK JA AHVATLEV DISAIN
Uuest PEUGEOT 208 mudelist kiirgab silmatorkavat isikupära. Sõiduki madal siluett, pikk kapott ja ahvatlevad kumerused toovad esile selle masina lummavalt sportliku iseloomu. Ergastes ja isikupärastes värvides saadaval uus 208 on kindel tõeline magnet! Sõiduki veenvat iseloomu rõhutavad Black Diamond* katus ning läikivmustad tiivarandid ja aknaklaasi tihendid, samuti teemanti imitatsiooniga veljed koos keskkapslitega.

ENESEKINDLUS JA SILMAPAISTVUS
Uue PEUGEOT 208 väljendusrikast esiosa kroonib suuremõõtmeline kroomitud iluvõre ning sõiduki modernsusest pakatavat ja lõikavat pilku toonitavad 3 küünisejäljega Full LED esituled koos alaliselt põlevate LED päevasõidutuledega.
NÄHTAVUSE TAGAVAD TULED
Peugeot’le äratuntavalt iseloomulikku tagaosa tõstavad esile nii päevasel kui pimedaajal alaliselt põlevad, kolme küünist jäljendavad Full LED tagatuled koos tulede vahel jooksva läikivmusta ribaga.
VÄLJAPEETUD JA VÄLJENDUSRIKAS TAGAOSA
Uue PEUGEOT 208 dünaamilisele ja sportlikule tagaosale on antitiibasid saade kahte erinevat tüüpi, üks kütusekulu säästu silmas pidades ja teine teelpüsivuse parandamiseks. Veelgi sportlikuma väljanägemise andmiseks on summutiots saadaval kroomituna.
PANORAAMKATUS
Pakkuge oma reisijatele avastamisrõõmu teie poolt külastatavatest kohtadest reisijate jaoks tänu, kuni tagaistmeteni ulatuvale ning valgusküllasuse ja taeva panoraamvaate tagavale Cielo* panoraamkatusele täiesti ennenägematul viisil.
* Saadaval lisavarustusena või ei ole olenevalt versioonist saadaval

SALONGI MATERJALID
Dünaamilised, mugavad ja keha hästi toetavad esiistmed, kõrgkvaliteetsed materjalid, dekoratiivpistega polstrid muudavad uue PEUGEOT 208 reisijateruumi tõeliseks mugavuste oaasiks.

PEUGEOT i-Cockpit® 3D
Salongis tervitab teid PEUGEOT’ uus, viimase põlvkonna i-Cockpit® 3D. Juhtimise erksus ja intuitiivsus on omandanud uued mõõtmed tänu kompaktsele ja integreeritud juhtsüsteemidele, roolilt konfigureeritavale digitaalsele 3D näidikuteplokile, suurele 10’’ puutetundlikule HD ekraanile ja seitsmele klaviatuuri stiilis lülitile. Lisaks on teil võimalus valida veel ka 8 erivärvi miljöövalgustuse vahel.

DIGITAALNE 3D NÄIDIKUPLOKK
Digiarmatuur koos futuristliku 3D holograafilise ekraaniga asetseb täpselt teie silmade tasapinnal. Sõidukit ja sellega sõitmist kajastav teave kuvatakse selgelt loetavana kahele lugemistasapinnale sõltuvalt nende tähtsuse või operatiivsuse astmest (ohutus, juhiabid, navigeerimine). Teil on võimalus enda poolt soovitud andmete parameetrite määramiseks kuvamiseks alaliselt, seda näiteks ühenduvusega 3D navisüsteemi abil, mis hõlmab TomTom® Traffic liiklusteenuseid, et saada ülevaade liiklusest reaalajas ja olla kursis piirkondadega, mida on parem vältida.
KASUTAJASÕBRALIK JA INTUITIIVNE EKRAAN
Suuremõõtmeline, 10’’ puutetundlik HD ekraan on hääljuhtimise toega ning võimaldab ühtviisi juhtimist nuppudest roolil või siis seitsmest, seadmel endal paiknevast klahvist. e-208 ekraanilt leiate jõuülekande toimimist reaalajas kajastava ruumilise kujutise.
Lisaks on teie käsutuses veel ka Mirror Screen funktsioon, mis võimaldab koos teiega teie uue PEUGEOT 208 pardal oleva Apple CarPlayTM, Android Auto või MirrorLink® kasutamise.
UUED PRAKTILISED LAHENDUSED
Esiosast leiate uue ja nutika panipaiga koos induktsioonlaadijaga teie nutitelefoni laadimiseks. Lisaks leiate reisijateruumist hulga USB pesasid teie reisijatel kaasasolevate seadmete ühendamiseks.

