Uued autod

Tehniline info

TEHNILINE INFO

PEUGEOT TRAVELLER KATALOOG PEUGEOT TRAVELLER LISAVARUSTUS

BlueHDi-MOOTORID

Uued BlueHDi mootorid pakuvad suurenenud sõidumugavust, optimeerides samal ajal olulisel määral kütusetarbimist ja CO₂ heitmeid.

BlueHDi 180 hp EAT6 on eriliselt võimas ja kombineeritud 6-käigulise automaatkäigukastiga, kasutades Quickshift tehnoloogiaga Uutel BlueHDi mootoritel on tõepoolest kõik olemas: kiirem käiguvahetus, suurepärane voolavus ja fantastiline juhitavus ning vähenenud CO₂ emissioonid.

AUTO HOIURUUM JA PISTIKUPESAD

 

Peugeot Traveller MPV-l on palju avatud ja suletud hoiuruumi (kuni 49 liitrit) kogu reisjatesalongi ulatuses ning ka 12V pistikupesade kõikide istmete juures.

SCR JA TAHKETE OSAKESTE FILTER

BlueHDi tehnoloogia optimeerib SCR ja FAP tehnoloogiate abil kütusekulu.

FAP lisaaine SCR upstreami paigaldus võimaldab:

  • kuni 90% lämmastikoksiidide vähenemist
  • tahkete osakeste vähenemine 99,9% võrra
  • CO2 emissioonid ja kütusetarbimine optimeeritakse (kuni -4% võrreldes Euro 5 mootoritega).
  • kiirem süüde – pärast masina käivitamist – tänu selle madalal temperatuuril töötamisele.

MÕÕDUD

PEUGEOT TRAVELLER TEHNILISED ANDMED

KÜTUSEKULU JA CO2 HEITMEKOGUS

  • WLTP(1) väärtused tabelis

(1) Esitatud kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused vastavad WLTP tüübikinnitusele (määrus EL 2017/948). Alates 1. septembrist 2018 antakse uutele sõidukitele tüübikinnitused ülemaailmselt ühtlustatud sõiduautode katsemenetluse (WLTP) alusel, mis seisneb uue ja täpsemalt tegelikkust kajastavas katsemenetluses kütusekulu ja CO₂ heitmekoguse mõõtmiseks. Nimetatud WLTP protseduur asendab täies mahus seni kasutusel olnud Euroopa uue sõidutsükli (NEDC) protseduuri. Kuna katsetingimused vastavad täpsemalt tegelikkusele, on ka WLTP protseduuri järgi mõõdetud kütusekulu ja CO₂ heitmekogused paljudel juhtudel suuremad kui NEDC protseduuri järgi mõõdetuna. Kütusekulu ja CO₂ heitmekoguste väärtused sõltuvad konkreetse sõiduki otstarbekohasest varustustasemest, lisavarustusest ja rehvide tüübist. Täpsema teabe saamiseks pöörduge lähima müügiesinduse poole. Rohkem teavet veebilehelt aadressil https://peugeot.vikingmotors.ee/omanikule/wltp/

  • NEDC(2) väärtused tabelis

(2) Kütusekulu ja CO2 heitmekoguste väärtused, mis on määratud kindlaks vastavalt uuele WLTP määrusele (EL määrus 2017/948) ning saadud väärtused teisendatakse NEDC-ks, mis võimaldab võrreldavuse teiste sõidukitega. Täpsema teabe saamiseks pöörduge lähima müügiesinduse poole. Väärtuste juures ei ole arvestatud sõiduki otstarbekohaste kasutustingimustega, sõidustiiliga, sõiduki varustustasemega ega lisavarustusega ning väärtused võivad varieeruda olenevalt kasutatavate rehvide tüübist.