Uued autod

Disain

KOMPAKTNE LINNAMAASTUR

PEUGEOT 2008 KATALOOG                    PEUGEOT 2008 LISAVARUSTUS

PEUGEOT 2008 on kompaktne ja silmatorkav linnamaastur, mille innovaatiline välimus tugevdab selle kohalolekut. Disain on linnamaasturitele omaselt jõuline: rattakoopalaiendid, vertikaalne esivõre ja katted kaitseraua alaosas, mis kaitsevad keret. Katusereelingud, tagauste iluliistud ning tagaspoiler lisavad elegantsi ja sportlikkust.

KUTSE SEIKLEMA

peugeot 2008

PEUGEOT 2008 linnamaastur kutsub teid seiklema.

Iga viimane detail näitab 2008 valmidust tulla toime kõigega mis teid teekonnal ootab, ükskõik millisel teel liigute. Tõstetud kliirens, tiivakoopa laiendid, katuseraam, kaitsepiirded esiuste kohal ja spoiler tõendavad kõik linnamaasturi südikat isikupära.

PEUGEOT 2008 linnamaastur kutsub teid seiklema.
Iga viimane detail näitab 2008 valmidust tulla toime kõigega mis teid teekonnal ootab, ükskõik millisel teel liigute.
Tõstetud kliirens, tiivakoopa laiendid, katuseraam, kaitsepiirded esiuste kohal ja spoiler tõendavad kõik linnamaasturi südikat isikupära.

ESITULED

PEUGEOT 2008 linnamaasturile lisab dünaamilisust tema elegantne valgussignatuur. Kassilikke esitulesid kaunistavad kroomitud ja mustad elemendid.

TAGATULED

PEUGEOT mudelitele iseloomulikes 2008 tagatuledes on kolm uut soojas toonis küüniste kujulist LED-riba, mis tagavad võimsa 3D efekti. Need disainielemendid ümbritsevad mahuka ja funktsionaalse pakiruumi luuki.

VELJED

Saadaval on uued veljed ja kilbid, valikusse kuuluvad 15″ IODE-ilukilpidest kuni uute 16″ alumiiniumist teemantlõikega velgedeni AQUILLA. Valikus on ka 16″ ja 17″, värvitud või teemantlõikega,  alumiiniumveljed.

SISEDISAIN

PEUGEOT I-COCKPIT®

cocpit

PEUGEOT i-Cockpit® pakub unikaalseid sõiduelamusi. Minimalistliku disainiga juhikoht võimaldab juhil tähelepanelikuks jääda ja keskenduda sõitmisele. Juhikoht lausa kutsub rooli haarama ja tutvuma kõigega, mis sellel mudelil pakkuda on. Kompaktsel roolil paiknevad käed madalamal ning üksteisele ligemal, muutes juhtimise lihtsamaks ja vähem väsitavaks.

Juhi pilk on teel ning siniste LED tuledega näidikutele kuvatav oluline info on otse silme ees tänu kõrgel paiknevale näidikuteplokile. Tulemuseks on turvalisem ja mugavam sõidukogemus. 7-tolline puutetundlik ekraan võimendab veelgi sõiduelamust, tagades täieliku kontrolli erinevate süsteemide üle.

KÕRGTEHNOLOOGILINE ELEGANTS

peugeot_suv2008_salong1
peugeot_suv2008_salong1

Esimesena oma segmendis pakub 2008 salong võrgutavalt kõrgkvaliteetset viimistlustasandit, mis on peenelt viimistletud viimse nüansini ja seda meeldivate ning mugavate materjalidega.
Valguskeskkond on loodud erilise hoolega. 2008 sisemus ja selle PEUGEOT i-Cockpit® on valgusküllane tänu suurtele klaaspindadele. Roolil asuvat näidikuteplakki ümbritsevad äärmiselt kõrgtehnoloogilised sinised LED-tuled. Katus on saadaval kahes variandis: panoraamne klaaskatus LED ääristega või LED taustavalgustusega lasersöövitusega katus.

DETAILIKUNST

 

MODULAARSUS

Minimalistlik sisedisain sobib täiuslikult kokku välise stiiliga. Armatuurlaud ühendab õhulised ja graafilised jooned ning selle külgedel asuvad tuulutusavad, on 2008 esitulede joont jälgivad. „Tahulised“ elemendid näitavad piinlikult täpset meisterlikkust, mis on pandud igasse viimasesse kui detaili.