MOOTORID
POWER OF CHOICE

UUS PAINDLIK JA TÕHUS PLATVORM
Uus 208 põhineb uuel, moduleeritaval ja erinevate energiaallikate kasutamist toetaval CMP/eCMP platvormil kompromissitu mootorivaliku pakkumiseks bensiini-, diisel- või elektrimootoriga. Masina sõiduomaduste, manööverdatavuse, mürataseme ja kliimamugavuse, samuti sõiduki kaalu optimeerimisel on oma osa CO2 heitgaaside koguse vähendamisel ilma sõiduelamuse intensiivsuse osas seejuures järeleandmisi tegemata!
Ühtviisi on e-208 mudeliversiooni juures tunda eCMP platvormist tulenevad eelised, mis võimaldas optimaalse konstruktsiooni väljatöötamise sõiduki tagaosas sama ruumika reisijateruumiga kui see on sisepõlemismootoriga mudeliversioonide korral ning sama juhtimisasendi juures juhikohal.

SISEPÕLEMISMOOTORITE VALIK
Viimase põlvkonna Euro6 suure jõudlusega ja tõhusad bensiini- ja diiselmootorid meeldejääva sõiduelamuse kogemiseks:
• PureTech
• BlueHDi
Need mootorid on lisaks tänu optimeeritud kütusekulule saavutatud säästlikkusele veel kõik varustatud ka Stop & Start süsteemiga.
8-KÄIGULINE EAT8 AUTOMAATKÄIGUKAST
Uue, 8-käigulise, käiguvahetuslabadega roolil ja elektrilise impulssjuhtimisega EAT8 käigukasti* jõudluse ja erksuse avastamisel proovisõidul jääb teid kummitama üks ja ainus kinnisidee: tahan veel! Selle kiired ja sujuvad käiguvahetused toimuvad tänu Quickshift tehnoloogiale mängleva kergusega
ELEKTRIMOOTOR
Kogege meeldivaid ja tugevaid elamusi, täielikus vaikuse- ja mugavuse mullis. Seda võimaldavad:
Elektrimootori võimsus 100 kW (136 hj)
Erksus tänu suurele pöördemomendile 260 Nm
Läbisõiduulatus kuni 340 km WLTP järgi / kuni 450 km NEDC järgi

TEHNOLOOGIA

 

OHUTUS- JA JUHIABISÜSTEEMID
PEUGEOT 208 uue linnaautoga on teie käsutuses hulgaliselt nutikaid ja ohutust suurendavaid juhiabisüsteeme teie igapäevaste sõitude lihtsustamiseks.

PEUGEOT DRIVE ASSIST
PEUGEOT Drive Assist on teile teenäitajaks osaliselt isesõitvate sõidukite ajajärku:
• sõidujoone jälgimine koos sõidureal paiknemisega,
• liiklusmärkide äratundmine,
• kiiruse kohandamine ja pikivahe hoidmine
ACTIVE SAFETY BRAKE
Vahetu kokkupõrkeohu tuvastamise korral eessõitva sõidukiga või jalakäijaga sõidurajal vajutab süsteem automaatselt kokkupõrke ärahoidmiseks või selle tagajärgede minimeerimiseks pidurit. See süsteem toimib kiirustel kuni 85 km/h.
PARK ASSIST
Sõiduki parkimine parkimiskohale ja parkimiskohalt lahkumine on meie ‘Park Assist’* tehnoloogial põhineva parkimisabi kasutamisel lihtsam kui kunagi varem.
Piisava ruumivaruga parkimiskoha leidmisel võtab süsteem rooli keeramise funktsiooni üle ning juhi ülesandeks jäävad vaid operatsioonid gaasi- ja piduripedaaliga ning käiguhoovaga.
JOONEÜLETUSE HOIATUS
Joone soovimatust ületamisest hoiatamise aktiivsüsteem tunneb tuuleklaasi ülaosas paikneva kaamera abil ära katkendlikud ja pidevad jooned teel, samuti teeservad, ning korrigeerib enne joone soovimatut ületamist või kaldumist teepervele rooli keeramise teel sõidujoont ilma suunatuld sisse lülitamata. Süsteem töötab kiirustel alates 65 km/h.
PIMENURGA JÄLGIMISSÜSTEEM
Kiirustel vahemikus 65 km/h kuni 140 km/h hoiatab aktiivne pimenurga jälgimissüsteem juhti teise sõiduki olemasolust pimedas nurgas.
Hoiatus antakse märgutule süttimisega vastava poole küljepeeglis. Kui juht soovib seejuures siiski sõidurada vahetada (suunatule sisselülitamine), korrigeerib süsteem sõidujoont rooli keeramise teel ja hoiab seeläbi ära kokkupõrke.

* Aktiivne parkimisabi süsteem sõiduki parkimiseks teega paralleelselt või risti. Saadaval lisavarustusena või ei ole olenevalt mudeliversioonist saadaval

MYPEUGEOT®

SÕIDUKI FUNKTSIOONIDE KAUGJUHTIMINE
Tundke rõõmu just endale vajalikest ja oma kontoga sünkroniseeritud teenustest reaalajas tänu MyPeugeot tasuta rakendusele:
• Hoidke silm peal oma sõiduki olekul (juhtimisandmed, lokaliseerimine).
• Lihtne ja kiire juurdepääs teenustele.
• Hallake oma sõiduki hooldust ja teenindust.

MYPEUGEOT®