Uued autod

Välisdisain

KOMPAKTNE LINNAMAASTUR

PEUGEOT 2008 KATALOOG                    PEUGEOT 2008 LISAVARUSTUS

Uus PEUGEOT 2008 on kompaktne ja silmatorkav linnamaastur, mille innovaatiline välimus tugevdab selle kohalolekut. Disain on linnamaasturitele omaselt jõuline: rattakoopalaiendid, vertikaalne esivõre ja katted kaitseraua alaosas, mis kaitsevad keret. Katusereelingud, tagauste iluliistud ning tagaspoiler lisavad elegantsi ja sportlikkust.

KUTSE SEIKLEMA

peugeot 2008

PEUGEOT 2008 linnamaastur kutsub teid seiklema.

Iga viimane detail näitab 2008 valmidust tulla toime kõigega mis teid teekonnal ootab, ükskõik millisel teel liigute. Tõstetud kliirens, tiivakoopa laiendid, katuseraam, kaitsepiirded esiuste kohal ja spoiler tõendavad kõik linnamaasturi südikat isikupära.

ESITULED

PEUGEOT 2008 linnamaasturile lisab dünaamilisust tema elegantne valgussignatuur. Kassilikke esitulesid kaunistavad kroomitud ja mustad elemendid.

TAGATULED

PEUGEOT mudelitele iseloomulikes 2008 tagatuledes on kolm uut soojas toonis küüniste kujulist LED-riba, mis tagavad võimsa 3D efekti. Need disainielemendid ümbritsevad mahuka ja funktsionaalse pakiruumi luuki.

VELJED

Saadaval on uued veljed ja kilbid, valikusse kuuluvad 15″ IODE-ilukilpidest kuni uute 16″ alumiiniumist teemantlõikega velgedeni AQUILLA. Valikus on ka 16″ ja 17″, värvitud või teemantlõikega,  alumiiniumveljed.